УНП вимагає зняти прапори іноземних держав з державних установ Закарпаття

28 квітня голова Закарпатської обласної організації Української Народної Партії Іван Габор звернувся до голови Закарпатської обласної державної адміністрації Олега Гаваші з проханням забезпечити безумовне зняття з адміністративних будівель населених пунктів Берегівського, Мукачівського, Ужгородського, Виноградівського, Хустського, Тячівського та Рахівського районів прапорів іноземних держав, де вони встановлені всупереч чинному законодавству України, - поінформували ZAXID.NET у прес-службі УНП.

УНП вимагає зняти прапори іноземних держав з державних установ Закарпаття

"Ви, як представник Президента України у Закарпатській області, несете відповідальність за дотримання законодавства та повинні адекватно реагувати на відверту неповагу до української держави, що демонструють представники органів місцевої влади, яким делеговані і державні повноваження. Не можливо уявити собі подібні факти в Угорщині чи Румунії де Ви, безумовно, бували. Це суперечить не тільки законодавству, а і здоровому глузду.", - зазначено у документі.

"В разі відсутності реакції на наше звернення залишаємо за собою право звернутися до прокуратури та патріотично налаштованої громадськості з пропозицією провести акції протесту", - йдеться у зверненні.

28 квітня 2009р.

Теги: прапор, установа, державний, іноземний

Коментарі

Василь 2009-05-26 / 01:14:00
Може, як Балога пішов так і Гаваші за ним разом з прапорами...

Олег 2009-05-23 / 08:38:00
Закарпаття – регіон сепаратизму? Не пропустіть цікаву передачу! Про це вголос на «5 каналі» у суботу 23 травня о 19:30. Телепередача «П’ять копійок».

Буде цікаво подивитись:)

orange 2009-05-21 / 15:34:00
Ви чуєте, як плачуть апельсини?..



Вам пора до доктора... :)

A 2009-05-21 / 10:42:00
Я чую, що наранче плаче...

ember 2009-05-21 / 09:31:00
pudkarpatec


:)))

pudkarpatec 2009-05-20 / 21:36:00
Ой, що, orange, ЄЦ знову заплатив за тебе за інтернет???



Zaplatyty zaplatyv, abo na novu plasztynku vzse hrosej ne vysztacsylo.

A progravacs tu sztaru z madjarszkymy "hitamy" vzse zaidaje, pravda orange, pravda orange, pravda orange ... :)

A 2009-05-20 / 20:14:00
„переконаний, і буде: на сільрадах будуть тільки наші державні прапори”

Переконатися можна, але й оранжеві мери хочуть бути мерами після виборів…

A 2009-05-20 / 20:08:00
Ой, що, orange, ЄЦ знову заплатив за тебе за інтернет???

orange 2009-05-20 / 19:42:00
gmitra,



"цить" будеш казати своїй жоні, а не мені... Добре?.. :)



Якщо не любиш нациків, то дай гідну відповідь, наприклад, тому ж Тіборові, який тут неодноразово зверхньо висловлювався про Україну і українців.




Якщо дехто з перерахованих тобою - українці, то я тоді, краще повернуся до старого імені українців - "русини"... :) Лише перед тим треба буде якось повиписувати з "русинів" усіляких продажних сидорів і дурнуватих гецків. Бо в одній з ними компанії було би дуже некомфортно. Навіть якщо вони не справжні "русини", а "русини на юг от Карпат"...:)



З чого ти взяв, що "законів прапори НЕ ПОРУШУЮТЬ"? Тобі так хочеться думати? Мадяри хай собі у свому парламенті вирішують так, як хочуть. А у нас є свій, український парламент, а тому ми будемо вирішувати так, як хочемо ми...




Пам"ятники на Закарпатті, які є власністю Мадярської держави, мають бути встановлені на її території. а не на нашій. А тому тут і пропонували неодноразово перенести памятник переходу угрів через Карпати не на нашому Верецькому перевалі, а десь поближче до Ніредьгази.



Так воно з часом, переконаний, і буде: на сільрадах будуть тільки наші державні прапори, а мадяри вдома тішитимуться своїй купі каміння, яку вони чомусь називають пам"ятником... :)

A 2009-05-20 / 19:41:00
Згоден

Tibor 2009-05-20 / 18:51:00
To gmitra




Просто супер!!! Згоден на всі 100%! Повний респект! На такій ноті дану тему важаю вичерпаним!



gmitra 2009-05-20 / 09:32:00
Orang-e, за "ти" я радий, пиво стає все реальнішим :-)))

"То з ким, на твою думку, легше навести лад у цьому відношенні: з кількома мадярськими нациками, що ностальгують по Великій Угорщині, і продажними типами, що подалися на службу до чужих держав, чи з усім українським народом?.. "

Я особисто ніяких нациків не люблю. а український народ - на даний момент і ти, і я, і ембер, і месний, і х.

На даний час в Україні демократія. І свобода слова. Тож твою думку, та думку УНП вислухали. Законів прапори НЕ ПОРУШУЮТЬ. Тож цить. Бо якраз такі крики і розпалюють ворожнечу - форум тому й доказ. Не подобається - по закону збирай підписи, організуй голосування. На даний момент прапори відносяться до юрисдикції області - значить голосування по області. Тільки я впевнений, проти буде мало. Більшість наших краян - ТОЛЕРАНТНІ, до фені чи то українець, русин, москаль чи мадяр. Можна винести на всенародне голосування, або добитися, щоб прийняли закон який ЗАБОРОНЯЄ (як в Румунії - але ЄС добивається його скасування). І знову я впевнений, що не пройде.


До речі, якщо мадяри у себе в парламенті нарешті розберуться з проблемою гербового прапора, тобто гербовий - державний, без гербу - національний символ, претензії залишуться???

І ще відносно памятників. У мадярщині пару-другу памятників українського відношення поставили за гроші держави та гроші національних самоврядувань - які фінансуються мадярською державою(!). Памятники на Закарпатті - гроші місцевих громад та мадярської держави. Не особливо корректно в такому випадку вимагати від мадяр фінансувати памятники жертвам мадяр. Збирай гроші, став. Дозволять. Поставили і Сулейману, поставили і останньому будайському паші, стоять ухожені кладовища радянських "визволителів". Невже там більше поваги до інших???

A 2009-05-19 / 21:54:00
ЄЦ - це компартія-СДПУО №2. Вам кінець.

анонс 2009-05-19 / 21:15:00


Закарпаття – регіон сепаратизму? Не пропустіть цікаву передачу! Про це вголос на «5 каналі» у суботу 23 травня о 19:30. Телепередача «П’ять копійок».

orange 2009-05-19 / 14:36:00
Які ми вам "товаріщі", панове мадярські нацики? І чому вам "конєц"?.. :(

A 2009-05-19 / 14:24:00
Товарищи: конец!

orange 2009-05-19 / 12:33:00
А

Пішов Балога - зникли з сайту нацисти...(с)



Як зникли? Ви ж з ембером тут... :)




Тібор, правда, кудись пропав...

ember 2009-05-19 / 12:24:00
Razom pjutj kozatsku horilku:)

A 2009-05-19 / 11:59:00
:) :) Пішов Балога - зникли з сайту нацисти...

ember 2009-05-18 / 10:08:00

orange 15.05.2009 23:48

orange!

За сприяння Гітлеру, і українцям щось там висить...(с)



Нічого нам не висить. Ми з фашизмом воювали. І в радянській армії, і в русі Опору - УПА. А ви були на боці фашизму.



А якщо ви маєте на увазі кілька тисяч колаборантів, так вони завжди і у всі часи є у всіх народів. Франція он взагалі мала уряд, який співпрацював з окупаційною владою. Та щось я не чув, аби французи як нація відчували провину за режим Віши. То чого б українці мали почуватися винними? Бо якомусь мадярові раптом захотілося, щоби не тільки Мадярщина була вимарана співпрацею з фашизмом?..




Pan-marsijanin: Horthy Miklósa v Nürnberg zaprosili toljko kak svidetelja, ja ob etom uzhe pisal mnogo raz, i eto a chjom to govorit...

Vo vtorikh: ne znaeshj sluchajno, kto takoj Ivan (John) Demjanjuk? Kto on po natsionaljnosti, chem zanimaljsja v 40-ye goda, pochemu jevo privezli v Jevropu? Mne podskazali, shto on rodnoj brat tvoevo deda. Pravda li? :)


Будете й надалі переходити на особистості - забаню. Адмін

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей