Степан Хмара: Румунія проводить румунізацію на Закарпатті, не забезпечивши прав українців Мараморощини

«Українське міністерство закордонних справ і Президент України мають змінити тактику у стосунках із Румунією, якщо вона не відмовитися від імперської зовнішньої політики щодо нашої держави», - заявив член Правління Української народної партії Степан Хмара напередодні візиту в Україну Президента Румунії. Про це сьогодні, 23 січня, повідомила прес-служба УНП.

Степан Хмара: Румунія проводить румунізацію на Закарпатті, не забезпечивши прав українців Мараморощини

Степан Хмара вважає, що „Україна погоджується практично з усіма пропозиціями Румунії, зокрема погодилась на відкриття румунських шкіл у Чернівецькій та Закарпатській областях (до речі, коштом України), на міжнародний арбітраж щодо питання про кордон біля острова Зміїний”.

„Натомість керівництво Румунії намагається провадити фактично відкриту румунізацію частини Буковини та Закарпаття та тисне на Міжнародний суд ООН, щоб суд прийняв рішення на користь саме держави члена Європейського Союзу”, - зазначає Степан Хмара.

Також він наголошує на тому, що „Бухарест не створив необхідних умов для національного розвитку українців в Румунії, зокрема в Мармарощині, навмисно політизує питання статусу острова Зміїний і навіть дозволяє деякі „вольності” з видачею румунських паспортів громадянам України».

„Факт неадекватної антиукраїнської зовнішньої політики Румунії нарешті треба визнати”, - наполягає член Правління УНП. Він рекомендує Президенту України „поставити це питання перед румунським президентом під час зустрічі”.

23 січня 2009р.

Теги:

Коментарі

X 2009-02-04 / 21:15:00
орк, no shto,vy malorosy(ukrajinci) godne sj te fajnoje upovisty?Nych.Vy potomky tererystiv Hmeljnycjkogo,Petljury,Konovalcja, Meljnyka, Shuhevycha (i schy mozh dovgo pererahovuvaty) krim nasyllja nych sj te ne valovshni. Vy sluti shto sj ka dobroje uchynyty. Zhyvete na nashiv zemly i starajete sja na neji pljunuty. Shto vy za ljudy taki "svidomi"?

орк 2009-02-04 / 07:13:00
Х, приєднуйся до акції для "політичних русинів": "Соберите заплесневелые сухари для передачи Гецку (в дурку) и Сидору (в СИЗО) и получите свой сухарь и место в тюрьме бесплатно. Баланда в виде бонуса!"


:)

X 2009-02-03 / 22:39:00
Ти майже и в жизни орка.На нашив земли погрмiв не буде,ми йсе вам зробити не даме.Идiть за Карпати и громiть ся кiлко у вас улзе.

орк 2009-02-03 / 16:16:00
orange, самі русини гецка та сидора не вгамують...не впораються. настав час втручатися державі, щоб потім не довелося втручатися "недержавним установам". тобто є вибір - або за ґрати за рішенням суду, або на цвинтар через погроми.

X 2009-02-02 / 22:14:00
Де ти видiв розумних малоросв(укранцв)? Русини тут не причому.А який у вас розум ти туйка и демонструйеш,неборе.

сорри 2009-02-02 / 21:18:00
Все чекаю, коли ці липові русини нарешті виговорять усю свою нелипову глупість. Але вона в них, схоже, невичерпна. Невже так звані русини - це всього лиш глупа частина українців?

АнтиГаличан 2009-02-01 / 19:00:00
Журналіст задає вопрос старому Русинови.

Што вы розумієте пуд словом "Братство"?

Русин: Ото коли зберуться Русины,Мадяры,Румуны,Руські,Словакы,Німці,Італіанці,Французы,Євреї і усі остальні народы живущі на Пудкарпатськів Русі І поженуть Окупантів Галицькых за Карпатьськый хребет.

Закарпатец 2009-02-01 / 18:46:00
Живу в Чехии и из собственного опыта знаю как нас наша БАТЬКИВЩИНА любит. Когда Чехи или иные граждани Евросоюза приезжают на Украину то милости просим,можете на своих автомобилях и быть у нас сколько душа пожелает,мы гостям рады.Но как только я Гражданин Украины приезжаю к себе домой в отпуск на своём автомобиле (Неукраденом а купленом и зарегистрированым на моё имя но в одном из государств ЕвроСоюза)то это уже проблемма.Меня пустят на Украину только транзитом.Заполняется транзитная декларация и я должен транзитом пересечь страну и покинуть в ближайшее время.Если я вьезжаю из Словакии и беру транзит на Венгрию то мне дают 1 день(Заметьте отпуск 1 день в своей стране это круто).Приходится брать на Россию,так дают 8 дней.Иметь мне ищо один паспорт той же Чехии,то я бы эти проблеммы неимел.Я дякую тебе РОДИНА за такую дискриминацию своего же народа.

Гість 2009-02-01 / 15:43:00
orange-го срачка слів "...бо ті готують для Закарпаття південооосетинсько-абхазько-придністровський сценарій." Цей сценарій є приготовленний

державниками України:

В новітніх справах пан Президент говорить, що "...У парламенті стався справжній шабаш навколо Національного банку України. Намір, безумовно, був один: отримати доступ до друку грошей, щоб покрити недостачі Державного бюджету. Це може призвести до небачуваної інфляції. Це все може закінчитися соціальною катастрофою. ..."



А пані Прем'єр каже "...звернення Ющенка до народу – це суміш неправди, паніки та істерії. Всі люди побачили, що президент – це не той лідер, якого вони потребують в час, коли Україна проходить випробування..."


orange 2009-02-01 / 02:28:00
Ну тоді мусите мало приструнити своїх цімборів Сидора з Гецком, бо ті готують для Закарпаття південооосетинсько-абхазько-придністровський сценарій. Не вгамуєте їх ви, то вгамуємо ми.

X 2009-01-31 / 23:26:00
Нiт,ниборе,у Мадярщинi не живу i не заву помадярськи,а шкода бо чим челядник знайе бисiд тим лiпше.Правда, галичанине?Тобi, майже тяжко утямити як уто русин заступаться за свого сусiда румуна?Ви з поляками на Волинi рiшали мовну проблем инак - урiзали десятки тисяч невиних людий,а май бульше жон,старих i дiтий.Хочете оби у нас ак било?Зазнач собi на носi - у нас такого не буде!!!

orange 2009-01-31 / 22:58:00
Чудо мадяронське, ти забув, що живеш у Мадярщині? Закарпаття твоя хіба що КОЛИШНЯ батьківщина. Забудь, і далі вірно служи своїм мадярським панам... :))))))))))))))))))))))))

X 2009-01-31 / 22:29:00
Крик галичанський лем пудтверждать аж уни розумiвуть, што не довго йим ся лишило газдувати на нашiв Нянiвщинi.Ушиткi народи котрi туйка живуть мавуть прав0 учити свойих дìточок свойо бисiду и iсторiю, у тому числi i румуни.Румуни ми Вас у кривду не даме!

сорри 2009-01-31 / 19:34:00
Давно не гавкався з так званими русинами. Шкода було часу на це сміття. Але, схоже, пора поновити тренування. :)

orange 2009-01-30 / 17:03:00
Што, неборе, тобі шкода потратити трохи свої тупості? Не мириґуйся, маєш ї доста. :)

Проффессор 2009-01-29 / 16:53:00
Qrange; А ци невелика буде для тебе честь, щоб на тебе дурня, тратити час.

orange 2009-01-28 / 17:29:00
Нічого нового: ті самі тупість, злість і обмеженість...



Пробуйте ще... :)

злий 2009-01-28 / 14:06:00
Знаш, най меркують такі, оранже,як ти ,бо дуже "болячо" тужиться україна аби юй народ "кесеровоє" не учинив...

ember 2009-01-28 / 11:01:00
Narancs: staryj anekdot. Skazhu toljko poslednee predlozhenie:



Tebja ne bylo ne vonjalo:)




Istvan 2009-01-28 / 10:45:00
http://zakarpattya.net.ua/news/33278.html

Хмара точно с ума сошел

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"