"Закарпаття" проведе збори в 4 етапи

Як повідомив генеральний директор «Закарпаття» Іван Шіц перший етап підготовки команди традиційно розпочнеться вдома з 22 січня і триватиме до 3 лютого.

"Закарпаття" проведе збори в 4 етапи

Футболісти з’їдуться на базу за два дні до початку зборів і проходитимуть медобстеження. В ході першого збору значну увагу приділятимуть загальній фізичній підготовці, а також запланований один спаринг-матч проти словацької команди ФК «Міхайловце».

З 4 по 17 лютого закарпатські футболісти проведуть збори в угорському Дебрецені на спортивній базі однойменного клубу, котрий до речі є чинним чемпіоном Угорщини. На цей період заплановано провести 5 спарингів: 7 та 9 лютого ужгородці зіграють з румунськими клубами, 14 лютого двома складами відправляться на контрольний поєдинок у Будапешт проти місцевого «Вашаша», а 17 зіграють спаринг проти ФК «Ніредьхаза». З 21 лютого по 7 березня згідно плану підготовки команда проведе збори у сонячній Туреччині. Тут заплановано 4 спаринги. Суперники поки що уточнюються.

Останній четвертий збір проходитиме уже на Кримському півострові у м. Севастополь з 11 по 24 березня.

З 26 березня, як стверджує Шіц, команда безпосередньо готуватиметься до виїзного матчу проти столичної «Оболоні».

За словами гендиректора підготовкою команди до сезону керуватиме в.о. головного тренера Михайло Іваниця.

Щодо селекційної політики, то у клубі у зимове міжсезоння, за словами Шіца, можуть з’явитися дуже відомі прізвища гравців, більшість з яких – це футболісти з прем’єрлігівських клубів. Стало відомо, що в клуб повертається і Руслан Ярош, який напередодні достроково розірвав діючий контракт з ужгородським клубом. Цілком ймовірна поява у «Закарпатті» і Мирослава Бундаша, який покинув команду ще на початку цього сезону і поїхав до Казахастану.

Роман Сенишин
12 січня 2009р.

Теги:

НОВИНИ: Спорт

17:13
/ 1
Мукачівець Ілля Ковач став чемпіоном Європи з пауерліфтингу у присіданні
14:56
На Закарпатті рятувальники допомогли травмованій туристці на Синевирі Фото новина
10:00
/ 1
Закарпатець Олександр Окіпнюк виграв етап Кубка світу з лижної акробатики в Руці Фото новина
12:32
Закарпатський прикордонник виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» у столиці Фото новина
10:10
13-річний Назар Токар з Ужгорода став призером першого Чемпіонату України з дрон-рейсингу Фото новина
16:14
Понад сто учасників з різних громад змагаються на Кубку «Безбар’єрне Закарпаття» у Мукачеві Фото новина
12:40
/ 7
Закарпатський спортсмен увійшов до ТОП-8 на Чемпіонаті світу з кіокушин карате в Японії Фото новина
11:09
/ 1
Мукачівець Ростислав Матьковський поїде на Чемпіонат Європи з кросу Фото новина
18:12
Понад 1300 юних гімнасток змагаються в Ужгороді на ювілейному турнірі «Карпатія 2025» Фото новина
15:45
В Ужгороді стартував чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років Фото новина
11:06
Юні борці Закарпаття вибороли 7 медалей на всеукраїнському турнірі Фото новина
18:05
/ 8
На "Авангарді" відбулися змагання силовиків Закарпаття Фото новина
12:45
Володимир Залевський із Рахова виступить на чемпіонаті світу з дартсу Фото новина
15:12
Закарпатська поліцейська здобула місце у десятці кращих на екстремальних перегонах Spartan Фото новина
09:02
/ 2
У Карпатах відкрили перші 55 км міжнародного веломаршруту Фото новина
14:35
У Мукачеві проведуть чемпіонат району з армрестлінгу
18:33
/ 4
У Мукачеві стартував боксерський турнір «Перлина Карпат» Фото новина
14:55
/ 1
Ужгородські дзюдоїсти здобули золото та срібло на змаганнях у Таллінні Фото новина
15:59
/ 4
На Хустщині відбудеться Боржавська регата на підтримку ЗСУ Фото новина
08:45
/ 7
ФК "Минай" через фінансові труднощі знявся зі змагань в Першій лізі
08:21
Закарпатка Харькова увійшла до складу збірної України на ЧС-2025 з фехтування
13:36
/ 1
Фіналістами Кубка Закарпаття з футболу стали "Севлюш" і "Медея"
13:41
Визначилися півфіналісти Кубка Закарпаття з футболу
11:29
/ 1
ФК "Минай" залишився без головного тренера
22:52
/ 1
Перемога шпажистки з Закарпаття принесла Україні історичне командне "золото" чемпіонату Європи Відео новина
» Всі новини