Тарасюк теж "заопікувався" сидорівським сепаратизмом

Депутатський запит щодо сепаратистських настроїв на Закарпатті та штучного підняття політичного питання «русинства» був розглянутий, повідомив голова Народного Руху України, ініціатор запиту Борис Тарасюк. Про це сьогодні, 5 грудня, ЗІК повідомив Дмитро Жиленко, керівник прес-служби НРУ.

Він зазначив, що у відповідь на депутатський запит Генеральна прокуратура та Служба безпеки України повідомили, що слідчий відділ Управління СБ України в Закарпатській області порушив кримінальну справу за фактом здійснення публічних закликів до зміни меж території України та порушення порядку, встановленого Конституцією України. «В рамках зазначеної кримінальної справи розслідуються події, що мали місце під час ІІ Європейського конгресу підкарпатських русинів, що відбувся 25 жовтня ц.р. у Мукачево. У зв’язку з цим проводяться оперативно-розшукові заходи та слідчі дії», – зазначив Тарасюк.

Крім того, за його словами, Служба безпеки України повідомила, що матеріали за фактами виявлених порушень з боку представників Асоціації «Сойм підкарпатських русинів» та «Народної ради русинів Закарпаття» надіслані до Управління юстиції Закарпатської ОДА для прийняття рішення про їх примусовий розпуск.

Борис Тарасюк підкреслив, що такі відверті сепаратистські дії у Закарпатській області несуть серйозну загрозу національним інтересам України. У зв’язку з цим він уважно відслідковуватиме хід розслідування у порушеній кримінальній справі з тим, щоб воно досягло свого логічного завершення, а винні особи були покарані.

05 грудня 2008р.

Теги:

Коментарі

Євген 13.12.2008 / 00:29:00
Агента ЦРУ Таясюка ніхто не коментує. І я не хочу

НОВИНИ: Політика

18:19
На Закарпатті викрили 46-річного переправника ухилянтівФото новина
14:55
/ 2
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
11:47
/ 5
Юліан Тамаш: "Я давно змирився з тим, що руснаків не буде..."
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
13:36
/ 8
Нардепа Горвата судитимуть за крадіжку державної землі на 127 млн грн
15:29
/ 8
НСЖУ підтримала закарпатських журналістів в контексті тиску на їх колег Олену Мудру та Олега Дибу
16:48
/ 1
Пол Магочі і московська церква
03:37
/ 5
Кайданки для активістів. Незасвоєний урок Медведчука
» Всі новини