На порядок денний було винесено низку актуальних питань.
Серед них – стан ведення лісового господарства у лісах постійних користувачів та взаємодія їх з органами місцевого самоврядування. З цього питання інформував головний лісничий ДП "Перечинське лісове господарство" Василь Лободинський, який зазначив, що підприємство активно нарощує виробництво, працює над системою захисту лісів тощо.
Дубриницький, Тур’є-Бистрянський, Сімерківський сільські голови жваво обговорювали ситуацію у підпорядкованих територіальних громадах щодо вирубки лісів, урочищ, нарікали на стан доріг та відсутність коштів на їх ремонт. Кожен висловлював своє бачення, вносив пропозиції стосовно поліпшення ситуації, дотримання усіма сторонами необхідних норм, вжиття відповідних заходів і т.д.
Очільник райради Петро Грицик та його заступник Микола Грубий, доповнюючи виступаючих, виклали свої позиції щодо проблем у лісовій галузі, звернувши увагу на відсутність належної протипожежної роботи та недостатнє кадрове забезпечення. Йшлося також про впорядкування відповідних територій, облаштування їх альтанками, розширення існуючої туристично-рекреаційної інфрастуктури. Адже наш край, - підкреслив Петро Грицик, – найбільш привабливий і перспективний для розвитку туризму. А це – не тільки джерело прибутку, але й стимулятор розвитку всього господарського комплексу.
"Ліс – наше майбутнє, і в ньому повинен бути порядок, його слід берегти і примножувати", - на цій думці зійшлися усі учасники зібрання.
В інформації начальника райвідділу міліції Павла Готри йшлося про шляхи підвищення ефективної співпраці органів місцевого самоврядування та служби дільничних інспекторів РВ ГУМВС України в області щодо забезпечення охорони громадського порядку та профілактики злочинності.
Питанням звернень громадян у райраді приділяється також чимала увага. Так, протягом минулого року сюди надійшло 172 звернення від жителів району. Більшість стосовно питань комунального і дорожнього господарства, соціального захисту та благоустрою самоврядних територій. Найбільше звернень зареєстровано із Перечина, Порошкова, Тур’є-Пасіки та Зарічова. А це свідчить, як вважають у райраді, про неналежне вирішення наболілих проблем на місцях, і тому слід більше уваги приділяти саме цьому питанню.
Координаційна рада розглянула також лист регіонального управління департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних і тютюнових виробів ДПА України в області та прийняла відповідне рішення з цього питання.
Підсумовуючи засідання, сільським головам рекомендовано взяти участь у проведенні фестивалю "Галицькі фестини", оскільки у нас, як відмітив Петро Грицик, чудові художні колективи та прекрасні звичаї, традиції, притаманні кожному населеному пункту, які необхідно підтримувати, розвивати заради прийдешніх поколінь.