Найбільше від стихії 23-27 липня на Закарпатті потерпів Тячівський район—найбільший район України. З населених пунктів регіону найбільше дісталося селам Грушево, Тересва, Бедевля та Руське Поле. У Грушеві, скажімо, вода затопила аж у двох місцях дорогу. Загалом у районі було підтоплено 1057 будинків, в тому числі й оселі кількох працівників міліції.
- Усі наші працівники, кожен у своєму населеному пункті були задіяні до охорони громадського порядку, ліквідації наслідків стихії, - розповідає в.о.начальника Тячівського РВ УМВС підполковник міліції Василь Банк. —Довелося відкликати людей з відпусток.
А ситуація була справді критична. У Грушеві повністю відрізаними від “великої землі” півтори доби були двоє офіцерів Державтоінспекції, а в Солотвині у такому ж неприємному становищі виявилася ціла слідчо-оперативна група, котра виїхала на місце скоєння злочину і яку застала зненацька водна навала...
Проте правоохоронці, як і годиться, були на висоті. За сумлінне виконання службових обов”язків відзначено ряд працівників тячівської міліції. За словами підполковника Банка, грамотами Тячівської райдержадміністрації за відзнаку у ліквідації наслідків паводка нагороджено начальника служби дільничних інспекторів Тячівського РВ УМВС майора міліції Юрія Ціпкала, грушівського дільничного капітана міліції Богдана Пітуха, дільничного з села Ганичі стершого лейтенанта міліції Олександра Мачука, його колегу з села Усть-Чорна старшого лейтенанта міліції Миколу Рахівського. Наказом керівництва УМВС також заохочено начальника Солотвинського відділення міліції майора Юрія Йовдія, співробітників відділу Державтоінспекції з обслуговування Тячівського району підполковника міліції Василя Варгу та капітана Михайла Кричфалушія.
Випадків мародерства в районі не допущено. Нині працівники МНС продовжують відкачувати колодязі. Позаяк у районі внаслідок паводка загинуло 668 голів овець, 162 свиней та багато домашньої птиці, серйозною залишається загроза епідемії. Аби цього не допустити, тривають заходи із дезинфекції.