СБУ: Матеріали стосовно рішення конгресу русинів будуть долучені до справи, порушеної в червні 2008 року

Служба безпеки України відслідковувала ситуацію з проведенням II Європейського конгресу підкарпатських русинів і долучить матеріали до кримінальної справи, порушеної в червні 2008 р. за ст.110 Кримінального кодексу, яка передбачає кримінальну відповідальність за зазіхання на територіальну цілісність держави.

СБУ: Матеріали стосовно рішення конгресу русинів будуть долучені до справи, порушеної в червні 2008 року

Про це РБК-Україна повідомила прес-секретар СБУ Марина Остапенко. Вона також додала, що в роботі цього конгресу не брали участі представники місцевої влади.

Нагадаємо, що 25 жовтня в м.Мукачеве (Закарпатська обл.) делегати II Європейського конгресу підкарпатських русинів оголосили про відтворення русинської державності, проголосили створення республіки в статусі від 22 листопада 1938 р., обрали державний виконавчий уряд та склали "Акт проголошення русинської державності". У разі, якщо до 1 грудня Закарпатська облрада не оголосить республіку автономією, русини готові самостійно проголошувати свою державність.

РБК-Україна
27 жовтня 2008р.

Теги:

Коментарі

тому хто відповів верховинцю 2008-10-29 / 08:36:00
Розстріляти то ще дуже швидка нагорода для сепаратизму. Таких треба привселюдно під трибунал. Нема на них Сталіна!

верховинцу 2008-10-29 / 07:33:00
Тебе бы только пострелять,бандерлог несчастный.

Верховинець 2008-10-28 / 17:05:00
Поставити того попа під смереку і

гарно перехрестити чергою з АК.

А вкупі з ним і його півчих. Іншої

ради не видко. А так майже і буде.

апельсину 2008-10-28 / 15:55:00
А я разве против?Конечно сами и разбирайтесь,а я посмотрю со стороны

Юрій 2008-10-28 / 15:33:00
До "Адміну": Чи не можна розмістити і самі документи, схвалені Конгресом?

orange 2008-10-28 / 13:57:00
2 сосед




Без сопливих розберемося

сосед 2008-10-28 / 12:58:00
А при чем тут Россия?Признать русин призывают ООН,ЕС,и даже-о ужас!-Маккейн.Я думаю,что признание автономии русин станет одним из требований при вступлении Украины в ЕС.Также как признание геноцида евреев украинцами во время войны.Это уже требование французских евреев.Сложно вам будет разобраться со своими национальными проблемами с таким то националистическим настроем

Уйко з пудполонини. 2008-10-28 / 10:58:00
Может уйко и дурак но скажет чистую правду.

Сидор занимает проРУССКУЮ позицию и он не боится ничего.

В случае если его захомутают. То церковный приход на Рубльовке (элитный район под Москвой)

Ему обеспечат. Но куда денутся некоторые лидеры НРРЗ под огромным вопросом.

И Жупану попросит политическое убежище в России?

Сидор подмял под себя всех. Как Жупана так Лецовича ,Алмаши у него на побегушках.

А кто был против того вообще тихонько отодвинул , где делся М.Бурак , Подяк, Магочи и Вся Мировая русинская организация. (Світовий конгрес русинів)


Были прибраны к рукам воскресные школы. И начинается смена учебного материала.

Так , что Сидор своего добился , спору нет.

А , что дальше?

Вопрос сложный. Если Россия продолжит финансирование Сидора.

То Косовского варианта нам не избежать.

А где государство Украина?

Делит портфели , пока поделят , то могут проснутся в другом государстве.

Микола Жалива 2008-10-28 / 10:13:00


Можу компетентно заявити Балога до конгресу ніякого відношення не мав.

І не треба дурню гнати.

Балога зайняв позицію "Моя хата з краю я нічого не знаю"


Може позиція не правильна ,як не як державна людина.

Але даній ситуації важко знайти безпрограшну ситуацію.

Урзус 2008-10-28 / 00:00:00
Аргументів щодо чого? Нічого ж від себе - просто цитата пана Москаля в "УП"

Я не фан Москаля, але він має не менше відношення до Закарпаття, аніж, скажимо, Кріль. І якщо брєд Кріля цитують тут регулярно, чому б для балансу не цитувати й Москаля, і навіть Шуфрича? Оце було б дійсно демократично. Чи Ви, Оранж, проти свободи думки?

orange 2008-10-27 / 23:47:00
"Звільните мене з секретаріату – отримаєте Русинську республіку"(с)



Що, Урзусе, не вистачає арґументів, раз таку дурню тиражуєте?

Урзус 2008-10-27 / 20:47:00
А в цьому напрямку СБУ рити не пробувала?



"русинська карта в майбутньому має стати предметом торгів із Києвом для отримання різних преференцій, а в нинішніх умовах –це фактор стримування й попередження як свого безпосереднього патрона, так і недругів, яких у Балоги останнім часом з’явилося дуже багато: "Звільните мене з секретаріату – отримаєте Русинську республіку".




http://pravda.com.ua/news/2008/10/27/83507.htm

ХЗ-SL_3000: 2008-10-27 / 20:02:00
ай,про що тут говорити - думаю СБУ знала про цю сплановану акцію...

SL_3000 2008-10-27 / 19:56:00
СБУ, коли Сидір і Жупан уже сядуть за грати?..

ХЗ 2008-10-27 / 18:23:00
"будуть долучені до справи", хм!, щось ніхто не заарештований і Сидір до цих пір собі гуляє...

НОВИНИ: Кримінал

14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 4
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу
18:35
/ 1
В Ужгороді грабіжниця штовхнула та відібрала в жінки сумку
18:04
/ 1
П'яти "ухилянтам", які намагалися виїхати в Румунію як "червонохрестівці", повідомили про підозру
11:01
/ 1
Справу про підрив гранат депутатом Батрином на сесії Керецьківської сільради передали до суду. Корумпованого голову Мушку досі не судять
21:42
/ 1
Детективи БЕБ вилучили в двох ужгородців 3000 контрафактних електронних сигарет на 2,5 млн грн