У змаганнях юнаків не старших 17 років, що змагалися на тій саме трасі, що ї дорослі, нагороду за перемогу вручили учню мукачівської ЗОШ № 11 Олександру Касьянову – він єдиний з однолітків зумів приборкати складну дистанцію. В молодшій віковій групі на удвічі коротшій трасі серед дівчат перемогла ужгородка Олександра Жданович, а кращі результати серед юнаків показали вихованці мукачівського клубу «Товариш» Станіслав Мостович, Роберт Глушко та Олександр Сливка (всі з ЗОШ № 13).
Що ж таке є MTBO? – запитання до Олександра Касьянова: – Іншими словами це змагання з орієнтування на велосипедах – один з різновидів спортивного орієнтування. На гірському велосипеді спортсмен, з допомогою компасу та високоточної карти , повинен самостійно подолати дистанцію, що прокладена по незнайомій місцевості.
Саме цей вид спорту останніми роками у світі розвивається прискореними темпами. Це й не дивно, адже всі види MTB переживають справжній бум. Це чудовий вид спорту. Ви сідаєте за кермо, вставляєте в мапник карту і їдете. Чим швидше, тим краще. Це, мені здається, майже те саме, що і автоперегони Париж-Дакар чи ралі безкрайніми просторами Сибіру, тільки ще цікавіше. Адже всі рішення щодо вибору шляху ви приймаєте самостійно, не отримуючи жодних порад зі сторони. Вашим завданням є відвідування контрольних пунктів (КП), що вказані на карті, а переможцем стає той, хто виконає це завдання за найменший час. Це не просто, швидкості у лідерів надзвичайно високі, часом здається мозки плавляться, але – аж дух захватує! І навіть той, хто фінішував сьогодні не першим, є переможцем, адже зумів справитися з надскладним завданням!
На кожних змаганнях в нас є категорії відповідно до віку учасників, від найменших (але й дорослих) новачків до груп, де змагаються майстри або ветерани. Приходьте і спробуйте самі. Впевнений – не пожалкуєте! Це вид спорту для всіх: хтось свої прорахунки зможе компенсувати швидко крутячи педалі, інші недостатню швидкість компенсують активною роботою головою…
Наступного дня чемпіонат продовжився змаганнями у Лалові, та лісові дороги розкисли і організатори були вимушені відмінити велоскладову першості. То ж змагалися лиш на бігових трасах. Серед жінок сильнішими на п’ятикілометровій трасі виявилися Ніна Расчупкіна, Віра Жданович та Яна Семак з Мукачева, у змаганнях чоловіків – Георгій Фечо з Ужгороду, Олексій Жданович та мукачівець Сергій Расчупкін. У дитячих групах перемогли: серед 16-річних спортсменів Мирослава Дорогій з Хуста та Олександр Касьянов; серед 14-річних – ужгородці Анна Карачун та Богдан Кобилянський.
У загальнокомандному заліку команди розташувалися так: 1.Ужгород, 2.Мукачево, 3.Ужгород, 4.Хуст, 5.Ужгород, 6.Мукачівський район, 7.Хустський район, 8.Ужгородський район, 9.Ужгород