Реклама B3

Закарпаття: "Тріо" берегівських наркоторговців затримали на гарячому

На Берегівщині невідомі особи реалізовують марихуану. Така оперативна інформація надійшла днями працівникам відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків ГУМВС. Керівник підрозділу Василь Кудрик доручив своїм підлеглим ретельно перевірити цей факт, і після проведених оперативно-пошукових заходів у прикордонному районі він підтвердився. Для виявлення та затримання наркоторговців створили пошукову групу з числа досвідчених фахівців.

Закарпаття: "Тріо" берегівських наркоторговців затримали на гарячому

Оперативникам вдалося вийти на слід  розповсюджувачів дурман-зілля. Зокрема,  в  поле зору правоохоронців потрапили  три непрацюючі жителі  Берегова: 20-річний Крістіан, 28-річні Віктор та Олександр. Правоохоронці, як з’ясувалося, добре знали їх.   За скоєння крадіжок, згвалтування та інших злочинів зухвальці вже побували свого часу  на лаві підсудних. Оперативники розуміли:  таких голими руками не візьмеш. Молодики діяли досить обережно,  зачувши  тривогу, одразу  залягали на дно.  Правоохоронці вирішили відслідковувати кожен крок підозрюваних.  Протягом кількох місяців стражі порядку детально розробляли операцію щодо  їх затримання. 

Згодом  до «бнонівців» надійшла інформація про те, що кримінальне «тріо» має намір реалізувати марихуану й наполегливо шукає покупця. Йшлося  про чималу партію  «наркоти» -- півтора кілограма марихуани. Невдовзі зловмисники  підшукали й  потрібну людину, з котрою домовилися про реалізацію дурман-зілля. Працівники міліції дізналися  про місце та час проведення наркооборудки і розробили детальний план затримання. До операції залучили навіть бійців спецпідрозділу "Беркут".

Молодики  чекали на покупця біля водного басейну і помітно  нервували. Раптом з’явилася знайома постать.  Отримавши на руки чималу суму,  Крістіан віддав їх Віктору, а той -- Олександру. Останній, сівши в замовлене таксі, виїхав  у  Мукачево, де на нього чекав четвертий спільник. Йому й віддав отриману суму. Перерахувавши купюри, мукачівець  передав  пакет з «наркотою» Олександру,  який виїхав з ним у  Берегово.

Коли оборудку довели до логічного завершення, за справу взялися правоохоронці. Вдало розставлена засідка не дала  можливості ретируватися зловмисникам. Четвертий спільник, особа котрого вже встановлена,  поки що знаходиться в бігах,  його затримання є справою часу. Міліціонери вилучили пакет із  50 склянками марихуани і  гроші, передані за  наркооборудку. Підозрювані знаходяться в ізоляторі тимчасового тримання. За цим фактом порушено кримінальну справу,  слідство встановлює  шляхи надходження дурман-зілля у прикордонний район  та особи причетних  до наркобізнесу.

Іван Ладжун, ВЗГ ГУМВС України в Закарпатській області
13 березня 2009р.

Теги: Закарпаття, Берегово, накобізнес, наркотики

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

17:43
СБУ повідомила про заочну підозру ексклірику Мукачівської єпархії УПЦ (МП), який став капеланом військ рф Фото новина
13:28
На Мукачівщині п’яний мотоцикліст збив 17-річного велосипедиста Фото новина
10:42
/ 2
На Закарпатті директорка ліцею та її заступниця фіктивно працевлаштували трьох чоловіків Фото новина
18:25
/ 1
На Берегівщині заявляють про можливе знущання над тваринами неповнолітньою Фото новина
16:09
/ 2
На Закарпатті голову ЛКК затримали після отримання $1000 за фіктивний висновок про потребу в догляді Фото новина
15:52
В Ужгороді чоловіка засудили за вбивство 23-річної жінки Фото новина
13:46
/ 2
На Закарпатті викрили фіктивну мобілізацію 329 людей Фото новина
11:26
На Мукачівщині посадовців судитимуть за хабарі на $4 тисячі та 20 тисяч гривень Фото новина
10:50
/ 22
На Закарпатті за незаконний видобуток андезиту зі збитками державі майже на 950 млн грн оголосили підозру синові нардепа-"слуги" Лаби Фото новина
16:57
/ 17
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:23
/ 2
Майор Нацгвардії за $6 тисяч перевозив чоловіків на Закарпаття для незаконного перетину кордону Фото новина
15:21
На Берегівщині судитимуть 38-річну жінку за збут наркотиків та психотропів Фото новина
11:34
На Львівщині двоє закарпатців пограбували чоловіка з інвалідністю Фото новина
10:06
Закарпатець на вантажівці збив насмерть 34-річного чоловіка на трасі Київ–Чоп Фото новина
17:27
/ 1
В Ужгороді шахрайку засудили до 4 років за продаж неіснуючих товарів Фото новина
15:29
На Хустщині чоловік після сварки вдарив односельця ножем Фото новина
10:08
/ 1
У Львові ужгородець пограбував жінку на кріслі колісному Фото новина
18:06
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох учасників наркотрафіку Фото новина
14:41
/ 3
У Виноградові затримали жінку, яка за 6 тисяч євро мала допомогти військовозобов’язаному незаконно перетнути кордон Фото новина
12:43
На Закарпатті прикордонники виявили мотоцикл BMW, викрадений у Великій Британії Фото новина
11:25
/ 12
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
» Всі новини