Віктор Балога подав до суду на Луценка, "Фокус" і ужгородську "Трибуну"

Глава Секретаріату Президента України Віктор Балога подав позов до суду до міністра внутрішніх справ Юрія Луценка про захист честі, гідності та ділової репутації.

Віктор Балога подав до суду на Луценка, "Фокус" і ужгородську "Трибуну"

Як повідомляє газета "КоммерсантЪ-Украина" (№ 61 від 08.04.2009), цю інформацію виданню офіційно підтвердили у прес-службі Президента України.

"Дійсно, 26 березня 2009 року до Ужгородського міського районного суду було подано позовну заяву Віктора Балоги про захист честі та достоїнства і спростування недостовірної інформації", - говориться в інформації прес-служби. Відповідачами у цій справі є Міністерство внутрішніх справ і Ю.Луценко, а також приватні підприємства, які видають журнал "Фокус" і ужгородську газету "Трибуна". У повідомленні також підтверджується інформація про допит В.Балоги, який 28 березня "як законослухняний громадянин з`явився за викликом слідчого".

У своєму коментарі газеті прес-служба акцентує увагу на тому, що в інтерв`ю глава МВС фактично стверджував, що "кримінальну справу було порушено стосовно самого В.Балоги".

"Проте на сьогодні стосовно В.Балоги не порушено і не розслідується жодної кримінальної справи, – стверджують в Секретаріаті Президента. – По суті, заяви міністра є брехнею і наклепом, розтиражованими журналом "Фокус" і газетою "Трибуна". Ці два видання не зробили нічого, щоб одержати і представити точку зору самого Віктора Балоги".

Як повідомлялося раніше, 7 квітня міністр внутрішніх справ Ю.Луценко повідомив, що глава Секретаріату Президента України В.Балога дав слідчому МВС свідчення у справі про вбивство ужгородського підприємця Олега Грузіна.

УНІАН
08 квітня 2009р.

Теги: Балога, Луценко, суд, свідчення, позов

НОВИНИ: Політика

16:07
/ 5
Правоохоронці заблокували схему фіктивної реєстрації автомобілів на Закарпатті Фото новина
15:45
Українська письмова мова на Закарпатті у кінці ХІХ – поч. ХХ століття. Поворот до народовства
11:09
/ 4
Запоріжець уник покарання за стрілянину на "Новій пошті" в Ужгороді
18:19
На Закарпатті викрили 46-річного переправника ухилянтівФото новина
14:55
/ 3
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
11:47
/ 5
Юліан Тамаш: "Я давно змирився з тим, що руснаків не буде..."
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
13:36
/ 8
Нардепа Горвата судитимуть за крадіжку державної землі на 127 млн грн
» Всі новини