На чемпіонаті Закарпатської області з карате Шотокан вкотре перемогли мукачівці

Мукачево в ці квітневі дні вкотре зустрічало учасників чемпіонату Закарпатської області з карате Шотокан.

На чемпіонаті Закарпатської області з карате Шотокан вкотре перемогли мукачівці

В змаганнях прийняли участь 80  спортсменів з м Мукачево , Мукачівського району, Ужгорода ,Ужгородського району, Іршави  та Іршавського району. З привітальним словом до спортсменів звернувся Президент обласної федерації Шотокан карате-до , в. о. начальника відділу молоді та спорту Мукачівського виконкому Роман Михайлович Маслиган., який наголосив на тому , що карате в нашій області та в місті Мукачево займає гідне місце серед  видів спорту. Постійно організовуються  змагання, спортсмени міста приймають участь в обласних , всеукраїнських та міжнародних змаганнях , десятки юнаків та дівчат відвідують спортивні секції, та клуби з карате різних версій.

Хвилиною мовчання учасники змагань вшанували пам'ять жертв Чорнобильської катастрофи, яка сталася 26 квітня 1986 року.

В трьох видах програми було розіграно 37 комплектів нагород. Спортсмени змагалися в розділах спортивного карате (дзю-шобу), розділу ката (формальні вправи) , традиційного карате (шобу-іппон). Двобої проходили на двух площадках,багато спортсменів виступали в двух , а дехто навіть в трьох видах змагань. Хочеться відзначити спортсмена з Мукачівського клубу "Сінай" Журавського Олександра , який став абсолютним переможцем змагань завоювавши три перші місця. Від організаторів змагань йому було вручено пам`ятну нагороду.Не дивлячись на велику напруженість та щільність змагань ,а за час проведення їх відбулося близько 100 двобоїв,суддівська бригада відпрацювала чітко ,про що свідчить відсутність серйозних ушкоджень у спортсменів, але синці та невеликі ушкодження для спортсменів явище традиційне.Окрасою змагань стали бої серед старших вікових груп.Своїм досвідом поділились старші спортсмени, так у двобої Мукачівського тренера Дзямка Михайла, та  Капітана Василя ,тренера з Іршавщини , перемогу отримав молодший по віку Михайло, а Кукла Михайло-тренер з клубу Тхеан став переможцем у своїй віковій категорії.

Переможцями змагань серед клубів області став Мукачівський клуб карате "Сінай", друге місце посів Іршавський клуб " Атлант", третю сходинку розділили спортсмени з клубу "Тхеан" с. Довге , Іршавського району, та Ужгородської РДЮСШ. Серед міст та районів перше місце завоювали мукачівці, на другому - Мукачівський район, на третьому - Іршавський район, повідомили "Закарпаття online" в інформаційній службі обласної федерації Шотокан карате-до.

27 квітня 2009р.

Теги: карате, чемпіонат, Шокотан

НОВИНИ: Спорт

17:13
/ 1
Мукачівець Ілля Ковач став чемпіоном Європи з пауерліфтингу у присіданні
14:56
На Закарпатті рятувальники допомогли травмованій туристці на Синевирі Фото новина
10:00
/ 1
Закарпатець Олександр Окіпнюк виграв етап Кубка світу з лижної акробатики в Руці Фото новина
12:32
Закарпатський прикордонник виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» у столиці Фото новина
10:10
13-річний Назар Токар з Ужгорода став призером першого Чемпіонату України з дрон-рейсингу Фото новина
16:14
Понад сто учасників з різних громад змагаються на Кубку «Безбар’єрне Закарпаття» у Мукачеві Фото новина
12:40
/ 7
Закарпатський спортсмен увійшов до ТОП-8 на Чемпіонаті світу з кіокушин карате в Японії Фото новина
11:09
/ 1
Мукачівець Ростислав Матьковський поїде на Чемпіонат Європи з кросу Фото новина
18:12
Понад 1300 юних гімнасток змагаються в Ужгороді на ювілейному турнірі «Карпатія 2025» Фото новина
15:45
В Ужгороді стартував чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років Фото новина
11:06
Юні борці Закарпаття вибороли 7 медалей на всеукраїнському турнірі Фото новина
18:05
/ 8
На "Авангарді" відбулися змагання силовиків Закарпаття Фото новина
12:45
Володимир Залевський із Рахова виступить на чемпіонаті світу з дартсу Фото новина
15:12
Закарпатська поліцейська здобула місце у десятці кращих на екстремальних перегонах Spartan Фото новина
09:02
/ 2
У Карпатах відкрили перші 55 км міжнародного веломаршруту Фото новина
14:35
У Мукачеві проведуть чемпіонат району з армрестлінгу
18:33
/ 4
У Мукачеві стартував боксерський турнір «Перлина Карпат» Фото новина
14:55
/ 1
Ужгородські дзюдоїсти здобули золото та срібло на змаганнях у Таллінні Фото новина
15:59
/ 4
На Хустщині відбудеться Боржавська регата на підтримку ЗСУ Фото новина
08:45
/ 7
ФК "Минай" через фінансові труднощі знявся зі змагань в Першій лізі
08:21
Закарпатка Харькова увійшла до складу збірної України на ЧС-2025 з фехтування
13:36
/ 1
Фіналістами Кубка Закарпаття з футболу стали "Севлюш" і "Медея"
13:41
Визначилися півфіналісти Кубка Закарпаття з футболу
11:29
/ 1
ФК "Минай" залишився без головного тренера
22:52
/ 1
Перемога шпажистки з Закарпаття принесла Україні історичне командне "золото" чемпіонату Європи Відео новина
» Всі новини