АРМА продає 460 га "землі Каськіва" на полонині Боржава вже за пів ціни від початкової

Агентство з розшуку та менеджменту активів продає на Закарпатті землі компаній депутата Закарпатської обласної ради від забороненої проросійської партії ОПЗЖ Владислава Каськіва. Загальна вартість 460 гектарів землі, яку раніше продавали за 1 млрд грн, — тепер близько 530 млн грн.

АРМА продає 460 га "землі Каськіва" на полонині Боржава вже за пів ціни від початкової

Як йдеться на сайті публічних закупівель «Prozorro.Продажі», АРМА розмістила 3 лоти з "землями Каськіва". Аукціон розпочнеться 13 грудня 2024-го.

У першому лоті містяться земельні ділянки загальною площею 234,7903 га та вартістю 258 341 665.50 грн. До них входять:

  • 145 ділянок площею 88,9901 га, що належать ТОВ «Боржава Девелопмент»;

  • 56 ділянок площею 97,9955 га, що належать ТОВ «Боржава Інвест»;

  • 42 ділянки площею 43,0448 га, що належать ТОВ «Боржава Ленд»;

  • 2 ділянки площею 4,7599 га, що належать ТОВ «Думка».

Як йдеться на сайті «Prozorro.Продажі», переважна більшість ділянок призначена для ведення особистого селянського господарства.

Місцерозташування:

  • Воловецька ОТГ Мукачівського району Закарпатської обл,

  • Пилипецька ОТГ Хустського району Закарпатської обл.

До другого лоту входять земельні ділянки загальною площею 199,1488 га та вартістю 241 437 315.50 грн. До них входять:

  • 93 ділянки площею 100,4543 га, що належать ТОВ «Таурус Проперті»;
  • 115 ділянок площею 98,6945 га, що належать ТОВ «Таурус Ленд»;

  • нижня станція та верхня станція гірськолижного витягу, що знаходяться на земельних ділянках ТОВ «Таурус Проперті».

Переважна більшість ділянок має цільове призначення — ведення особистого селянського господарства.

Місце розташування:

  • Пилипецька ОТГ,

  • Керецьківська ОТГ Хустського району Закарпатської обл.

Третій лот містить 41 земельну ділянку загальною площею 26,7366 га, що належить ТОВ «Таурус Інвест». Їх вартість — 34 029 369.00 грн.

Землі призначені для ведення особистого селянського господарства і розташовані у:

  • Пилипецькій ОТГ,

  • Керецьківській ОТГ Хустського району Закарпатської обл.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, наприкінці листопада АРМА не змогло з першого разу продати за 1 млрд грн 460 га "землі Каськіва" на полонині Боржава.

Раніше, у липні 2024 року, Вищий антикорупційний суд затвердив угоду про визнання винуватості між Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою і шістьома обвинуваченими у справі про розкрадання 259,2 млн грн з Держінвестпроєкту в період, коли ним керував Владислав Каськів.  

Жоден з обвинувачених не сів у тюрму (найжорсткіше покарання – п'ять років умовно з іспитовим строком один рік), але держава повернула собі як гроші, так і землю, яку за них придбали.

Що стосується самого Владислава Каськіва, то його ця справа оминула.

НАБУ пояснювало, що його екстрадували з Панами у 2017 році за іншим провадженням – про розкрадання 7,45 млн гривень під час оплати зовнішньої реклами, яку розслідувала Генпрокуратура. Умовою видачі Каськіва було те, що його не притягатимуть до кримінальної відповідальності за вчинення іншого злочину, скоєного до моменту екстрадиції.

Під суд пішли 10 інших осіб (переважно ексчиновників Держінвестпроєкту та ДП "Державна інвестиційна компанія"), серед них брати Владислава Каськіва – Олександр Каськів (рідний) і Олександр Матковський (двоюрідний). Четверо обвинувачених служать у ЗСУ.
 

ДО ТЕМИ:

"Віджати" Карпати: уроки бізнесу від ОПЗЖ та Арахамії (ФОТО, ВІДЕО)

06 грудня 2024р.

Теги: Боржава, полонина, АРМА, Каськів, Янукович,

Коментарі

Читатель 07.12.2024 / 00:10:38
Скільки було дкржав і влад, полонини залишалися в користуванні населенням. Це були пасовиська для вівчарства.

Bmv 06.12.2024 / 14:35:15
Яким чином полонинські землі стали придатні для с/ там мож розводити барану літом.

Іужгородець 06.12.2024 / 09:53:31
Ще пару разів знизять і продадуть кому треба і за скільки треба.

закарпатець 06.12.2024 / 09:37:47
А ще хтось вякає, що американці нашу землю хочуть скупити. Та наші Каськіви і Тимошенки давно лапу наклали на українські землі. Так розтягнута вся українська земля Поворознюками та іншими муд....и

закарпатець 06.12.2024 / 09:35:55
Земелька то була прихватизована за мізер. А тепер з'явилися легальні покупці, от Каськів і хоче витягти грошенята, тому ціну скидує.

НОВИНИ: Соціо

18:16
/ 1
В Ужгороді родинам шести полеглих воїнів передали державні нагороди Фото новина
16:44
/ 1
Ужгород попрощався з лікарем-хірургом і морським піхотинцем Олегом Наконечним Фото новина
15:42
/ 3
Суд арештував понад 339 тисяч євро та 154 тисячі доларів у справі закарпатського митника Фото новина
14:24
Біля Нижнього Коропця на Мукачівщині оселилася родина лелек Фото новина
12:26
Патрульні виявили нетверезого водія під час перевірки в Мукачеві Фото новина
10:52
Підтверджено загибель воїна з Берегова Сергія Цопіна, який понад три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
10:43
/ 6
Компанія, афілійована з Максимом Єфімовим, придбала землю і недобуд під румунським кордоном на Хустщині
08:55
/ 1
Біля Перечина сталася ДТП за участю автокрана Фото новина
16:24
/ 1
Ужгород попрощався із захисником Олексієм Журавльовим, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
14:26
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олегом Наконечним Фото новина
09:51
/ 1
В Ужгороді на кількох вулицях тимчасово відключать воду
18:07
/ 1
На сміттєзвалищі в Барвінку сталася вже 16-та пожежа від початку року Фото новина
16:37
На Закарпатті за місяць оштрафували понад 420 водіїв за перевищення швидкості
13:32
/ 1
У Рахові попрощалися із 32-річним Героєм Богданом Беднаром Фото новина
11:02
/ 1
Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Рахова та Солотвина
10:10
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф військовим Едуардом Ного Фото новина
09:00
/ 4
На Закарпатті викрили прикордонника та його спільника на організації втечі за кордон Фото новина
08:28
У Берегові безкоштовно вакцинуватимуть собак і котів проти сказу
23:48
Торік у закладах дошкільної освіти Закарпаття виховувалося дітей на 6,3% менше, ніж у 2024-му
18:34
/ 1
Підтвердили загибель захисника із села Луг на Рахівщині Юрія Гринюка Фото новина
16:36
На Закарпатті триває моніторинг ситуації з вірусним гепатитом А
13:38
/ 7
Під Ужгородом у користування депутатському готелю "Брістоль" віддали майже 10 га лісу з червонокнижними птахами за 54 тис. гривень в рік
13:23
У Берегові попрощаються із Героєм Євгеном Копчею, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті відбудеться нічний гірський забіг Фото новина
12:13
Яку національність обрали воїни Чехословацького корпусу Людвіка Свободи?
» Всі новини