Закарпатці привезли з чемпіонату світу з гирьового спорту срібну та дві бронзові медалі

Наприкінці листопада в Італії відбувся чемпіонат світу з гирьового спорту серед чоловіків, жінок, юніорів та ветеранів.

У складі збірної України виступали і представники нашої області Василь Потокі та Наталія Скварун. У ваговій категорії до 70 кг серед юніорів Василь Потокі, вихованець виноградівської гирьової школи, після першої спроби поштовху був далеко від трійки призерів. Та у ривку Василь показав чудовий результат, що у сумі принесло йому третє місце в індивідуальному заліку. Його сума балів склала 161 (65 + 96) і принесла Василю Потокі бронзову медаль чемпіонату світу.

У жінок Наталія Скварун, у ривку (жінки змагання тількиу ривку) набрала відмінну суму -220 балів і тільки один бал програла ще одній представниці України Наталії Погорілій. У ваговій категорії до 70 кг серед жінок Наталія Скварун виборола бронзову медаль. Наша спортсменка виступила також серед юніорів, де зуміла вибороти срібну нагороду, відставши від своєї подруги по збірній команді України Марини Зуй на 12 балів.

Таким чином, закарпатські гирьовики вибороли на чемпіонаті світу срібну та дві бронзові медалі. Молодці. Це подарунок за «море» поту, пролитого на тренуваннях.