Цьогоріч з-під санкцій вивели практично всіх контрабандистів, зокрема закарпатських

У 2024 році санкції подовжили лише двом контрабандистам, решта ж одинадцять автоматично з-під санкції вийшли.

Цьогоріч з-під санкцій вивели практично всіх контрабандистів, зокрема закарпатських

Про це повідомляє "Дзеркало тижня".

Як повідомили видання в СБУ, протягом трьох років уповноважені державні органи відповідно до їх компетенцій здійснювали моніторинг ефективності санкцій. У квітні 2024-го дія санкцій була пролонгована стосовно окремих осіб, які продовжують створювати реальні та/або потенційні загрози національним інтересам.

У переліку фізосіб, до яких було застосовано санкції, було двоє закарпатців – Валерій Пересоляк, президент ФК "Минай", один зі спонсорів політичної партії "Рідне Закарпаття", та Орест Фірманюк, уродженець закарпатського Виноградова. Останній на час запровадження санкцій "працював" на Одеській митниці та в аеропорту "Бориспіль".

Такожі санкційний указ містив і перелік пов’язаних із контрабандними схемами юросіб. Тепер з-під санкцій випали близько семи десятків цих компаній. 

Переважна більшість з них, попри три роки обмежень, не збанкрутували, працюють, мають цікавих директорів і контрагентів, а бізнес ведуть. 

У одних неозброєним оком зчитується спроба уникнути податкового постаудиту, інші очевидно унеможливили вручення протоколу про порушення митних правил, а відтак, стягнення штрафу, а треті взагалі ні з ким, крім фірм-одноденок, діла не мають. І для таких відкриттів не потрібні якісь фокуси контррозвідки – все у відкритому доступі, аби бажання було, констатує "Дзеркало тижня".

І зазначає, що санкції 2021 року на перший час суттєво скоротили контрабандні потоки, а самим контрабандистам завдали клопоту. Проте ефект був би сильнішим, якби замість санкційних списків вони та їхні співучасники з органів опинялися на лаві підсудних. 

11 жовтня 2024р.

Теги: санкції, Пересоляк, Фірманюк

Коментарі

Месник 13.10.2024 / 21:07:42
Невдовзі контрабандистів Пересоляка його покровителя Микиту та їх дружків Дурана, Путраша, Помпеля, Ледиду та інших буде притягнуто до кримінальної відповідальності ! Немає такої довгої та темної ночі яка переходить у світлий та білий день!

Ужгородець до Петра 13.10.2024 / 21:02:57
Що значить кому мішає контрабандист Пересоляк який разом з своїм кумом Плавайко-мясником захопили владу в місті, кошмарять бізнес та в рейдерський спосіб завозячи «тітушок» бʼють людей та захоплюють державні землі! Пересоляк легалізовує кошти від контрабанди наркотиків, тютюну та товарів в будівництво не сплативши податків від реалізації майна на сотні міліонів гривень! Чомусь БЕБ стягнув майже 40 млн.гривень із забудовника Тракслена а цього покидька за вказівкою Микити Віктора не чіпають!

111 13.10.2024 / 14:32:07
Не даремно Микита в канцелярії просроченого хліб пересоляка їсть.

закарпатцю 13.10.2024 / 12:07:30
Йой, не перегризли би - зубей вжек не має, на мости-коронки гроши не є

Микита 13.10.2024 / 10:50:15
Пересоляк чеченців убивав, це патужний мененджер

До останнього 12.10.2024 / 14:00:20
Йой, і не говори, тяжко їм на одну зарплату жити, і щось його не видно і не чути, вичікує та майже піде за своїм няньом "Куля в лоб", бо результатами революції скористались явні негодяї і злодії, тому маємо те, що маємо.

Митьо 12.10.2024 / 13:54:01
Лунченко а них на штрінфлі не заробив,сидить голий мільйонер.

закарпатець 12.10.2024 / 09:50:53
Моліть Бога, що МВФ платить нашим пенсіонерам пенсії, а бюджетникам зарплати, а то би вже пенсіонери перегризли горлянки цій бидлоті.

Іван 11.10.2024 / 21:37:38
Не бушуйте, бо корупції в державі вже не має і так сказав головний смотрящим біля Гаранта, то для чого ті санкції, вони і так нічого не дали, бо то був просто черговий розводняк Кварталу 95.

??? 11.10.2024 / 20:18:18
А як на них впливали ті санкції київського диктатора? Під час санкцій вони ще більше збагатилися.

Петрові 11.10.2024 / 20:10:56
І навіть пальми садять біля своїх розбудованих новобудів

Петро 11.10.2024 / 20:01:36
а кому мішають ці контрабандисти вони тут Ужгород розбудовують купу грошей влили в місто

Прокурор 11.10.2024 / 18:24:28
Весна прийде, саджати будкмо

XXX 11.10.2024 / 18:17:57
План перемоги в дії

??? 11.10.2024 / 17:49:04
Це вже перемога, чи ще ні?

НОВИНИ: Соціо

09:25
На війні з рф поліг відомий хірург із Закарпаття Олег Наконечний Фото новина
15:31
/ 1
На Закарпатті перевізника оштрафували на понад 86 тисяч гривень за 203 порушення Фото новина
12:17
/ 1
У румунських Карпатах врятували 23-річного українця, який чотири дні блукав біля кордону Фото новина
11:06
/ 1
На війні з рф поліг захисник із села Сасово на Берегівщині Михайло Тимканич Фото новина
10:04
У передмісті Ужгорода зупинили водія з 2,26 проміле алкоголю Фото новина
09:01
Закарпатців попереджають про ускладнення руху через КПП «Вилок – Тисабеч»
16:09
/ 1
В Ужгороді провели в останню путь загиблого захисника Ярослава Шляхту, який понад два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
16:01
/ 5
Закарпатські прикордонники затримали трьох чоловіків у горах неподалік Словаччини Фото новина
15:48
/ 1
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Олексієм Фролкіним Фото новина
14:42
На Закарпатті медики терміново транспортували немовля з підозрою на ураження мозку Фото новина
13:35
/ 2
Біля місця падіння метеорита на Закарпатті планують нові вело- та піші маршрути Фото новина
11:01
На Рахівщині 11-місячний хлопчик отримав важкі опіки гарячим супом Фото новина
10:14
Закарпаття отримає нові та прискорені поїзди в літньому розкладі Укрзалізниці
17:59
/ 3
На дорогах Закарпаття проводять покіс трави та розчищення узбіч Фото новина
17:00
/ 1
На Пагорбі Слави в Ужгороді поховали військового Івана Бабуку Фото новина
15:58
/ 1
На Закарпатті жінка наколола руку на кілок під час роботи на городі Фото новина
14:41
У Мукачеві сталася пожежа в покинутому будинку Фото новина
14:02
В Ужгороді три дні безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
12:50
На Мукачівщині через суд конфіскували земельну ділянку у громадянина росії Фото новина
10:22
На війні загинув Герой із села Плоский Потік на Мукачівщині Павло Малярчик, який понад рік був безвісти зниклим Фото новина
09:15
В Ужгороді біля ринку «Краснодонців» тимчасово змінюють схему руху
17:24
/ 1
На Тячівщині сусіди врятували мікроавтобус від повного знищення вогнем Фото новина
14:23
/ 2
На Закарпатті провели інноваційну операцію з відновлення щелепи військовому Фото новина
13:08
/ 2
На КПП «Ужгород» утворилися черги на виїзд до Словаччини Фото новина
12:11
На Мукачівщині підліток поранив руку канцелярським ножем Фото новина
» Всі новини