Народний депутат Василь Петьовка вступив у партію "Єдиний Центр"

Протягом останніх днів до Єдиного Центру вступив ряд відомих і впливових політиків. Серед них: Людмила Денисюк, екс-голова Партії промисловців і підприємців України, Віктор Бондар, губернатор Дніпропетровщини, радник Президента України Володимир Бондар і народний депутат Василь Петьовка.

Василь Петьовка
Василь Петьовка

Людмила Денисюк  впевнена, що «Єдиний Центр – це прагматична, правдива, реалістична і духовно збагачена політична сила. Я рада, що Партія промисловців і підприємців України  ввійде до цієї  сили і буде представляти інтереси всіх верств українського населення. Ці питання на сьогоднішній день однакові і на сході, і на заході України».
«Прийшов час партії прагматиків, мету і завдання якої поділятимуть впливові представники промисловості, бізнесу, аграрного сектору, лідери міст та регіонів», - заявив член Єдиного Центру, губернатор Дніпропетровщини Віктор Бондар. Він додав, що нова політична сила має зосередитися, в першу чергу, на економічній складовій розвитку України, реалізувати вже давно необхідні реформи в галузі оподаткування, міжбюджетних відносин центру і регіонів.
Ще один новий член Єдиного Центру, радник Президента України Володимир Бондар, сказав, що він вступив до партії тому, що Єдиний Центр пропонує конкретний шлях об’єднання.
«Суспільство втомилось від взаємних звинувачень, від пошуку крайніх, від зайвої політичної експресії. Мені імпонують політики, котрі займаються реальною справою, а не пустими розмовами. Котрі чітко беруться за свою роботу, знаючи, що вони роблять, і в решті решт, отримують конкретний результат. Я хочу працювати саме з такими людьми», - зазначив Володимир Бондар.
В свою чергу, Василь Петьовка заявив: «Прагматизм і правда – головний ідеологічний стержень Єдиного Центру. Це принципи, які я розділяю і готовий відстоювати. Ці принципи необхідні країні. Тому я щиро вірю в успіх Єдиного Центру».   

Офіційний сайт партії "Єдиний Центр"
01 липня 2008р.

Теги:

Коментарі

анонім 1 05.07.2008 / 19:18:00
Вітькови усьо равно куди вступити чи у гівно чи в партію

анонім 05.07.2008 / 19:04:00
аж смішно коли цей неуч який знає тільки всякі чорні схеми як і де краще украсти, набрехати і всім здаватися "білим та пухнастим" щось говорить про якісь принципи...

Як на мене то його головний принцип дореся успати а пак ся добре нажерти і добреся ви...ти...

а укінці дня колиму принесуть міща з грошима добре рахувати ....

правильно торгаша і злодія в ЄДИНИЙ Центр там всі такі ся збирають


там їм усім і місце

Мукачівець 03.07.2008 / 14:13:00
так му й треба, най там собі сидить

Історик 02.07.2008 / 16:56:00
"Вірю в перемгоу ЄЦ" жжу не магу:) :) :):)

КрілЕЦ 02.07.2008 / 10:42:00
У це важко повірити, невже це правда? Просто неймовірно сенсаційна новина!!!:):):)

НОВИНИ: Політика

17:45
/ 1
У Мукачеві через суперечку 44-річний чоловік напав на знайомого з ножем Фото новина
17:34
/ 10
АРМА відмовилося підписати протокол про резонансний продаж 460 га на полонині Боржава Каськіву-Льовочкіну
21:10
/ 3
Пол Магочі не вірить у перспективи "русинської" мови
14:44
На Закарпатті СБУ викрила трьох пропагандистів рф Фото новина
16:47
/ 15
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика взяли під варту з можливістю застави понад 11,5 млн грн
20:59
/ 6
Обрання запобіжного заходу депутату Маєрчику перенесли: захист не встиг прочитати 10 сторінок
20:40
/ 4
Hromadske дослідило "дитячі" статки "підозрілого" нардепа Лаби, а журналістка Мудра зробила "вітропарківські" акценти Відео новина
19:09
/ 6
726 000 грн з 33-мільйонної суми застави за Тимошенко вніс підприємець з Хустського району
15:15
/ 11
Екснардеп "Партії регіонів" і колишній мер Берегова Гайдош отримав бронь у водоканалі та втік в ЄС
22:47
/ 3
16 млн грн застави за нардепа із Закарпаття Михайла Лабу внесла фірма ексзаступника прокурора Київщини
20:06
/ 20
АРМА продало Льовочкіну 460 гектарів раніше вкраденої ним з Каськівим землі на полонині Боржава по 2 тис. грн за сотку
15:33
Апеляційний суд дозволив "закарпатцю-держзраднику" Шуфричу вийти під заставу в понад 33 млн грн
15:59
/ 3
Чи був москвофіл Адольф Добрянський прибічником русинського сепаратизму?
10:19
/ 18
САП та НАБУ повідомили про підозру 5 нардепам, зокрема закарпатцю Лабі, через хабарі за голосування у парламенті
18:55
Церковнослов’янська мова в УПЦ МП. Що не так?
09:34
/ 11
Заступницею мера Ужгорода призначили ексначальницю податкової Марію Бадиду
16:33
/ 4
Справа про кнопкодавство Поляка: суд готується до допиту нардепа Фото новина
11:04
/ 8
Родина закарпатського нардепа Івана Крулька будувала елітні готелі з бізнесменом-втікачем Комарницьким Відео новина
09:14
/ 17
Заступник керуючого справами Закарпатської облради Гайдук розповів НАЗК, що отримав у спадок від діда 300 тис. євро
15:45
Українська письмова мова на Закарпатті у кінці ХІХ – поч. ХХ століття. Поворот до народовства
14:55
/ 3
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
» Всі новини