Закарпатець став чемпіоном України зі спортивного орієнтування

Перший день особистого чемпіонату України зі спортивного орієнтування, що розпочався у Мукачеві, закінчився прогнозованою перемогою В’ячеслава Мухідінова.

На шестикілометровій трасі, яка проходила через 20 контрольних пунктів навкруги урочища «Карпатський мисливець», мукачівець випередив всіх 53 суперників, здобувши черговий титул чемпіона країни. Лише через дві хвилини після нашого краянина фінішував Павло Ушкварок, а бронзову медаль буде вручено Олександру Кратову (обидва прописані у Харкові, але виступають відповідно за шведський «Stora Tuna IK» та «Turun Metsänkävijät» з Фінляндії. Ужгородці Олексій Жданович та Георгій Фечо фінішували з 18-м та 36-м результатами.
У змаганнях серед жінок трійку лідерів склали Надія Волинська зі Львова, калушанка Ярослава Тригуб та Євгенія Іванець з Херсона. Колишня мукачівка, а нині киянка Ольга Хоменко фінішувала 15-ю, а Віра Жданович з Ужгорода – 20-ю серед 32 суперниць.