У Мукачеві стартували V літні юнацькі ігри Закарпатської області

Першим видом стала греко-римська боротьба, змагання з яких відбулося у Мукачеві. На старт у 10 вагових категоріях вийшло 90 спортсменів із 10 регіонів області. Напружена боротьба велася між борцями Мукачівського, Тячівського районів та м.Мукачево.

У загальнокомандному заліку перемогу здобули спортсмени Мукачівського р-ну, які у підсумку здобули 7 золотих та 3 бронзові медалі і набрали 552 очки. На другому місці тячівці - 3 золоті, З срібні і 4 бронзові нагороди і сума очок 512, треті -  м.Мукачево (412 очок) - 5 срібних і 1 бронзова нагорода.

До шістки кращих також увійшли збірні Берегівського, Виноградівського та Хустського районів. Місто Ужгород - сьоме, Хуст - восьме, Берегово - десяте. На дев'ятому - збірна Іршавського р-ну.

Переможцями ігор у своїх вагових категоріях стали: 42 кг - Сергій Козуб (Мукачівський р-н), 46 -  Едвард Феєр, 50 - Євген Варга (обоє Тячівський р-н), 54 - Олександр Мельничок, 58 - Роман Митрович, 63 - Руслан Кудринець (усі Мукачівський р-н), 69 - Володимир Думнич (Тячівський р-н), 76 - Олександр Кухта, 85 - Леонід Улиганець, 100 - Томаш Даровці (всі Мукачівський р-н).

Греко-римська боротьба у нас продовжує прогресувати. Дуже плідно останні роки у працюють Іван Кукушкін - Мукачівський р-н, Йосип Болдижар - Тячівський р-н, Олександр Цифринець - Мукачево, Ігор Карімов - Берегівський р-н, Еміл Кудрон - Виноградівський р-н, Ільгар Кулієв - Іршавський р-н, (зраїл Шайтілаєв - м.Хуст. У цьому виді ми вголос заявили про себе і на всеукраїнських змаганнях.

Очікуємо, що на змаганнях V літніх юнацьких спортивних ігор України цей вид спорту суттєво поповнить очковий багаж збірної Закарпаття.