Степан Хмара: СБУ має перекрити фінансовий потік з Москви українофобським організаціям

"Спецслужби мають всі повноваження, щоб припинити зовнішнє фінансування українофобських та сепаратистських організацій в Україні, щоб взагалі зупинити їх діяльність в Україні, адже більшість з них просто фізично не зможуть існувати, якщо їм перекрити фінансовий потік з Москви", - заявив член Правління Української народної партії Степан Хмара. Про це повідомили у прес-службі УНП.

Степан Хмара: СБУ має перекрити фінансовий потік з Москви українофобським організаціям

На його думку, "СБУ має не допускати фінансування антиукраїнських збіговиськ, а не боротися з ними постфактум". Так політик прокоментував заяву в.о. голови Служби Безпеки України Валентина Наливайченка, що "за наявною у СБУ інформацією, депутат Держдуми РФ Костянтин Затулін фінансує чергову політичну акцію, яка має пройти сьогодні в Одесі". Окрім того, він заявив, що є багато випадків, коли антиукраїнські організації фінансуються через “зовнішні, а точніше, російські” джерела, при цьому, не йдеться про уряд Росії, а до цього причетні “ті люди, котрі вважають, що можна на території України спровокувати сепаратизм”.

"Якщо СБУ володіє інформацією, що антиукраїнська акція а Одесі фінансується Затуліним, вона має негайно провести арешти і заблокувати рахунки осіб, котрі причетні до її проведення", - впевнений член Правління УНП.

"Треба нарешті почати діяти превентивними засобами - конфісковувати кошти на кордоні, блокувати рахунки осіб чи організацій, які підозрюються в антиукраїнській діяльності чи закликають до порушення територіальної цілісності України", - підкреслив політик.

"Чільник СБУ має проводити прес-конференції під час яких не лише повідомлятиме, хто стоїть за організаціями і хто фінансував такі акції, а інформуватиме громадськість, що українська спецслужба перекрила джерела фінансування для антиукраїнських організацій", - підсумував Степан Хмара.

18 лютого 2009р.

Теги: УСБУ, сепаратизм, фінансування, Хмара

Коментарі

ГРИЦЬКО 03.03.2009 / 22:04:00
ЙОМУ КРАЩЕ БУЛОБ ПОМИРИТИ ПРЕМ"ЄРА З ПРЕЗИДЕНТОМ А НЕ ГАЛАСУВАТИ В ТЕМНІЙ КІМНАТІ--ЛОВИ ЗЛОДІЯ. СЛАВА УКРАЇНІ!!

Vola 27.02.2009 / 06:50:00
Vse pravilno potribno davno moskslskih srakolyziv za sraku braty.

dmytro 25.02.2009 / 22:57:00
степан забув як розкладачку в підземному переході забирав і з юлею хвости вязав

анонім 24.02.2009 / 15:20:00
Хмаро, з високої би тя хмари побило...

Evro 24.02.2009 / 01:03:00
Степн действует по принципу, я сидел и остальные должны сесть. Тоже мне правозащитник нашелся. Призывать к политическим репресиям.

НОВИНИ: Політика

12:07
/ 11
Ужгородські депутати очікувано провалили звільнення заступника мера Плавайка, якому СБУ через угорське громадянство відмовила в доступі до держтаємниці
15:39
/ 7
Угорець з Ужгорода з вершини Говерли закликав угорців в угорщині сказати "Так" вступу України до ЄС Відео новина
14:17
/ 11
У вівторок на позачерговій сесії Ужгородської міськради на підставі листа СБУ з посади заступника мера планують звільнити людину Пересоляка Плавайка
20:57
/ 6
Посол "Угорщини в Угорщині" Шандор передає в українські села угорські книжки
17:02
/ 15
Дружина закарпатського нардепа-"слуги" Лаби за 583 грн купила дві ділянки у курортному Пилипці
03:28
/ 4
Депутат-"слуга" Берегівської райради виїхав у відрядження за кордон через митний пост, очолюваний батьком, і не повернувся Фото новина
02:44
/ 3
Вперше на Закарпатті з робочим візитом перебуває Верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин Фото новина
17:46
/ 6
Голова Хустської райради Н.Павлій "за власним бажанням" подав у відставку і "пішов далі"
15:05
/ 10
Дружина керівника БЕБ у Закарпатській області купила новий будинок з землею
01:31
/ 21
На третій рік війни мер Ужгорода Андріїв увійшов до четвірки мерів України з найбільшими зарплатами (ІНФОГРАФІКА)
14:52
/ 5
Голова земельної комісії Ужгорода, "слуга" Мильо задекларував $340 тис., 1,7 млн грн і влаштувався "завгоспом" у лікарню
03:53
/ 7
Після публікації ЦПК в Міноборони звільнили ексголову Закарпатської ОДА Олексія Петрова з посади керівника скандального "Спецтехноекспорту"
01:11
/ 5
На Закарпатті за розпалювання релігійної ворожнечі священника УПЦ МП оштрафували на 3400 грн
18:43
/ 17
Ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика суд визнав корупціонером, його мають внести до Реєстру корупціонерів (ДОКУМЕНТ)
13:38
Директор угорської опери посперечався з послом Шандором через виступ пропутінської Нетребко
02:40
/ 25
Федір Шандор як посол вручив вірчі грамоти президенту угорщини Фото новина
19:04
/ 13
Колишній голова Мукачівської РДА і "нетривалий" очільник Закарпатської обласної служби зайнятості Едгар Токар очолив "заповідний" департамент Міндовкілля
12:44
Суд відмовив прокуратурі у конфіскації нерухомості голови Верхньокоропецької громади Химича
01:15
/ 14
Посол Федір Шандор вручив копії вірчих грамот в угорському МЗС Фото новина
21:13
/ 13
Заступником голови Закарпатської ОВА став Ростислав Пріцак Фото новина
11:04
/ 4
ЗМІ: угорщина блокує початок переговорів про вступ України до ЄС через питання нацменшин
20:54
/ 3
Кабмін погодив звільнення Т.Аверіна з посади голови Тячівської РДА
16:21
/ 9
Ексголова Тячівської РДА часів Януковича Шелевер уник відповідальності за махінації з землею
20:08
/ 7
Ексрегіонал і ексОПЗЖист В'ячеслав Шутко оголосив про запуск нового телеканалу на Закарпатті
00:49
/ 3
Московська пропаганда на Закарпатті на початках Чехословацької республіки
» Всі новини