В Ужгороді пройшли обласні змагання з пожежно-прикладного спорту серед юнаків

13 травня на спортивному майданчику Ужгородського стадіону "Авангард" пройшли змагання з пожежно-прикладного спорту серед юнаків.

В Ужгороді пройшли обласні змагання з пожежно-прикладного спорту серед юнаків

Пожежно-прикладний спорт має багаті традиції та є невід’ємною складовою професійної підготовки пожежників, сприяє удосконаленню практичних навичок з гасіння пожеж, ліквідації аварій і стихійних лих. На змагання приїхали 14 команд юнаків з усіх районів області, аби позмагатися у спритності, вправності, витривалості.

Під час урочистого відкриття змагань до учасників звернулися з привітальними словами та побажали високих результатів заступник начальника закарпатських рятувальників Сергій Крицький, представники управління у справах молоді та спорту та управління освіти і науки.

Діти трьох вікових груп: молодша, середня та старша, змагались на чотирьох етапах: подолання 100-метрової смуги з перешкодами, підйом по штурмовій драбині, бойове розгортання та найбільш видовищному командному виді - пожежній естафеті, де загальний результат залежить від кожного члена команди.

У загальнокомандному заліку з усіх видів змагань перемогу святкували спортсмени з Мукачівщини, ужгородські юнаки посіли друге місце, а "бронза" дісталася юним пожежникам з Виноградівщини, яким організатори змагань вручили кубки, медалі, грамоти та грошові нагороди. Саме з переможців формуватиметься закарпатська збірна для участі у загальноукраїнських змаганнях з пожежно-прикладного спорту, повідомили "Закарпаття online" в ЦП  ГУ МНС в Закарпатській області.

14 травня 2009р.

Теги: змагання, пожежно-прикладний спорт, юнаки, Ужгород, пожежник

НОВИНИ: Спорт

03:12
У Хусті відбулися Khust Half Marathon і Чемпіонат України з бігу по шосе Фото новинаВідео новина
01:37
/ 2
Футбол. Зимовим чемпіоном Закарпаття-2025 став ФК "Медея – Невицький замок" з Оноківців Фото новина
16:49
В Ужгороді проходить відкритий чемпіонат Асоціації гирьового спорту України Фото новина
13:12
Мукачівець Олег Халілов здобув "греко-римську" "бронзу" на чемпіонаті Європи U-23 Фото новина
17:42
В Ужгороді пройде Чемпіонат України з велоспорту-МТБ
21:03
/ 2
Цьогоріч на Закарпатті відбудуться відразу чотири масштабні забіги Фото новина
21:03
В Ужгороді відбувся "Кубок Ужгорода з флаг-футболу" пам’яті Данила Богуславського Фото новина
20:32
Закарпатка Данча показала найкращий результат сезону на етапі Кубку світу зі сноубордингу
16:42
В Ужгороді проходить відкритий чемпіонат Закарпатської області зі змішаних бойових мистецтв Фото новина
11:43
У квітні в Ужгороді проведуть Uzhhorod Half Marathon 2025
14:26
/ 1
У Мукачеві відбудеться чемпіонат України з хортингу
19:05
/ 1
Закарпатка Аннамарі Данча стала абсолютною чемпіонкою Відкритого чемпіонату України зі сноубордингу Фото новина
20:58
ФК "Минай" офіційно презентував нового головного тренера – Калиниченка
20:38
/ 2
"Минай" визначився з головним кандидатом на пост головного тренера
16:05
/ 14
Федерацію боксу Закарпатської області очолив Павло Балога Фото новина
22:54
В Ужгороді відбувся зимовий Чемпіонат України зі спортивного орієнтування Фото новина
02:50
/ 4
Усик вдруге переміг Ф’юрі та захистив чемпіонські титули
11:26
В Ужгороді нагородили переможців чемпіонату міста з аматорського футболу
18:15
/ 4
В Ужгороді під час благодійного забігу зібрали 51 тис. грн Фото новина
22:59
Під час благодійного забігу в Ужгороді збиратимуть кошти для важкохворої доньки військового
16:39
/ 2
Закарпатка з села на Тячівщині потрапила в ТОП-4 у категорії на турнірі "Arnold Classic Europe" у Мадриді Фото новина
18:00
/ 4
На фестивалі в Ужгороді 10-річний мукачівець Василь Маєвський встановив нові рекорд и України та світу з підняття 24-кілограмової гирі дитиною Фото новина
20:57
У благодійному півмарафоні в Мукачеві взяли участь близько 500 учасників Відео новина
11:36
/ 1
Студентка УжНУ виборола бронзову медаль чемпіонату світу з пауерліфтингу Фото новина
18:36
21 вересня відбудеться Мукачівський півмарафон
» Всі новини