Реклама B3

Весь галас навколо політрусинства здійняла одна не зовсім здорова людина

"Майдан" дізнався, що весь галас навколо політрусинства здійнявся через одну не зовсім здорову людину.

Керівник організації з працевлаштування в м.Ужгороді, назвемо його П. (прізвище з етичних міркувань опустимо), орендував приміщення в напівзруйнованому одноповерховому будинку за адресою вул.Мукачівська 11/2.

Відносини з фондом держмайна у нього не склалися, і фонд відмовив йому в оренді.
В листопаді 2003 року господарський суд зобов‘язав організацію звільнити приміщення, а 29 грудня 2003 року представники ФКМ замінили замки та опечатали вхідні двері. Новим орендарем мав стати підприємець, який мав відношення до мережі супермаркетів «ВОПАК» та член партії БЮТ.
Ця подія настільки вразила пана П., що відтоді він розпочав бурхливу діяльність в інтернеті, залишаючи прокляття на всіх форумах та інтернет-сайтах. Певно, виходячи з того, що супермаркети цієї торгової марки найбільш розповсюдженні на західній Україні, пан П. звинуватив «ВОПАК» та БЮТ у геноциді «автохтонного русинського народу».

Історія сарайчика та його скривдженого орендаря так би й залишилась в нетрях Інтернету, якби не Помаранчева революція і реакція на неї з боку нашого північного сусіда. Маячнею пана П. про геноцид русинів в окремо взятому сарайчику зацікавились «бойци невідімого фронту», скерували його в потрібному їм напрямку і допомогли матеріально. Вийшов з летаргічного сну «Сойм підкарпатських русинів», який отримав в особі П. єдиного молодого активіста.
Тепер пан П. розвернувся з новою силою, вдень і вночі писав в інтернеті петиції від імені «народу русинів», погрожував сепаратизмом, повстанням, створив багато сайтів відповідної тематики. Серед них сайт з прокляттями чорної магії на адресу своїх уявних кривдників, серед яких опинилися більшість відомих на Закарпатті людей (на першому місті, звичайно, ВОПАК):

http://bogakara.narod.ru/
Дивує позиція о.Сидора, який чудово знає пана П. Святий отець використовує його активність(несумісну з православ‘ям, до речі), замість того, щоб допомогти очевидно хворій людині.
І сміх, і гріх, але інтернет-активність однієї скривдженої людини, підкріплена заявами о.Сидора була розцінена як сплеск русинського сепаратизму. На це купились не тільки журналісти та політики, але й СБУ, яка 25 листопада звернулась до Мін’юсту з проханням розпустити русинські організації.
Насправді ж, цілу "русинську проблему" можна вирішити в мирі спокою. В крайньому випадку медикаментозно.


Сама масова акція під стінами облради (всі десять "русинів" та пан П. справа, під триколорами).

"Майдан"
27 листопада 2008р.

Теги:

FacebookTwitterdel.icio.us
Реклама B4

Коментарі

xy 28.11.2008 / 13:01:00
Mozhet bytj, skoree vsevo: provokator!

хХх 28.11.2008 / 09:41:00
він явно душевно хвора людина

Знаючий. 27.11.2008 / 23:44:00
Та Петя Гецко його фамілія.

Реклама B12

НОВИНИ: Політика

21:20
У Перечині товариство відшкодує 14,7 млн грн за забруднення ґрунтів
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
05:35
/ 3
В угорщині допустили відновлення консультацій з Україною щодо меншин
04:23
/ 5
угорщина скасувала заплановані в Ужгороді переговори з Україною щодо нацменшин
10:30
/ 3
У відповідь на дії будапешта Україна висилає двох угорських дипломатів, з яких один – консул з Берегова
22:34
/ 7
Угорський журналіст: спецслужби орбана шпигували за Україною ще кілька років тому
13:34
/ 12
На Закарпатті викрили агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини, яка з'ясовувала реакцію на введення тамтешніх "миротворців" Відео новина
00:59
/ 4
Суд "за давністю" закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана
00:57
/ 4
За наполяганням СБУ мер Андріїв відсторонив від виконання обов'язків свого заступника Плавайка
12:07
/ 12
Ужгородські депутати очікувано провалили звільнення заступника мера Плавайка, якому СБУ відмовила в доступі до держтаємниці
15:39
/ 8
Угорець з Ужгорода з вершини Говерли закликав угорців в угорщині сказати "Так" вступу України до ЄС Відео новина
14:17
/ 9
У вівторок на позачерговій сесії Ужгородської міськради на підставі листа СБУ з посади заступника мера планують звільнити людину Пересоляка Плавайка
20:57
/ 12
Посол "Угорщини в Угорщині" Шандор передає в українські села угорські книжки
17:02
/ 15
Дружина закарпатського нардепа-"слуги" Лаби за 583 грн купила дві ділянки у курортному Пилипці
03:28
/ 5
Депутат-"слуга" Берегівської райради виїхав у відрядження за кордон через митний пост, очолюваний батьком, і не повернувся Фото новина
02:44
/ 3
Вперше на Закарпатті з робочим візитом перебуває Верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин Фото новина
17:46
/ 6
Голова Хустської райради Н.Павлій "за власним бажанням" подав у відставку і "пішов далі"
15:05
/ 10
Дружина керівника БЕБ у Закарпатській області купила новий будинок з землею
01:31
/ 21
На третій рік війни мер Ужгорода Андріїв увійшов до четвірки мерів України з найбільшими зарплатами (ІНФОГРАФІКА)
14:52
/ 5
Голова земельної комісії Ужгорода, "слуга" Мильо задекларував $340 тис., 1,7 млн грн і влаштувався "завгоспом" у лікарню
03:53
/ 7
Після публікації ЦПК в Міноборони звільнили ексголову Закарпатської ОДА Олексія Петрова з посади керівника скандального "Спецтехноекспорту"
01:11
/ 6
На Закарпатті за розпалювання релігійної ворожнечі священника УПЦ МП оштрафували на 3400 грн
18:43
/ 17
Ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика суд визнав корупціонером, його мають внести до Реєстру корупціонерів (ДОКУМЕНТ)
13:38
Директор угорської опери посперечався з послом Шандором через виступ пропутінської Нетребко
02:40
/ 25
Федір Шандор як посол вручив вірчі грамоти президенту угорщини Фото новина
» Всі новини