"Бив, як завжди. А вона чомусь померла..."

...Один з жителів Кольчина недавно навідався по яблука до свого 51-річного родича Миколи, який проживає у присілку Косино, що неподалік Обави. Коли чоловік прийшов на обійстя, там все було зачинено. Став гукати. Врешті, з будинку вийшов спантеличений господар і з порога заявив:

-- Ольга померла. Я прийшов додому, а вона  не дихає…
Від такої звістки кольчинець забув про яблука. Побачивши синці і рани на голові та обличчі покійної,  одразу зрозумів:  тут не все чисто.  Тож подався до сільського голови. Звідти вже зателефонували в міліцію. Навіть  поверхневий огляд засвідчив:  найімовірніше, не обійшлося  без насильництва.  Це  невдовзі підтвердив і   експерт-криміналіст Михайло Федака, який у складі слідчо-оперативної групи працював на місці пригоди. Невдовзі у село  прибули начальник Мукачівського райвідділу міліції Михайло Лендєл, його перший заступник Василь Токар, оперативні працівники. З слідчого управління обласної міліції на допомогу колегам виїхали начальник відділення Микола Стець та досвідчений Ігор Вагін, керівництво експертно-криміналістичного центру при ГУМВС. 
Звичайно, найперше підозри впали на чоловіка померлої. І небезпідставно. Стражі порядку зібрали інформацію, що подружжя не надто ладило між собою, часто конфліктувало. Нерідко  сварки  завершувалися бійкою. Однак Микола затявся, мовляв:  нічого не знаю,  прийшов додому, а вона – мертва. А ще чоловік стверджував, буцімто  напередодні  ввечері вони поверталися з гостей, і захмеліла Ольга кілька разів падала.
-- Мабуть, вдарилася головою… 
Та всі ці переконання виявилися марними, зрештою, чоловік зізнався... 
…Колись вони були щасливими. У родині зростало двійко дітей. Але  з роками все змінилося. Чоловік пристрастився до спиртного, згодом втягнулася  й дружина. Донька вийшла заміж і покинула родинне гніздо. Подалі від чвар і сварок перебрався до родичів у  Сваляву й  16-річний син Віктор. А подружжя все більше котилося у життєву прірву. Останнім часом навіть проживали окремо. Десь місяць тому  Микола і  Ольга нібито  нарешті взялися за розум, настало примирення.  Але знову в сімейну ідилію втрутився "зелений змій". А вже через кілька днів все пішло по протореному шляху. Нещодавно приятелі запросили  їх на день народження, яке завершилося  традиційно – рукоприкладством. Вранці прокинулися з важким каменем на душі та нестерпним "сушняком" у горлі. Ольга насмажила  картоплі. Навідався й син.  Разом з чоловіком нашкребли якихось грошенят, щоб випити за примирення, та  послали Віктора по горілку. Однак, зважаючи на вік юнака, йому спиртного не продали. Хлопець сказав це батькові і  поїхав у Мукачево, де навчається у профтехучилищі. Довелося самим іти в магазин. Сюжет був незмінний: горілка додавала агресії, яку Микола зганяв на дружині. Та цього разу перестарався. Зупинився тільки тоді, коли його жертва стала несамовито хропіти, з рота пішла кривава піна. Закинув її на ліжко, сам влігся спати. Вранці  виявив:  дружина мертва. Не відаючи, що    робити, зачинився в хаті. Навіть не впустив працівників газового господарства, коли ті захотіли перевірити лічильник. Тільки побачивши родича, відчинив хату.
Микола стверджує:  його ненависть до дружини підігрівало те, що Ольга якось поскаржилася на чоловіка  знайомому. Той якось перестрів Миколу і надавав йому  стусанів.
Підозрюваний  довго  не міг второпати: як могло таке статися, адже він  бив жінку,  як  завше. Хоча судмедекспертиза виявила у померлої тяжкі  травми.  Зокрема,   травми голови та грудної клітки, крововилив, забій легень, печінки, нирок, перелом ребер тощо.
Підозрюваний у скоєнні цього злочину перебуває в ізоляторі тимчасового тримання, порушено кримінальну справу, проводиться слідство.

Михайло Пискач, ВЗГ ГУ МВС України в Закарпатській області
07 листопада 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

00:36
Cтрілянину підлітка з пістолета в ліцеї Чопа розслідують як терористичний акт Фото новина
18:29
На Закарпатті судитимуть 15-річного водія, який спричинив смертельну ДТП Фото новина
15:44
/ 3
Жителю Берегова, який викрав жінку з дитиною і стріляв у поліцейських, загрожує довічне ув’язнення Фото новина
17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
16:31
На Закарпатті повідомили про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та відкрив вогонь по поліцейських
13:09
В Ужгороді чоловіка засудили до 13 років за жорстоке вбивство Фото новина
17:04
/ 2
Поліція оприлюднила деталі резонансного викрадення жінки з 3-річною дитиною на Закарпатті Фото новина
15:23
На Берегівщині затримали чоловіка, який викрав жінку з дитиною і відкрив вогонь по поліції Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті та Прикарпатті викрили підпільний тютюновий бізнес Фото новина
15:12
/ 1
В Ужгороді на Великдень патрульні блокували авто в орієнтуванні з п'яною водійкою за кермом
13:31
У Ясіні на Рахівщині 24-річний прикарпатець "конфліктно" стріляв з "травмата" у 23-річного місцевого жителя Фото новина
12:18
Суд залишив іноземця, який зґвалтував неповнолітню у Мукачеві, під вартою Фото новина
17:28
/ 2
У справі про побиття ветерана на Закарпатті нові підозрювані Фото новина
11:22
На Тячівщині двом чоловікам повідомили про підозру за побиття ветерана Фото новина
17:25
/ 1
На Закарпатті ув’язнений кримінальний авторитет організував переправлення чоловіків за кордон Фото новина
16:25
Наркоторговця з Іршави засудили до 7 років і 6 місяців ув’язнення
13:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть матір через смерть 5-місячного сина Фото новина
11:50
/ 5
Директор хлібопекарні на Закарпатті ухилився від податків на 4,1 млн грн
10:55
/ 2
На Закарпатті відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого побиття ветерана війни Фото новина
10:43
На Закарпатті матір підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
09:41
/ 6
На Закарпатті військовослужбовця затримали за спробу дати хабар Фото новина
11:11
/ 1
На Закарпатті забудовниця відшкодувала понад 6,7 млн грн несплачених податків
10:16
/ 1
Справа про насильство над 14-річною дівчинкою із Верхніх Воріт знову в суді
15:44
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
10:38
/ 3
На Закарпатті затримали чоловіка, який у стані сп’яніння вбив свого знайомого Фото новина
» Всі новини