Кріль: Добре, що Тимошенко нарешті "витягли" з телевізора і змусили тверезо подивитися на власну економічну політику

«Дуже добре, що прем‘єр-міністра нарешті «витягли» з телевізора і змусили тверезо подивитися на ту економічну політику, яку веде її уряд», - так прокоментував народний депутат, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль антикризову нараду перших осіб держави.

Кріль: Добре, що Тимошенко нарешті "витягли" з телевізора і змусили тверезо подивитися на власну економічну політику

Однак, на думку політика, «лише одними листами і деклараціями про наміри справа не має обмежуватися. Підписання спільного листа до МВФ – це важливий крок, але крім цього потрібні реальні дії у боротьбі з кризою. І зробити їх повинен, насамперед уряд, який відповідає за економічну політику в державі».

«Для стабілізації ситуації в економіці потрібно почати з трьох важливих заходів», - говорить Ігор Кріль. – По-перше, необхідно змінити бюджет. Про потребу такого кроку Єдиний Центр говорив ще минулого року, коли уряд проштовхував через Верховну Раду незбалансований і роздутий кошторис країни. По-друге, не використовувати різні схеми для вкидання в економіку емісійних грошей. По-третє, кошти, які дає МВФ використовувати не на проїдання, а для підтримки економіки», - зазначає політик.

«Ці пункти – не мої вимоги і не вимоги моїх колег по парламенту», - зауважує Ігор Кріль. - Ці засади є в меморандумі МВФ і під ними стоїть підпис представників уряду. Якщо цих правил буде дотримано, тоді економіка відчує позитивний вплив кредиту МВФ. Не хочеться, щоб ситуація в країні була, наче в анекдоті: МВФ дав гроші. Цілу ніч в уряді горіло світло. Ділили», - зазначив Ігор Кріль, повідомили "Закарпаття online" в прес-службі Єдиного Центру.

02 березня 2009р.

Теги: Тимошенко, кредит, МВФ, уряд, Ігор Кріль, криза, Єдиний Центр

Коментарі

АННА 03.03.2009 / 10:18:00
ИНТЕРЕСНО, КТО ЭТОГО "КРОЛЯ" УБЕРЕТ С ТЕЛЕВИЗИОННЫХ ЭКРАНОВ?!ПРЕДАЛ НУ-НС И НИЧЕГО - СПИТ СПОКОЙНО!ПАРТИЮ СВОЮ ПИАРИТ ВМЕСТО БАЛОГИ.ОДНИМ СЛОВОМ ОТРАБАТЫВАЕТ.ЛЮДИ ! ПРОСНИТЕСЬ ,СКОЛЬКО МОЖНО ПОЗВОЛЯТЬ ТАКИМ "ЗАЩИТНИКАМ НАРОДА" БЫТЬ У ВЛАСТИ? СЕГОДНЯ ОН ПРЕДАЛ ОДНИХ,ЗАВТРА ДРУГИХ ,А ЗА НАРОД Я ВООБЩЕ НЕ ГОВОРЮ.НА ПРОШЛЫХ ВЫБОРАХ Я ГОЛОСОВАЛА ЗА ЮЛЮ И НЕ ЖАЛЕЮ,ЕСЛИ БЫ НЕ БЫЛО ТАКИХ КРОЛЕЙ , ЮЩЕНКОВ ,БАЛОГ, ЯНУКОВИЧЕЙ ... ВСЕ БЫЛО БЫ ИНАЧЕ. КОГДА МЫ УЖЕ НАУЧИМСЯ ВИДЕТЬ ОЧЕВИДНОЕ?!!!

НОВИНИ: Політика

12:07
/ 10
Ужгородські депутати очікувано провалили звільнення заступника мера Плавайка, якому СБУ через угорське громадянство відмовила в доступі до держтаємниці
15:39
/ 6
Угорець з Ужгорода з вершини Говерли закликав угорців в угорщині сказати "Так" вступу України до ЄС Відео новина
14:17
/ 11
У вівторок на позачерговій сесії Ужгородської міськради на підставі листа СБУ з посади заступника мера планують звільнити людину Пересоляка Плавайка
20:57
/ 6
Посол "Угорщини в Угорщині" Шандор передає в українські села угорські книжки
17:02
/ 15
Дружина закарпатського нардепа-"слуги" Лаби за 583 грн купила дві ділянки у курортному Пилипці
03:28
/ 4
Депутат-"слуга" Берегівської райради виїхав у відрядження за кордон через митний пост, очолюваний батьком, і не повернувся Фото новина
02:44
/ 3
Вперше на Закарпатті з робочим візитом перебуває Верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин Фото новина
17:46
/ 6
Голова Хустської райради Н.Павлій "за власним бажанням" подав у відставку і "пішов далі"
15:05
/ 10
Дружина керівника БЕБ у Закарпатській області купила новий будинок з землею
01:31
/ 21
На третій рік війни мер Ужгорода Андріїв увійшов до четвірки мерів України з найбільшими зарплатами (ІНФОГРАФІКА)
14:52
/ 5
Голова земельної комісії Ужгорода, "слуга" Мильо задекларував $340 тис., 1,7 млн грн і влаштувався "завгоспом" у лікарню
03:53
/ 7
Після публікації ЦПК в Міноборони звільнили ексголову Закарпатської ОДА Олексія Петрова з посади керівника скандального "Спецтехноекспорту"
01:11
/ 5
На Закарпатті за розпалювання релігійної ворожнечі священника УПЦ МП оштрафували на 3400 грн
18:43
/ 17
Ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика суд визнав корупціонером, його мають внести до Реєстру корупціонерів (ДОКУМЕНТ)
13:38
Директор угорської опери посперечався з послом Шандором через виступ пропутінської Нетребко
02:40
/ 25
Федір Шандор як посол вручив вірчі грамоти президенту угорщини Фото новина
19:04
/ 13
Колишній голова Мукачівської РДА і "нетривалий" очільник Закарпатської обласної служби зайнятості Едгар Токар очолив "заповідний" департамент Міндовкілля
12:44
Суд відмовив прокуратурі у конфіскації нерухомості голови Верхньокоропецької громади Химича
01:15
/ 14
Посол Федір Шандор вручив копії вірчих грамот в угорському МЗС Фото новина
21:13
/ 13
Заступником голови Закарпатської ОВА став Ростислав Пріцак Фото новина
11:04
/ 4
ЗМІ: угорщина блокує початок переговорів про вступ України до ЄС через питання нацменшин
20:54
/ 3
Кабмін погодив звільнення Т.Аверіна з посади голови Тячівської РДА
16:21
/ 9
Ексголова Тячівської РДА часів Януковича Шелевер уник відповідальності за махінації з землею
20:08
/ 7
Ексрегіонал і ексОПЗЖист В'ячеслав Шутко оголосив про запуск нового телеканалу на Закарпатті
00:49
/ 3
Московська пропаганда на Закарпатті на початках Чехословацької республіки
» Всі новини