У Берегові запрацював Центр реабілітації кажанів (ФОТО)

25 жовтня у місті Берегове офіційно запрацював Центр реабілітації кажанів, створений завдяки співпраці Інституту еколого-релігійних студій (ІЕРС) з Українським центром реабілітації рукокрилих (Ukrainian Bat Rehabilitation Center). Про це повідомляє інформаційна служба ІЕРС.

У Берегові запрацював Центр реабілітації кажанів (ФОТО)

Приміщення з необхідним обладнанням облаштували у Берегівському громадському центрі «Кожен Може Допомогти»: (м. Берегове, вул. Габора Бетлена, 1), адже саме там вдалося залучити активістів-біологів, які зможуть фахово працювати з кажанами 24/7.  І це попри те, що обласна влада вирішила забрати будівлю у волонтерів і передати під контроль угорщини.

Відтепер, якщо ви знайшли кажана на Закарпатті, телефонуйте за номером +380987985889 (Леонід Покритюк), щоб з’ясувати, як діяти далі. Це залежатиме від стану тварини, пори року та вашого місцезнаходження.

Для гостей урочистого відкриття Центру екоактивісти Леонід Покритюк, Світлана Чирибан і Дмитро Кобринський провели освітнє заняття, присвячене правилам поведінки з кажанами. Волонтери пояснили, чим ці тварини вирізняються серед інших ссавців, чому перебувають під загрозою зникнення та як надавати їм першу допомогу в різні пори року. Учасники заходу мали унікальну можливість побачити живого кажана, який тимчасово перебуває під опікою пана Леоніда, а також навчитися збирати справжній будиночок для рукокрилих з деревʼяних елементів.

Захід відбувся за участі дітей ромської національної меншини у рамках проєкту «Молодіжна школа сталого розвитку в Карпатах. Збереження вразливих видів під час війни», що реалізується у співпраці Інституту еколого-релігійних студій  (керівник Олександр Бокотей) із Українським центром реабілітації рукокрилих і Союзом охорони природи Німеччини (NABU) за підтримки VGP Foundation, координаторка проєкту Наталія Куля (IERS), керівник проєкту - Іван Тимофеєв (NABU).

28 жовтня 2024р.

Теги: кажани, реабілітація, центр, Берегово, Покритюк

НОВИНИ: Соціо

20:58
/ 4
ВІДЕОФАКТ. Держекоінспекція Закарпаття мовчки спостерігає, допоки полонину Руну нищать?
16:32
/ 2
На Закарпатті функціонують 585 закладів дошкільної освіти на 32,5 тис. місць
02:05
/ 2
Скаргу ЕПЛ щодо скандального будівництва ВЕС на полонині Руна розгляне комісія з розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності ДІАМ
16:03
/ 2
У Мукачеві в понеділок попрощаються з полеглим Героєм Денисом Білим Фото новина
14:12
/ 8
Депутати Ужгорода проголосували за створення парку "Чорні озера" (ДОКУМЕНТ)
02:24
/ 2
На війні з росією поліг Василь Плиска з Черної на Берегівщині Фото новина
15:49
/ 7
Забудовник ГЕСів на Тересві в Калинах провалив спробу "таємно" скасувати арешт в апеляційному суді Фото новина
14:32
У четвер-суботу в Ужгороді проводитимуть дератизацію
14:08
/ 1
На Запоріжжі помер 45-річний військовослужбовець Петро Токарчик із Родникової Гути на Мукачівщині Фото новина
05:18
/ 2
Грінпіс в Україні підтримав екологічний рух по захисту Руни та право громадян захищати її без "пресингу"
04:37
Роберт "Мадяр" Бровді розпочав виконання обов'язків командувача Сил безпілотних систем
02:44
Інформацію про те, що угорська армія йшла маршем у бік Закарпаття в лютому 2022 року, оприлюднив я, – генерал-майор запасу СБУ Ягун
02:11
На ремонт вокзалу у Чопі витратять, як на армію FPV-дронів
01:28
/ 1
У четвер в Мукачеві попрощаються з померлим військовослужбовцем Анатолієм Гунченком Фото новина
23:50
/ 1
Внаслідок сьогоднішнього обміну полоненими додому повернуться троє закарпатців Відео новина
23:23
З початку року за результатами перевірок закарпатських аудиторів скасували тендери на 15 млн грн і розірвали договори на 28,08 млн грн
19:30
/ 6
Ігноруючи військових та екоактивістів, Тур'є-Реметівська сільрада "миттєво" "легалізувала" самовільно захоплену "Вітропарками" землю на Руні Фото новинаВідео новина
14:54
/ 2
Рахівську міськраду через суд зобов'язали завершити державну реєстрацію на акушерсько-гінекологічний корпус райлікарні
22:19
/ 3
У вівторок Тур’є-Реметівська сільрада спробує "легалізувати" самовільно захоплену "Вітропарками" землю – екоспільнота
17:17
/ 4
Журналістка-розслідувачка із Закарпаття Олена Мудра заявила про дискредитаційну кампанію в медіа щодо неї – ІМІ
03:43
/ 2
На Закарпатті відбувся ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") 2025
21:00
/ 10
Русинське загострення, або Краматорський вітер в голові у Жаливи
23:48
На Сумщині поліг Іван Андрухович із Лазещини на Рахівщині Фото новина
20:33
/ 1
Війна: цьогоріч до місцевих бюджетів Закарпаття надійшло туристичного збору на 32,7% більше, ніж торік
03:17
/ 2
Розвідник "Азіат"
» Всі новини