Василь Петьовка: Москаль має вибачитись за свою чергову порцію брехні

«Своїми голослівними заявами Г. Москаль дискредитує українську систему освіти», - так коментує народний депутат, член Президії Єдиного Центру Василь Петьовка вимогу Г. Москаля «здати свій диплом про вищу освіту».

Василь Петьовка: Москаль має вибачитись за свою чергову порцію брехні

«Я глибоко поважаю всі навчальні заклади, в яких навчався, -  говорить народний депутат. - І мені не відомо, щоб в якомусь із них йшла «торгівля дипломами. Тому мені дивно було почути подібні «одкровення» Г. Москаля».

«Своєю заявою Г. Москаль критикує не мене. Адже, якщо б йому були відомі хоча б якісь факти з приводу мого диплому, він би їх оприлюднив. - зазначає політик. - Москаль дискредитує українську систему освіти. І це зрозуміло, адже такі люди, як він, зневажають українську освіту, а для навчання власних дітей віддають перевагу закордонним елітарним закладам. Їх не цікавлять проблеми, які є у освітян, чи реформа вишів. І якби у нього залишився хоча б грам сумління, він би переймався проблемами освіти, а не спекулював голослівними звинуваченнями».

«Закликаю пана Москаля, якщо йому відомі якісь факти корупції у вишах щодо мого навчання, подати відповідні матеріали у правоохоронні органи. Якщо цього не буде зроблено, Г. Москаль має вибачитись за свою чергову порцію брехні», - наголосив Василь Петьовка, повідомили "Закарпаття online" у прес-службі "Єдиного Центру".

26 січня 2009р.

Теги:

Коментарі

ember 2009-01-28 / 09:31:00
A shcho skazhete na to, shcho "dyplomovani" Baloga, Petjovka, dale rektor Veges, kolyshnij partsekretar Lengyel, rukhovec Pipas, rusyn Zhupan v odnij komandi?! Ce dlja mene velyka zahadka...

Барва - мукачево 2009-01-27 / 17:04:00
Балога,Петьовка,Кріль,Шуфрич з ними спілкуватися одна "радість"

Народ 2009-01-27 / 12:47:00
Список кандидатів на акцію:

1.Петьовка В.В.

2.Балога В.І.

3.Балога І.І.

4.Токар І.

5."Смотрящі": мер м.Берегово, голова Бергівської РДА, голова Виноградівської районної ради,голова Іршавської районної ради..

6...далі буде..

Народ 2009-01-27 / 12:41:00
в ТОМУ і проблема - сьогодні половина керівників Закарпаття мають липові дипломи - коли треба було вчитися, вони тоді грабували на великій дорозі.

Якщо сьогодні провести дослідження коли - кому - де видані дипломи. тоді без коментарів буде ясно.

Пропоную провести акцію всм керівникам Закарпатьскої області - в першу чергу "балоговим" цімборам - "ПОКАЖИ ДИПЛОМ"!!!

ember 2009-01-27 / 10:16:00
Vin mae dyplom instytuta Mihaliny. S tym vse skazano...

Скептик-недоєвропеєць 2009-01-26 / 23:55:00
Що може бути легше? Витягни з кишені диплом, тицни Москалю привселюдно в очі, нехай ті, хто бажає, перепише дані з диплома та перевірить. Крапка.


А якщо ксіва липова, то й показувати нема чого...

Завидово 2009-01-26 / 21:39:00
А де заява Москаля, на яку відповідає Петьовка? Треба ж і її поставити, щоб були дві точки зору. Це ж смішно - ставити відповідь, а звинувачення - ні. Та ще й хвалитися, що сайт найкращий, незаангажований і т.д. До речі, В.Петьовка в своїй відповіді (яку йому написали в прес-службі ЄЦу) так і не сказав прямо, чи має вищу освіту, і що саме закінчував. Явно має тут грішок

Мункачі 2009-01-26 / 21:16:00
Але ж Петьовка дійсно "неошколований". Журналісти зі "Старого Замку" сміялися, що після вичитки шпальт (був час, коли йому носили, може й тепер носять на звірку) він писав власноручно: "Сесе не пичатати". Це ж загальновідомий факт!

Не москаль 2009-01-26 / 21:14:00
А сам Петьовка вместе с Балогой и Крилём должны извинится перед нсну ЗА ТО ЧТО ПРИВЕЛИ В СПИСОК своих закарпатских козлов которые знают что базарят. За что боролись на то и напоролись , бачили очи що купували - иште хоч повылазили бы они у вас.

Не москаль 2009-01-26 / 19:36:00
А что вы хлопцы хотите . мусор он и есть мусор. Он где только не появляется так сразу основным борцом становится , это его специально Луценко внедрил в НУНС , а также Шемчука для того , чтобы превратить страну из демократии в " ментократию" , а сейчас не выходит не хрена и трупы в колодцах в Крыму закончились , вот он и бесится. А оправдываться перед мусорами это гиблое дело. У них мы виноваты уже тем , что мы есть.

кум 2009-01-26 / 19:31:00
Яка освіта - такий ...єц!

русин 2009-01-26 / 19:21:00
Похвалися своїм дипломом, що, де і коли закінчував, а то тільки виправдуєшся. І чого то так родичі Балоги так заворушилися всі?...

Гуцулик 2009-01-26 / 19:18:00
Воно ж і відчувається рівень.

НОВИНИ: Політика

20:39
/ 7
Новим головою Тячівської РДА призначений Тімур Аверін
14:14
/ 10
Межа поступок: що може пообіцяти Зеленський заради примирення з Угорщиною
02:05
/ 3
Президент України звільнив голову Міжгірської РДА
22:53
/ 1
В Ужгороді на прийом до адміністратора ЦНАП можна записатися онлайн
15:37
/ 15
Відновити Велику Угорщину вже неможливо: румуни Закарпаття виступили з різкою заявою (ДОКУМЕНТ)
14:24
Зеленський у телефонній розмові з президенткою Словаччини розповів про необхідність відновлення роботи аеропорту "Ужгород"
11:22
/ 4
Угорщина позбавила громадянства ще 8 уродженців Закарпаття
22:19
/ 5
Акція протесту "Стоп реванш" відбулася в Ужгороді
21:30
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 2
03:22
/ 11
Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА: "Найближчим часом перестрілок у Мукачеві можна не чекати"
21:35
Ще одна членкиня ДВК з 69 виборчого округу визнала свою вину у незаконній видачі виборчих бюлетенів
03:46
/ 8
Погані українські президенти і добрий український охлос
15:25
/ 2
Голова Закарпатської ОДА зустрівся із генконсулом Угорщини в Ужгороді
02:37
/ 4
В Ужгороді "Нацкорпус" вимагав відставки керівника Офісу президента
01:16
Закарпатські нардепи з серпня по березень коштували платникам податків майже 4 млн грн
03:01
/ 16
Закарпаття: яким є втручання з боку Угорщини та Росії
17:05
/ 23
Політичні трансформації Закарпаття
03:22
/ 7
Прийнятий урядом перспективний план Закарпаття розшматовує Хустщину під інтереси місцевих кланів
06:16
/ 27
Крісло і гроші: Про справжню ціну слів очільників угорського вишу в Берегові
03:26
Багатолика російська гібридна війна
00:21
/ 19
"Засвітилася" перша декларація претендента в заступники нового голови Закарпатської ОДА – Віталія Цвігуна
18:46
Закарпатський телеканал "М-Студіо" перейшов у власність 4-х нардепів
13:41
/ 33
ВІДЕОФАКТ. ОПЗЖ Медведчука-Рабиновича влаштувала на Закарпатті партійний автопробіг "побєдобєсія"
10:29
/ 4
Президент Зеленський прибув з робочою поїздкою на Закарпаття
03:36
/ 21