Василь Петьовка: ВР має відповідати за професійну підготовку законів

Народний депутат України Василь Петьовка переконаний, для того, щоб покращити виконання конституційних норм, слід приймати такі закони, де буде чітко зрозуміло, «що можна, а чого не можна».
Про це він сказав у коментарі ГАРТу.

Василь Петьовка: ВР має відповідати за професійну підготовку законів

«Ми повинні розуміти, що наша держава ще досить молода і те, що дотримання норм Конституції у всіх політиків на вустах, говорить, що всі насправді хочуть, щоб конституційні норми виконувались, але поки що це не робиться», – зазначає він.

Депутат зауважує, що не можна знімати відповідальності і з самого найвищого законодавчого органу за те, що ті чи інші закони, які діють на сьогоднішній день в нашій державі, не достатньо фахово прийняті.

«Ми бачимо, що сьогодні відбувається. Різними рейдерськими шляхами здійснюються захвати підприємств. Це говорить про те, що наше законодавство не є досконалим. Таких би випадків не відбувалося, якщо б закони були чіткими», – переконаний він.

«Чинного законодавства треба дотримуватись. І на мій погляд, як для молодої держави, Україна має в цьому достатню підтримку. Як тільки стануть чіткішими закони, суспільство більше слідуватиме Конституції», – підсумовує депутат.

25 червня 2008р.

Теги:

Коментарі

анонім 2008-07-05 / 19:17:00
для ПЕтьовкуи усі мають за усьо відповідати тільки не він

Просижує лиш у верховній раді штани... за цілий рік нак нич і не виступив не зробив публічно заяву

ЖЕНЯ 2008-06-25 / 16:30:00
«Зграя політичних зрадників»В суботньому номері за 14.06.2008 р. у газеті «Вісті Ужгородщини» було опубліковано, що депутатською фракцією «Блок Юлії Тимошенко» в Ужгородській районній раді був виключений з фракції більшістю членів партії - член партії «ВО «Батьківщина», член бюро районної партійної організації та депутат районної ради Палко І.І. Ці дії були зроблені людьми, які не мають жодного відношення до партійної організації «ВО «Батьківщина» та відношення до фракції БЮТ в Ужгородській районній раді.

Згідно затвердженого рішення Президії Політради партії «Всеукраїнське об’єднання Батьківщина» за протоколом №9 від 29 вересня 2006 року бюро Ужгородської районної партійної організації надало у місячний термін, «депутатам», які пройшли по спискам БЮТ в Ужгородську районну раду, перереєструватися в бюро Ужгородської районної партійної організації на підставі "Положення про депутатську фракцію «Блок Юлії Тимошенко»" і підписати зобов’язання депутата місцевої ради обраного від БЮТ на підставі «Постанови Президії Політради № 06-05-08 від 20 грудня 2006 року».


Згідно вимог вищого керівного органу фракція не була перереєстрована в Ужгородській районній партійній організації, не були підписані угоди з 15 депутатами від фракції БЮТ, які безпосередньо підконтрольні, підзвітні бюро відповідної партійної організації. У 2006 році Президією Політради році були виключені: Фединец. М.І. та Тимченко А.І. з членів партії «ВО «Батьківщина». А у грудні того ж року були виключені Вайда Е.А., Німець С.С., Мондич В.Д. та Федак Р.Ю.

В зв’язку з тим бюро Ужгородської партійної організації у лютому 2007 році, на підставі закону «Про імперативний мандат» були подані у Виконавчий Секретаріат Партії на виключення з депутатського корпусу наступні депутати: Фединець Михайло Ілліч; Тимченко Анатолій Іванович; Ковач Адальберт Адальбертович; Панков Володимир Андрійович; Ковач Василь Юрійович; Німець Степан Степанович; Ур Микола Ференцович; Йовнаш Ференц Франтішкович; Вайда Еріка Амбрушівна; Фрінт Сергій Людвігович; Тотін Михайло Михайлович; Вашко Іллеш Іллешович; Федак Руслан Юрійович; Мондич Валерій Дмитрович; Янцо Костянтин Андрійович – політичні зрадники, які не мають жодного відношення до Блоку Юлії Тимошенко, бо вони підтримують всі злочинні рішення, завдяки яким балоги, колібаби та їх поплічники-прихвостні обкрадають жителів Ужгородщини.

На сьогоднішній день в Ужгородській районній раді є тільки два депутати: Палко І.І. та Фофлак І.Ю., які представляють БЮТ, а фракції не має.

Тому не зрозуміло чому газета «Вісті Ужгородщина» публікує брехливі відомості про збіговище якихось «барвистих хулуїв» на чолі з «мартинами» та «фединцями», які приймають рішення про виключення члена бюро партійної організації з фракції та обдурюють виборців Ужгородщини та Закарпаття?!

Вимагаю газету спростувати неправдиву інформацію за 14.06.2008р.у наступному номері!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Голова Ужгородської районної

партійної організації «ВО «Батьківщина» Ластівка Є.І.


Народ 2008-06-25 / 16:24:00
Но ты Васю уповів, айбо-щтось розумний!

Быв-бы з тя спікер, на моу душу!

НОВИНИ: Політика

23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 13
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5
Офіційний Будапешт і його сателіти на Закарпатті не прокоментували вирок польским екстремістам за підпал офісу ТУКЗ в Ужгороді
01:41
/ 1
Громадян України в Угорщині "в цей особливий період" не будуть штрафувати за протерміновані документи – Сійярто
01:13
/ 2
Сійярто: "Є надія, що в рамках української адмінреформи створять район з центром у Берегові"
11:19
/ 6
Угорський президент позбавив громадянства 8-ох закарпатців
19:57
/ 11
Президент звільнив голову Воловецької РДА Рогову, що лобіювала ВЕС на Боржаві
17:56
На час карантину місцеві ради на Закарпатті запроваджують засідання у режимі онлайн
14:21
В Україні 97 випадків захворювання на коронавірус
13:55
/ 3
У Мукачеві для медичних працівників запустили спецрейси
17:31
/ 2
У Польщі засудили паліїв офісу Товариства угорської культури
01:45
/ 49
У Чомі на Берегівщині КМКС висадив 100 дубів ностальгії за Великою Угорщиною і втратою нею Закарпаття
14:20
/ 4
Аваков анонсував жорсткіші обмеження, наполягає на "повному карантині"
00:04
/ 10
Ректор Закарпатського угорського інституту Ілдика Орос склала повноваження керівника вишу
19:48
/ 5
Закарпатський нардеп від "Слуги народу" Кривошєєв самоізолювався через контакт із хворим на короновірус нардепом
16:59
/ 9
В Ужгороді ветерани і добровольці попередили владу з приводу капітуляції
00:19
/ 11
У Берегові КМКС створив організацію для захисту фермерів-угорців в умовах земельної реформи
19:56
/ 8
Мер Берегова Бабяк орендує сам у себе елітний джип (ДОКУМЕНТ)
00:28
Спостерігачі ОБСЄ в ОДА з'ясовували ситуацію на Закарпатті
13:54
/ 9
Сійярто летить до Лаврова напередодні українсько-угорських переговорів щодо НАТО
05:07
/ 19
В Ужгороді Нацкорпус і ветерани палили фаєри під стінами ГУ НП
20:22
/ 5
У депутата з Широкого "засвітилися" акції мільярдних компаній (ДЕКЛАРАЦІЯ)
16:03
/ 28
ТОП-5 фейків угорської пропаганди про "утиски" нацменшин в Україні (ДОКУМЕНТ)
04:33
/ 19
"Русинка" Путіна: Тетяна Поп
04:47
/ 8
Послідовники нацистського пропаґандиста пішли у наступ
» Всі новини