З початку року вихованці Чопської ДЮСШ взяли участь у 7-ми змаганнях різного рівня

Дитяча юнацька спортивна школа м.Чоп підбила підсумки за перший квартал 2009 року. Як відзначає дирекція школи: результати є і вони досить помітні. З початку 2009 року учні цього закладу взяли участь вже в 7-ми змаганнях різного рівня. Керівництво школи поділилось деякими з них.

Вихованці Чопської ДЮСШ взяли участь у 7-ми змаганнях різного рівня

Айкідо

06-08 лютого в м. Ужгород на відкритому чемпіонаті області посіли І місце Русин Євген, Дагулич Павло, Філіпенкова Надія, Дочинець Владислав; ІІ місце – Чаба Юрій, Папп Віктор, Філеп Аніта, відповідно ІІІ місце – Карпов Дмитро та Філеп Корнел.

14-15 лютого Філіпенкова Надія взяла участь у міжнародному турнірі-семінарі в м. Будапешті (Угорщина).

28 лютого в м. Києві на чемпіонаті України серед дітей Дагулич Павло посів ІІ місце, Філеп Корнел – ІІІ місце.
Теніс.

13-15 лютого в м. Берегові у зимовій першості області серед юнаків та дівчат Клочаник Сергій та Берцик Прісцілла посіли ІІІ місце.

24-26 лютого в м. Ужгороді у першості області серед школярів Клочаник Сергій – ІІ місце.

Футбол

28 лютого в м. Ужгороді в зимовій першості області з фут залу серед дівчат команда посіла п’яте місце. На даний час дівчата готуються до першості серед школярів, яка стартує 04 квітня в Н.Давидкові Мукачівського району.

Легка атлетика

З легкої атлетики 21 березня в м. Ужгороді на відкритому чемпіонаті області з легкоатлетичного кросу 2009 року Бабак Таміла та Чернянчук Беата посіли І місце у своїх вікових категоріях. Участь команди міста у цих змаганнях профінансував підприємець нашого міста Кучірка Роман, за що діти та тренерсько-викладацькиий склад відділення йому висловлюють особливу подяку. Бажаємо, щоб в нашому місті було більше таких людей, які вболівають за молоде покоління.