На духовного отця сепаратистів завели справу. КОПІЯ ДОКУМЕНТА

Есть время разбрасывать камни. Есть время камни собирать.

На духовного отця сепаратистів завели справу. КОПІЯ ДОКУМЕНТА

Проти лідера "русинських" сепаратистів Закарпаття Димитрія Сидора порушили кримінальну справу

RUpor
05 грудня 2008р.

Теги:

Коментарі

X 2008-12-17 / 22:16:00
Сен - Жермен Гецьковський. Sydor zasluzhyv uzhe chystj tym shto nagnatj na vas strah ;)

Сен - Жермен Гецьковський 2008-12-14 / 14:23:00
Вельмишановні, пані та панови! Забудьте про Сидора, його де-юре, як особистості, ніколи не було й не буде! Цей образ придумали словобуди.

Янко 2008-12-13 / 00:09:00
А що ви панове, чи жебракове, надієтеся що одного двох чи трьох русинів засудите і дальше будете обікрадувати по-українськи Закарпаття? Чи ви сумеіваєтеся, що зрвтра не повстануть сотні сидорів і жупанів і лецовичів?

Чи надієтеся, що світ дозволить сміхуватися над корінним народом?

Ясно, що писульки сюди закидують зацікавлені есбеушники і їхні люди. Але друзі Мехліса! Чого ви перетворили свій есбеушний сайт на поле випробувано себе в відкритому фашизмі. Куди дивиться майор-адмін? Угомоніть своїх шпіцликів-антирусинів. Бо рідко заходжу сюди і вижу, що добре роблю. Привіт хлюпики-нелюди!

Цильо 2008-12-13 / 00:02:00
Як гадко читати цей кошмар психічно хворих дописувачів.

Відчувается недолуга писанина осатанілих есбеушників в їх плачених агентів впливу. Ні одного розумного слова від вас панове не було. Звірота, дикість, ненависть... А покажіться дохторови...А русинський караван йде і якраз ваша писанина свідчить, что ви представники злодіїв, боїтеся в скорому часі отримати по заслугам. І навіть у Бергсас вас не візьмуть

Гриць 2008-12-11 / 22:37:00
Свiдомi(orange,как бы украйинцi) фурт пыскуйете а зась йе вас майже о 12 тис. за мiсяць жовтень менше. Чисельність населення України стабільно зменшується!!! Про це сьогодні, 11 грудня, повідомив Державний комітет статистики.

http://ua.korrespondent.net/ukraine/675972

Жора 2008-12-11 / 16:25:00
Прошу, колеги, не поширюйте сепаратиську заразу на заклади охорони здоровя!

головний орк 2008-12-11 / 15:05:00
та 1 палати замало. треба 2-3, щоб усi русинськi патрiоти були разом :)

orange 2008-12-11 / 11:56:00
Маєте автономію в вигляді окремої палати в Берегові. Того вам мало?..:))))))))))))))

ember 2008-12-11 / 11:31:00
Pochemu by rusynam ne inicirovatj novyj referendum pro AVTONOMIJU?

Петя Геці 2008-12-10 / 10:31:00
Сам п'ю сам наливаву.

Сам пишу сам газдуву.

Кого хочу того кличу.

Ко не хоче того у Вичу:)

ПРАВДА. 2008-12-10 / 10:26:00
Як ко Сидор і делегував.

Гуцул 2008-12-10 / 10:25:00
Який конгрес ко туда їх делегував ?

МГБ. 2008-12-10 / 10:23:00
Жупан з НРРЗ - відмежовується від

Сидора. "Сидор сфальсифікував рішення


конгресу" -заява.

v 2008-12-10 / 09:34:00
москва все одно свого попа гопона "спасёт" - переведе його кудись на чукотку. а от iнших...

Адмін 2008-12-09 / 21:35:00
Клікніть трохи вище на сторінці на "Правила поведінки у рубриці коментарів" :)

міклуш 2008-12-09 / 21:12:00
Адмін де сут правила?

Patriot 2008-12-09 / 20:58:00
Магнату.А ні в 1991, а ні зараз ніхто про відокремлення від України не говорив і не говорить. В 1991 році ситуація була не більше невизначеною, а ніж зараз.Тоді, я думаю, що вона була більш стабільною, а ніж зараз.Народ голосував за автономію і це факт, який на який опираеться русинський рух це не рішеня "кучки акивістів".Е інший вихід - хай проведуть ще один референдум відносно нашої автономії.

Петро 2008-12-09 / 20:46:00
Як кажуть "не було б добра так біда допомогла".Якщо влада не злякається і доведе справу до суда,то буде дуже цікаво, як в судді будуть себе почувати перед документами-доказами починаючи з Сен Жерменського мирного договору 1919 року і закінчуючи референдумом 1991 року.До цього ж можна додати рекомендації ООН про визнання прав русинів в Укранїні

Магнат -Юрію 2008-12-09 / 20:09:00
Питання навіть не в правових аспектах, а в тому, чи бажають закарпатці (в тому числі й русини) відокремлюватися від України. Думаю, що ні. результати референдума 1991 року були такими, бо на той час була невизначеною політична ситуація. Особисто я не бажаю, щоб за мене приймала рішення кучка ( не більше десяти"активістів") сидорових баранів. Я небажаю, щоб від мого імені робилися публічні заяви. Гадаю, що й основна частина русинів цього не хоче, а іншим - все байдуже.

Юрій 2008-12-09 / 16:07:00
Панове, а загляньте в Європейську хартію місцевого самоврядування, яка ратифікована Україною 11 років тому і є складовою українського законодавства, і порівняйте з результатами референдуму 1991 року. Це проблема української влади, яка ратифікуючи міжнародні документи без жодних застережень, не виконує їх, а потім із власних громадян витворює злочинців і мучеників. Європейська хартія прийнята у 1985 році і голосування закарпатців повністю відповідає і букві і духу хартії. Тому Кравчук і не зміг нічого вдіяти тоді, а зараз просто прийшло неграмотне покоління до влади.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку