Сепаратист Сидор отримав російський грант на "поддержку и развитие русинских и русских воскресных школ Закарпатья"

Те, що закарпатське "русинство", особливо його "кремлівське" відгалуження, кероване протоієреєм УПЦ Московського патріархату Димитрієм Сидором, інспірується і фінансується Москвою - не секрет вже, мабуть, ні для кого. Мешканці Мукачева мали можливість переконатися в цьому наочно, коли минулих вихідних побачили в "охоронцях" так званого Європейського конгресу русинів бритоголових молодчиків із профашистської російської "Родіни". А загалом підтверджень російським "кореням" русинських ініціатив батюшки Сидора - більш, аніж достатньо. З найсвіжіших - оце:

Сепаратист Сидор отримав російський грант на "поддержку и развитие русинских и русских воскресных школ Закарпатья"

119285 г. Москва. Мосфильмовская улица. д.40. тел.Ч факс: +7 495 980 25 62 Исх. № 24555102008

Уважаемий господин Сидор Димитрий Димитриевич !

Имею честь сообщить Вам, что Ваша заявка № 667892008 от имени общественной организации Ассоциация Сойм Подкарпатских Русинов на «Поддержку и развитие русинских и русских воскресных школ Закарпатья», Украина, удовлетворена. Согласно Вашей заявке, которую Вы переслали экспресс почтой, Правлением Фонда «Русский Мир» выделено 970 тысяч рублей. Для перевода денег просим в телефонном режиме согласовать с грант-менеджером вопрос банковского счета на который должны поступить деньги. Отчет просим осуществлять согласно наданым формулярам и календарному плану (приложения 2,4,5) до 1 мая 2009 года. Также повторно обращаем Ваше внимание на необходимость предоставления ежемесячных отчетов до 29 числа каждого месяца

С глубоким уважением, Председатель Правления фонда "Русский мир" В.А. Никонов 19 октября 2008 года

От і цікаво знати, чи здогадуються прості патріоти Закарпаття з числа  одурманених Сидоровим словоблуддям, звідки "течуть" Сидорові срібляники, як розподіляються і чим в майбутньому доведеться розплачуватися за них Закарпаттю?..

Доброчинність, як відомо, не належить до переліку чеснот Кремля.

30 жовтня 2008р.

Теги:

Коментарі

anti-sovok 2008-11-09 / 00:09:00
ЖЕЛТО-ГОЛУБОЙ Совок:


В нашей стране совок продемонстрировал завидную способность к мимикрии: он научился прикрываться флагом независимой Украины и демократическими лозунгами. И в результате стал еще лицемернее и отвратительнее.



Совок не способен конкурировать, поэтому вынужден запрещать, ограничивать и навязывать. Совок не расположен к дискуссиям, поэтому охотно цепляет на оппонентов уничижительные ярлыки: "агенты Запада", "безродные космополиты", "украинофобы"…

Юрій 2008-11-06 / 09:20:00
П. Оранж, я питаю тому, що не хочу нікого ображати. Що маю на увазі,питаючи про рівень освіти? Орієнтовно - ВУЗ і період навчання. Справа в тому, що сучасна освіта в Україні все більше спрямовує людину на вузьку спеціалізацію з запам"ятовуванням великої кількості інформації, а освта, скажімо, радянського періоду, спрямовувала людину на пошук, аналіз інформації, розуміння суті процесів. Свої переваги є ітам, і там, але при спілкуванні це необхідно враховувати, бо інакше виникає нерозуміння висловлювань, позицій.

orange 2008-11-05 / 22:44:00
2 a--m



Того-то я досі не міг зрозуміти, чого ви, dyeteno, так наполягаєте на своїй помилці...

a--m 2008-11-05 / 19:57:00
Oranzse, dyeteno, "...cseloveku szvojsztvenno osibatyszya, a GLUPCU -nasztajivaty na szvojej osibke."

orange 2008-11-05 / 16:47:00
П. Юрію, може вам ще прізвище своє назвати і подарувати "ключ від квартири, де гроші лежать"? Будь-яка аналітично мисляча людина може з"ясувати рівень моєї освіти по моїх постах. Вам це не вдається? :))

Юрій 2008-11-05 / 14:38:00
П. Оранж, почнімо спочатку. Яку Ви маєте освіту? Це замість "давайте договоримся о терминах", бо з одинакових термінів робимо різні висновки.

ХЗ 2008-11-05 / 12:28:00
от я однодумець з Дені =) Нєту русинів - фальшивкі =)

дені 2008-11-05 / 12:15:00
Народ, які русини?!!! Де ви їх в Ужгороді бачили?!. Кругом - люди як люди, і ніяких русинів я не бачив. Бачив вживу Сидора, але і той подібний не на русина, а на ідіота - дебільний косий погляд, неграмотна бесіда. За всім стоїть бабло. От і все!

май русин 2008-11-04 / 22:42:00
Но, та кось ми вповість, де суть тоти русинські школи, за котрі берете гроші - ко з Москви, а ко з Америки?

orange 2008-11-04 / 17:20:00
2 Юрій



Пане Юрію! Я можу погодитися з вами в тому плані, що всі ми - русини. Але для мене це невіддільно від поняття "українці". І при цьому я народився на Закарпатті і прожив тут усе своє життя, тут жили і всі мої предки, а тому дивно, що ви хоче вказувати мені що-небудь з точки зору "людей, що хоча б деякий час пожили на Закарпатті".




Мене, зрештою, не цікавить ситуація в Сербії чи Словаччині (а якщо й цікавить, то не в цьому ключі) - там своя специфіка: я вже говорив, що і сам визнав би "югославських" русинів за окремий народ ( у них специфічна ментальність і відмінна від нашої мова), а словаки штучно підтримали "окремішнє" русинство, остерігаючись потужної української діаспори, за що їх Бог тепер покарав проблемами з меншиною угорською.



У нас же, на Закарпатті, жодних передумов ( крім, безумовно, втручання Кремля і, відповідно, жадібності окремих "русинів" типу Сидора і т.д.) для творення окремішнього народу немає. Тим більше, для державного фінансування "русинства". Гуцулами, до вашого відома, в Україні записалося в кількакрат більше людей, аніж "окремішніми" "русинами". А тому першими на черзі вони, а не ви. :)))))))))))

Юрій 2008-11-04 / 16:22:00
А щодо русинських шкіл, вузів, газет, радіо, телебачення,закладів культури і т.п. Порівняйте, як це працює в Словаччині чи Сербії. І чи хоч в якійсь мірі - тут.

Юрій 2008-11-04 / 16:06:00
П. Оранж, ми з Вами десь весною з"ясували, що і Ви і я відносимося до русинів. Але тоді ми не вживали терміну русини(українці). Ми висловлювалися проти сепаратизму. Моя позиція і зараз така сама, але термін русини(українці) прийнятний з уст австрійського чи американського чиновника, але не від людей, що хоча б деякий час пожили на Закарпатті.

orange 2008-11-04 / 14:57:00
2 Юрій




Тут просили навести приклади, де працюють "русинські" школи. Відповіді не послідувало.



Підтримую ту думку, що і Сидор, і інші "русини" - банальні дерибанщики спонсорських грошей.

ХЗ-orange: 2008-11-04 / 14:41:00
так, є українці та руські, але русинів - таких не знаю...

Адмін 2008-11-04 / 14:10:00
До "Днепр"




Ваш коментар було видалено оскільки він був написаний з порушенням кодування. Тобто букви були не читабельні.



До "учитель":

"

Рубрика коментарів розрахована на розміщення власних постів відвідувачів сайту.



Заборонено



- обговорювати або критикувати дії адміністрації вебсайту "Закарпаття online";
"

orange 2008-11-04 / 13:43:00
2 ХЗ



Ви, друже, не зовсім праві: такий народ - руський (український), кожен окремий представник якого іменувався (-ється) русином ( українцем), був і є. І школи в нього є, і фінансуються вони Руською (Українською) державою з її державного бюджету. А якщо хтось хоче витворити свою кишенькову націю, як то робить Кремль у нас на Закарпатті через Сидора і Ко, то хай її і фінансує зі своєї кишені. А ми, русини (українці), як це і передбачено нашим національним законодавством, будемо це кваліфікувати як втручання в наші внутрішні справи і вживати відповідних заходів.

Днепр 2008-11-04 / 13:00:00
и Чем мои коментарии вам не подходят ?!

ХЗ - Юрій: 2008-11-04 / 12:59:00
Нема такого народу і не було... Тому при чому тут школи?

Юрій 2008-11-04 / 12:44:00
П. Оранж, Ви реагуйте на о. Сидора так, як вважаєте за правильне, я ж гворю про РУСИНІВ та РУСИНСЬКІ ШКОЛИ. Зрозумійте, все проходить - лідери, партії, навіть держави утворюються і зникають з карт, але НАРОДИ живуть.

учитель 2008-11-04 / 12:03:00
Адміну – я його прочитав, там була цікава думка про єврейські недільні школи, здається, у Києві чи Дніпропетровську.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая