"Русини" передумали проводити так званий конгрес через можливі "провокації"?

Так званий ІІІ Європейський конгрес підкарпатських русинів 1 травня не відбудеться через можливі провокації, повідомив голова "Сойму підкарпатських русинів" протоієрей Дмитрій Сидор.

"Русини" передумали проводити так званий конгрес через можливі "провокації"?

За його словами, 1 травня 2009 року, у приміщенні Закарпатського обласного лялькового театру в Ужгороді планувалося проведення ІІІ європейського конгресу підкарпатських русинів, на який мали з’їхатися русини з усієї Європи.

Сидор також повідомив, що отримав інформацію про те, що проти учасників заходу готуються "провокації". Називати джерело такої інформації він відмовився. Через це сьогодні, 30 квітня, за словами Сидора, сойм ухвалив рішення про перенесення конгресу поки що на невизначений термін.

УНІАН
01 травня 2009р.

Теги: русини, Ужгород, Сидор, Сойм, конгрес

Коментарі

X 2009-05-04 / 18:34:00
Одним словом: демократiя на Українi...:(

Адмін 2009-05-04 / 11:48:00
Х, вас поки що не банили, а лише, в плані попередження, видалили коментар, в якому ви, всупереч "Правилам поведінки...", обговорюєте не тему, а дії Адміну...

X 2009-05-04 / 11:42:00
А мене за що "бaнити"?:))

X 2009-05-04 / 11:41:00
Но, i як?:))

Адмін 2009-05-04 / 11:11:00
Istvan, ви порушили одразу два пункти "Правил поведінки...": заборонено коментувати те, що не стосується теми обговорення, і заборонено обговорювати дії Адміну. Ви скучили за баном? Тільки майте на увазі, що цього разу, якщо дістанете, я забаню і нік Istvan, і інші ваші ніки. Можете тоді плакатися про порушення прав нацменшин. Але вже не на "Закарпатті online", а, до прикладу, на "Репортері"...

Istvan 2009-05-03 / 08:52:00
"Информация, публикуемая УНИАН и сайт unian.net являются собственностью ООО "УНИАН". Любое копирование, публикование, перепечатка или последующее распространение информации УНИАН, в том числе то, которое осуществляется путем кеширования, кадрирования или с использованием аналогичных и любых других средств, строго запрещается без предварительного письменного согласия со стороны УНИАН. Частичное представление информации УНИАН на этом сайте и на других общедоступных сайтах не является основанием для републикации этой информации без разрешения УНИАН. Во время цитирования информации ПОДПИСЧИКАМИ Агентства ссылки на УНИАН обязательны."

Это первое предупреждение...

Микола Жалива 2009-05-01 / 17:05:00
Знаю хто такий (заочно), на ДЗ бувало воював з ним не раз.

Та маючи інформаційний сайт треба подавати різні думки,

або так робити як Гецко , записати мене у вічний бан :)

X 2009-05-01 / 13:13:00
Пане Миколо, так Ви знайете ко такий Камуфляжник з хвостиком? Кажить му ож най щи раз сяде за парту та й дома де ся родив...

Микола Жалива 2009-05-01 / 12:57:00
Мені до банів не привикати, уже сидів не на одному сайті , за правду.

Пане адміне Ви однобоку висвітлюєте русинську тематику , тому я і зробив

зауваження.

Адмін 2009-05-01 / 12:52:00
УНІАН - це не архіви СБУ, а відкрита інформаційна агенція, що має сайт в інтернеті. Тому дозвіл на доступ там не потрібен. Обов'язково тільки вказувати першоджерело інформації, що ми і робимо. Окремо УНІАН має платну розсилку.

Istvan 2009-05-01 / 12:47:00
Интересно, а Закарпаття онлайн имеет официальный доступ к материалам УНИАН?

X 2009-05-01 / 11:59:00
Видко хренові діла у украйинських (малоруських) нациків на Пудкарпатськив Руси, кить они ся так зашевелили.:)) Не плачте малоросенята або "Золотого Тамерлана Онучата голi. ..."(Т.Шевченко):(

Адмін 2009-05-01 / 11:59:00
Микола Жалива, Ви не уважні: до матеріалу є підпис першоджерела - УНІАН. А ваше безпідставне зауваження про "службу" граничить з баном. Думайте, що пишете.

Микола Жалива 2009-05-01 / 10:16:00
Сидор лично проинформировал ваш сайт , или вы это, в подворотне слышали?

Микола Жалива 2009-05-01 / 10:04:00
Закарпаття онлайн пішло на службу до Д.Сидора :)

Староста Николай 2009-05-01 / 10:02:00
Тепер пост удаліть ,як учора.

Староста Николай 2009-05-01 / 10:01:00
Камуфляжнику я не розумію ВАШу позицію. У ВАС щось заслинило, дурь таку гоните , як П.Гецко , НРРЗ ще з суботи заявило , що не буде

приймати участі у 3 конгресі , а ВИ публікуєте , що "Сойм" таке заявив.

Що йому залишалося робити іти самому з трьома міністрами?

НОВИНИ: Політика

00:01
У ПП "Тиса" у вантажівці серед меблевої фурнітури виявили 1500 кг сирів та 153 кг консервів
16:54
/ 3
Угорщина: особливості ведення гібридної війни РФ
08:17
/ 22
Піти, щоб повернутись: ректор угорського інституту Ілдика Орос після відставки керує вузом у новому статусі (ДОКУМЕНТ)
12:49
/ 37
Депутати Свалявщини підписали листа про взяття на поруки депутата-"рекетира" Сацика
16:11
/ 11
На Виноградівщині голова райради може отримати повноваження "політично" звільняти директорів шкіл (ДОКУМЕНТ)
17:55
/ 48
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 12
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 15
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5