Завтра в Ужгороді суд може заборонити сепаратистський "Сойм Підкарпатських русинів"

23 січня о 10.00 в Ужгороді Закарпатський окружний адміністративний суд розгляне справу за позовом Закарпатського обласного управління юстиції щодо позбавлення реєстрації асоціації "Сойм підкарпатських русинів".

Завтра в Ужгороді суд може заборонити сепаратистський "Сойм Підкарпатських русинів"

Незважаючи на те, яке рішення буде ухвалено судом, воно не матиме жодної юридичної сили в Республіці Подкарпатська Русь, а персональну кримінальну відповідальність за завтрашнє рішення суду нестиме Василь Андрійцьо (голова суду - ред.) — інформацію такого змісту 22 січня поширив один з русинських сайтів, посилаючись на російський інформаційно-аналітичний портал "Геополітика".

Російське видання назвало джерелом інформації прес-службу так званого уряду Республіки Підкарпатська Русь, який очолює відомий своєю неадекватністю "прем’єр-міністр" Петро Гецко, котрий, власне, і є тією самою прес-службою. Посилаючись на заяву прес-служби, "Геополітика" пише, що "це робиться під тиском СБУ і з порушенням процесуальних норм. … Про розгляд справи не попередили голову Асоціації, ніхто з русинів не отримав повістки".

Як раніше повідомляв прес-центр СБУ, через органи юстиції Службою ініційовано процес зняття з реєстрації у судовому порядку громадських об’єднань, які своєю діяльністю створюють загрози основам національної безпеки України. Зокрема, за виявленими фактами порушень законодавства про об’єднання громадян до управління юстиції Закарпатської ОДА, СБУ надіслані матеріали для прийняття рішення про примусовий розпуск у встановленому законом порядку асоціацій "Сойм підкарпатських русинів" та "Народної ради русинів Закарпаття".

5 грудня ц.р. Служба безпеки пред’явила звинувачення громадянину України, керівнику асоціації "Сойм підкарпатських русинів" Димитрію Сидору у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.110 КК України ("Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України"), покарання за який встановлено у вигляді обмеження волі на строк до трьох років або позбавлення волі на той самий строк.

22 січня 2009р.

Теги:

Коментарі

михайло 2009-01-27 / 16:11:00
Давно час їм стати на хвіст.Що попови до політики?Най ся старать оби люди любили єден єдного,не крали,не желали добра ближнього свого,не убивали и так дале.Ото його доля має бути.А політика є г...но(перебачте люди добрі).І ко в нього залізе та й сам зачинать так воняти.

орк 2009-01-26 / 12:39:00
чому перенесли на 6 березня?

Андрей 2009-01-24 / 20:48:00
Уважаемые посетители! Если можно пишите либо на русском либо на украинском языке. С ваших комментариев к статьям нечего не понятно!?

НЕ русин 2009-01-24 / 18:06:00
Фатьове не спім, заступімся за русинів. Уже суд одклав слухання на шосте марта. Читачові: Запишіть собі ож комп"ютер називаться - МАШИНГЕР..., ГИ-ГИ-ГИ.

Пудмочарськый 2009-01-23 / 22:20:00
Но тай што ся змінить кідь запрітять?У лагр пошлют?Слабота!






оранжу - давно туйкым не бов,айбо ты ся не поміняв.провокатором бов,ним і лишишся.

а....м 2009-01-23 / 18:36:00
TA NYET, DÉTÉNO, TE NE NAS!!!

а....м 2009-01-23 / 18:33:00
ZNAS,DYÉTÉNO, MÉS, JAK MÉS. A DALE NÉCS. TO SO JA MAVU TAKU CSÉLYAGY KRUHOM SZEBE-TO ONÉ NYA UCSATY. AJBO AJ SZAMAM NE Z PECA UPALA...MOJI ONUKÉ-JEDEN U SKOLI,DRUNÉJ NA PLAVANYU... KAZSDÉJ ROBÉTY TO SO MAJE ROBÉTÉ. JA BABA "NÉSNYA". PECSU, VARYU, SÉJU, AJ Z TOBOV DISKURUVU. A KÉGY BÉSZY VIDYIV JAKI KVITKÉ.....!!! ZAVTO JA NÉJAK NEHONNA VTOVKTÉ SZOBI U HOLOVU- VUTKÉ TÉLYO ZLOBÉ,AJ CSOM LYUDE NASI NEHONNÉ EDNO DRUHOMU POKUJ DATÉ. A TÉPÉRY BIZSU, BO MAVU ROBÉTÉ KRUMPLISALÁTA. SZKORO NE "UVÉDÉS" NYA .KÉDY LEM SZYA NE UVÉDÉME REALYNO.

Читач 2009-01-23 / 16:15:00
Тать отколи то русинів учать, та ще й тотих, котрі мають пятеро онуків, не з дітми сидіти, а по сайтах лазити?..



Паніко, дуже м би вас попросив, а де ся продавать русинська версія Віндовс а й Ворда?.. Бо вже дуже м би їх хотів установити на свій, пак ся як то каже - комп ютер.



А й щи ми уповіште, як то по русинськи ком пютер, клавіатура, миша, бо чорт їх знає, як то кликати по нашему. Чикаву отвіта.

а....м 2009-01-23 / 15:06:00
Та нит, дитино,я стара. Я мати чотирёх діте ай пяти внуку. Колись ем ти казала, же будеш ся дуже чудовати як бись ня видів. Паскунно тя учили говорити, писати. Кидь ись наш - та наші люде так свойих не учать. Я ся за тя ГАНЬБЛЮ. ГАВКАТЬ ПЕС. НА ЛЮДИНУ ТАК НЕ КАЖЕ людина, яка поважає себе і своїх батьків. Я рідко пишу. Скоро не буду. Лем же шкода ми тя, дитино.Дужесь ГЛУПИЙ.

orange 2009-01-23 / 13:52:00
а....м, я - русин, українець, закарпатець. А ти, чути по бесіді, мадярон, який навіть не живе в Закарпатті. Певно, ти на старості років за зароблені на зраді українства срібляники пристроївся жити десь в Мадярщині. І тепер погавкуєш на Україну з-за мадярського плота... :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

а....м 2009-01-23 / 12:04:00
А ще, не суди... Читам тя, тай "чуву" же ти не "чистий українець".Перероблений якийись...

а....м 2009-01-23 / 12:00:00
Оранжеку, детено. Прейме валідол...

Не русин 2009-01-22 / 22:07:00
Руки гет уд русинів!

orange 2009-01-22 / 19:09:00
Швидше би, бо вже дістали ті Сидор з Гецком. Заборонити Сойм, а потім, якщо вони не угомоняться, дати спершу кожному з них по "умовному", а вже потім, після всіх оцих попереджень, якщо заслужать, посадити.

А поміж тим ще треба добряче потрудитися, розказуючи людям, що насправді являють собою ці два московські клоуни...

Йовшко 2009-01-22 / 18:30:00
Який в баню "один з русинських сайтів", кеть то ЖЖ шизіка Гецка !

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ