Студентка УжНУ виборола бронзову медаль чемпіонату світу з пауерліфтингу (ФОТО)

У місті Сент-Полс-Бей (Республіка Мальта) пройшов чемпіонат світу з пауерліфтингу (U-23), в якому у складі національної збірної команди України взяли участь студентка-магістрантка факультету здоров’я та фізичного виховання Ужгородського національного університету Наталія Мага та її тренер, старший викладач кафедри фізичного виховання Андрій Федорішко.

Ужгородська студентка змагалася у ваговій категорії до 57 кг, в якій запекла боротьба за медалі у всіх вправах  велася до останнього підходу. У присіданні вона подолала 165 кг, що на 5 кг вище за її особисте досягнення, а у жимі лежачи на 10 кг перевершила свій рекорд, показаний на травневому чемпіонаті Європи, піднявши 102,5 кг, й виборола у цьому виді програми бронзову медаль. Зафіксувавши у тязі 160 кг, Наталія штурмувала 170 кг і хоча була близькою до успіху, проте вага їй поки що не підкорилася, тож у сумі триборства вона зібрала 427,5 кг і посіла четверте місце.

Зараз спортсменка готується до чемпіонату України серед дорослих і студентів ЗВО, який пройде у грудні й буде відбірковим для участі у відповідних чемпіонатах Європи та світу наступного року.

Андрій Федорішко, голова обласної федерації пауерліфтингу, для Закарпаття онлайн