Закарпатська ДПА: Затверджений наказ щодо економії використання коштів

ДПА України 7 листопада 2008 року затвердила наказ №694, який передбачає заходи для економного та раціонального використання бюджетних коштів.

Закарпатська ДПА: Затверджений наказ щодо економії використання коштів

Зокрема, цим наказом припинено придбання для органів державної податкової служби України за рахунок коштів загального фонду державного бюджету автотранспорту, меблів, мобільних телефонів, ноутбуків, побутової техніки.

Згідно наказу, буде проведена інвентаризація об’єктів органів ДПС, які ремонтуються та реконструюються, на предмет їх аварійності і договорів, згідно з якими проводяться ці роботи. Припиняється проведення за рахунок коштів загального фонду державного бюджету ремонту та реконструкції приміщень, у яких розташовані органи ДПС, крім приміщень, що перебувають в аварійному стані.

Припиняється придбання форменого одягу для працівників органів ДПС. Буде переглянутий перелік категорій працівників, для яких носіння форменого одягу є обов’язковим. Скорочуються на 10 відсотків видатки державного бюджету, передбачені у планах асигнувань на транспортні послуги, зв’язок, представницькі витрати.

Припиняється здійснення за рахунок коштів загального фонду державного бюджету відряджень за межі України, крім відряджень Голови і перших заступників Голови ДПА України, відряджень, у які направляються працівники для проведення міжнародних переговорів або переговорів із міжнародними фінансовими організаціями, а також відряджень, пов’язаних з розслідуванням кримінальних справ.

Припиняється використання коштів для оплати послуг залів офіційних делегацій в аеропортах України, крім оплати послуг, пов’язаних із перебуванням у відрядженнях Голови і перших заступників Голови ДПА України та офіційних делегацій.

Скорочуються на 15 відсотків ліміти пробігу службового автотранспорту. На 10 відсотків скорочуються обсяги видатків на преміювання працівників центрального апарату у листопаді-грудні 2008 року.

Згідно наказу, скорочуються на 20 відсотків кількість службових мобільних телефонів, на 10 відсотків – кількість міських телефонних номерів, на 20 відсотків – обсяг видатків на оплату розмов із мобільних телефонів. Проводитиметься аналіз тривалості міжміських телефонних переговорів, які здійснюються працівниками структурних підрозділів органів ДПС, та обмежується їх тривалість у центральному апараті – до трьох хвилин; у підпорядкованих органах ДПС – до двох хвилин.

Наказом зобов’язано припинити без нагальної потреби телефонні дзвінки зі службових телефонів на телефони операторів мобільного зв’язку, забезпечити внесення коштів у касу працівниками органів ДПС за особисті розмови.

Припинено використання без нагальної потреби обігрівальних приладів та забезпечено економію енергоносіїв. Визначено працівників, відповідальних за дотримання режиму економії електроенергії у закріплених службових приміщеннях та місцях загального користування. Не допускається подання звернень до ДПА України щодо збільшення чисельності працівників органів ДПС.

Наказом також передбачено:

- забезпечити взяття фінансових зобов’язань у межах плану асигнувань та залишків коштів на рахунках.

- забезпечити дієвий контроль за виконанням умов укладення договорів і дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2006 року №1404, наказу Міністерства фінансів України від 26.09.08 №1189 та розпорядження ДПА України від 02.10.08 №356-р щодо обмеження авансових виплат і недопущення виникнення простроченої дебіторської заборгованості.

- не допускати виникнення кредиторської і дебіторської заборгованостей за однією і тією ж бюджетною програмою шляхом здійснення перерозподілу бюджетних асигнувань.

- забезпечити спрямування виділених асигнувань в першу чергу на погашення заборгованості, яка виникла станом на 01.11.08.

- прискорити подання претензій до організацій, які не виконують умови договорів з органами ДПС, та відповідних позовів до суду з метою погашення ними дебіторської заборгованості.

- припинити використання бюджетних коштів для проведення святкових заходів і друкування продукції, не пов’язаної з виконанням завдань і функцій органів ДПС.

ДПА України в Закарпатській області
17 листопада 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Економіка

22:25
/ 8
На Закарпатті приватизують Солотвинський солерудник, Ужгородський коньячний завод, радгоспи, ЗОУЛМГ, "Леанку" та інше
03:10
Закарпатський "ФОРВАРД АВТОЦЕНТР" повідомив про обвал цін на ŠKODA
17:59
На Закарпатті за спецціною можна придбати спецверсію Volkswagen Touareg TFSI Limited Edition
10:08
На підприємствах машинобудування на Закарпатті зосереджено більше половини інвестицій, вкладених в економіку області
15:55
/ 4
Оновлений Skoda Superb - розумний погляд на розкіш
23:15
На Закарпатті після капітальної реконструкції запустили газовимірювальну станцію "Берегово"
15:25
/ 1
Влада Закарпаття відзначила кращих підприємців
15:13
/ 1
1100 підприємств Закарпаття, які не встановили модеми дистанційної передачі даних обліку, можуть залишитися без газопостачання
20:28
/ 6
Сім’я з Ужгородщини збирає щодня з власних 3 гектарів 250 кг лохини
10:17
/ 2
На підприємствах із виробництва харчових продуктів та напоїв на Закарпатті за півроку виробництво скорочено на 2,5%
09:36
/ 2
На Мужіївському родовищі поліметалів на Закарпатті збудували екологічну фабрику
10:36
Делегація Сенату Чеської Республіки відвідала на Закарпатті завод "Єврокар"
09:40
Торік малі підприємства на Закарпатті спрацювали прибутково, фінансовий результат склав 634,5 млн грн прибутку
09:37
У першому кварталі 2019-го найбільше інвестували у Закарпаття Нідерланди, Німеччина, Польща, Японія, Австрія та США
16:36
/ 2
Корейський гігант заявив про будівництво на Закарпатті двох сонячних електростанцій
08:14
/ 2
Фірма Льовочкіної стала власником уже 95% акцій "Закарапаттяобленерго"
16:12
За 5 місяців підприємствами легкої промисловості на Закарпатті реалізовано продукції на суму 471,7 млн грн
04:48
/ 1
У Берегові відбувся семінар виноробів
14:42
/ 1
Валовий регіональний продукт на Закарпатті у 2017 році зріс на 3,1% порівняно з попереднім роком
11:16
/ 3
Закарпаття – найбільший в Україні експортер товарів у ЄС
14:17
/ 1
За січень-березень у господарствах Закарпаття поголів’я великої рогатої худоби збільшилося на 1,4%
16:32
"Укренерго" та словацький SEPS укладуть нову угоду щодо співпраці та експлуатації повітряної лінії Вельке Капушани-Мукачево
14:22
/ 3
250 млн доларів інвестує британська компанія у видобуток золота на Закарпатті
15:14
/ 1
У січні-березні 2019-го підприємствами Закарпаття вироблено будівельної продукції на суму 207,9 млн грн
13:16
/ 1
На Закарпатті вже збирають першу полуницю
» Всі новини