Завтра "Наша Україна" буде на Майдані разом з народом

"Наша Україна" відмовилась від ідеї проводити мітинг і концерт під час святкування річниці помаранчевої революції.

Завтра "Наша Україна" буде на Майдані разом з народом"Наша Україна" прислухалась до пропозицій помаранчевих побратимів, з якими ми стояли на Майдані 2004 року", - сказала журналістам керівник інформаційного департаменту “Наша Україна” Тетяна Мокріді.

"Наша Україна" вирішила замінити формат відзначення дня свободи. Цього дня не буде галасливих концертів і гучного святкування", - повідомила вона.

Водночас вона наголосила, що політики від "Нашої України" "обов’язково будуть на Майдані 22 ввечері". "Вони будуть на Майдані серед людей", - наголосила вона.

За словами Мокріді, "Майдан залишається для "Нашої України" найвищою цінністю, як і свобода - головним надбанням помаранчевої революції".

"Думаю, що 22 листопада ввечері всі помаранчеві сили будуть разом на Майдані серед людей", - наголосила вона.

Відповідаючи на питання "Української правди" Мокріді сказала, що цього дня “Наша Україна” не встановлюватиме сцену на Майдані Незалежності.

"Я ще раз наголошую, що представники "Нашої України" будуть серед людей. Вони згадають революційні дні 2004 і, напевно, зроблять висновки за останні 2 роки", - сказала вона.
RAZOM.org.ua
21 листопада 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Політика

16:07
/ 5
Правоохоронці заблокували схему фіктивної реєстрації автомобілів на Закарпатті Фото новина
15:45
Українська письмова мова на Закарпатті у кінці ХІХ – поч. ХХ століття. Поворот до народовства
18:19
На Закарпатті викрили 46-річного переправника ухилянтівФото новина
14:55
/ 3
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
11:47
/ 5
Юліан Тамаш: "Я давно змирився з тим, що руснаків не буде..."
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
13:36
/ 8
Нардепа Горвата судитимуть за крадіжку державної землі на 127 млн грн
15:29
/ 8
НСЖУ підтримала закарпатських журналістів в контексті тиску на їх колег Олену Мудру та Олега Дибу
» Всі новини