Ігор Кріль: Чотири роки Тимошенко

"4 лютого 2005 року, рівно 4-ри роки тому, Ю.Тимошенко вперше стала Прем'єр-міністром України. Звичайно, хочеться привітати Юлію Володимирівну, але чи є з чим вітати громадян України?", - так коментує народний депутат, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль річницю першого урядування Ю.Тимошенко.

Ігор Кріль: Чотири роки Тимошенко

Політик зазначає, що "прем'єр Тимошенко зразка 2005 року і прем'єр Тимошенко зараз - це, таке враження, не лише різні керівники урядів, а й кардинально інші люди. За цих чотири роки у промовах лідера БЮТ стало як мінімум у чотири рази більше популізму, у чотири рази більше невиконаних обіцянок, у її діях у чотири рази більше авторитаризму", - наголошує Ігор Кріль.

"Хто у 2005 році міг уявити, що Ю.Тимошенко одним розчерком пера "скасовує" призов  і "повертає"  всі втрачені населенням у "Ощадбанку СРСР" заощадження. Правда лише на словах, бо видала вона лише 2% заощаджень, - нагадує народний депутат. - А армія, не ставши контрактною, втратила фінансування маже наполовину. "Український прорив" у виконанні Тимошенко 2008 року - це тонна обіцянок на одному грамі реальних кроків".

На його думку, у 2005 році ніхто не міг би уявити, що Тимошенко, за власним бажанням, призначатиме вибори у Києві та Тернополі, а потім намагатиметься їх скасовувати. "Змінилося ставлення Тимошенко не лише до власного народу, який вона почала вважати статистом у її політичних іграх, а й до наших північних сусідів. У 2005 році вона й близько не наближалася до російського кордону, бо боялася заведених на неї кримінальних справ. У 2008 році - звітує в Кремлі за кожен відвойований для "Газпрому" контракт", -  говорить  Ігор Кріль.

Лідер Єдиного Центру зазначає, що кардинально змінилося і оточення Тимошенко. "У 2005 році вона критикувала Президента за "любих друзів", "кучмістів" та "корупціонерів", а зараз пропихає "моїх любих" Порошенка, Жванію, Мартиненка та Третякова на важливі посади. Ба, навіть більше - основними своїми партнерами у 2009 році Ю.Тимошенко зробила Медведчука, який пише під її забаганки Конституцію, Януковича, з яким вона просуває другу державну мову, та Симоненка, з яким повертає на українські вулиці знаки тоталітарної доби".

Лідер Єдиного Центру наголошує, що "якщо Ю.Тимошенко у 2009 році не спинити, то завтра ми прокинемося у країні, де немає судів, а лише свята інквізиція на чолі з Онопенком, де приватна власність - привілей членів БЮТ, де панує культ особи, як це вже зараз відбувається у партії "Батьківщина". Маю надію, що український народ раз і назавжди зупинить цю еволюцію диктатора, поки вона не змінила обличчя не лише Тимошенко, а й цілої країни" - вважає Ігор Кріль.

Прес-служба Єдиного Центру
04 лютого 2009р.

Теги: Тимошенко, Кріль, БЮТ, популізм, уряд

Коментарі

X 2009-02-13 / 13:44:00
Krili nych ne godny gy lem krytykovaty. Yschy i vun brynytj pro rusynstvo. Tujka na nishiv zemly zazhyv sobi dobre a pomyji na nas vylyvatj. Yse galycjka blagodarnistj.A vy hochete oby vun buv blagodarnyj Tymoshenko. A vto shto perehodytj iz jednoji partiji do drugoji yse lem pudkresljuje jogo "porjadnistj". :(

анонім 2009-02-12 / 08:58:00
Оранжеку, добрий рано. Читай свої коментарі на "свиство". "Сам творю и сам пишу". То натильо до теми, шо уже "свинство". А я написала туй, бом туй ти м могла доказати же пишеш ушитко сам. Пробач, то не гріг. То твої біди...

X 2009-02-11 / 19:04:00
орк ."дурінь думков багатіє"-ysesj tozhe vzhe pysav, no do lem pud gy "orange"...:)).Vzhe ne smishno :(

X 2009-02-11 / 19:00:00
орк 11.02.2009 13:01


"anonim(ній землячці): добре, що перейшла з мадярської латиниці на кирилицю, але від цього не порозумнішала...слухай, якщо вас ("політичних русинів" люди (різні люди!) називають тільки пінгвінами та крім дурки нікуди не посилають"

Orange-орк, yse uto shto ty udaje tvoji Orange-оркivsjki "uha".:))Krome tebe na sjomu sajti ysi slova nyko ne hosnuje. hyba teper budesh pysaty ysi slova pud drugym nikom

orange 2009-02-11 / 14:17:00
орк

...До статті "Ігор Кріль: Чотири роки Тимошенко" твої коменти яке мають відношення?(с)




А у так званих "русинів" завжди так: думки не прив'язані ні до голови, ні до теми... :))

анонім 2009-02-11 / 13:15:00
Маєш правду. Ніяке. Но піймала. Мене дійсно не цікавлять ГРАБІЖНИКИ СВОГО НАРОДУ. Заяці, кролі, ...ки...- то все ваше... Ґазда псови пес хвостови, а ти лем хвуст облізлий.

орк 2009-02-11 / 13:01:00
anonim(ній землячці): добре, що перейшла з мадярської латиниці на кирилицю, але від цього не порозумнішала...слухай, якщо вас ("політичних русинів") люди (різні люди!) називають тільки пінгвінами та крім дурки нікуди не посилають - це об'єктивно показує, що так воно і є. Тобі буде легше якщо вважатимеш, що на всьому білому світі так думає тільки одна людина, а решта вас вже визнала за окремий не то що народ, а навіть расу, та що там расу, за мешканців іншої галактики? то піди до гецка в дурку та поділись з ним своїми думкама - "дурінь думков багатіє" :-D


До статті "Ігор Кріль: Чотири роки Тимошенко" твої коменти яке мають відношення?

анонім 2009-02-11 / 12:06:00
Тай по всому ми ся видить- тий не видить, бо точно, же як і колись, говориш ти ту "...тихонько сам с собою я веде беседу...". Так робиш все!!!!!!!!

анонім 2009-02-11 / 12:02:00
Пінгвіни- твоя лексика, твая догма. Дурдоми-і то твоя найулюбленіша тема, немож сховати шила щей у сіні- нит.

анонім 2009-02-11 / 11:59:00
Оранже, dyéténo, продавись ся на єднуй букві. Же ти ай ОРК =. І як на мене ще- ОРАНЖИК =ОРК... так? Тай Алёна,тай...... Не хочу. А буква "Ґ".

орк 2009-02-11 / 11:36:00
Х, тобі й родословну знати не треба: підійди до дзеркала - відбивається пінгвін... крім пінгвінячої мови ніякої не сподобався вивчити.

чим далі тим більше комменти не мають нічого спільного з темою статті...

X 2009-02-10 / 20:50:00
Shto orange-орк, duzhe dobre znajesh svoju rodoslovnu?

X 2009-02-10 / 20:48:00
Krilj vun i v Afryci trusjka. na korotkomu povodku u jadnogo iz tyh ko Keshu zamochyv.

історик 2009-02-10 / 14:33:00
Цікаво а чому ніхто не звернунв увагу на факт того що Кріль був керівником фракції Батьківщина в обл раді і членом партії взазначений період???

orange 2009-02-06 / 23:06:00
Не варто по кількох марґіналах оцінювати все Закарпаття.



І незначна поправка: справжнє прізвище Юльки не Цукерман, а Капітельман. :))))))))))

fray 2009-02-06 / 20:33:00
Никогда не думал, что на Закарпатье живут СПЛОШНЫЕ ДЕБИЛЫ!!!

Совет: Соберитесь все вместе в одну кучу и поцелуйте вашу Юлию Тимошенко (Григян-Цукерман) в промежность!!! и ОБЯЗАТЕЛЬНО ИЗБЕРИТЕ ЕЕ ПРЕЗИДЕНТОМ ВАШЕЙ ВЕЛИКОЙ УКРАИНЫ.

А пан Криль прав на все 100%!!!

Уйко из полонини 2009-02-06 / 13:12:00
КрілЕЦ: Никаву на вас, коли показувуть вас по ящику,та ганьба ми за вас , сыт1сьте, самодовольн1, шия як уб1кы, повн1 жебы бабла и нич ни робите, лиш помы1 льете на Юлку яка на сво1х плечах, тягне всю державу, а вы як моська, скачете около ни1 и гавкаете.Случайносьтеся не вт1скали в не1???.

історик 2009-02-06 / 11:31:00
А так вся ця стаття тыльки для того щоб розрекламувати Кактус, ну тоді все ясно:):):)

*** 2009-02-05 / 15:19:00
історик 05.02.2009 12:54 Ви шо! Яке змонтоване??? Реальне фото! В Кактусі це було

історик 2009-02-05 / 12:54:00
Текст навіть не читав і так ясно, що колишній керівник фракції "Батьківщина" і член цієї партії, який вступив в неї як ЮВ стала премєром і втік як щур з неї коли Уряд Тимошенко був відправлений Президентом у відставку нічого хорошого і правдивого написати не міг. А фото як на мене дуже не коректне бо воно змонтоване.

НОВИНИ: Політика

15:00
/ 9
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3