Віктор Балога очолив ТОП-50 Закарпаття

17 червня стали відомі імена 50 найвпливовіших особистостей Закарпаття за версією обласної газети "Неділя". Рейтинг проекту "ТОП-50. Найвпливовіші люди Закарпаття-2008" очолив глава Секретаріату Президента України Віктор Балога. Лідер минулорічного опитування мер Ужгорода Сергій Ратушняк цього року втратив позицію і займає третє місце.

Віктор Балога очолив ТОП-50 Закарпаття

Друге місце посів голова Закарпатської ОДА Олег Гаваші. Четвертий із найвпливовіших - рідний брат Віктора Балоги, заступник голови ОДА Іван Балога. Замикає п’ятірку голова Спостережної ради ЗАТ "Єврокар" Олег Боярин.
Серед найвпливовіших цього року немає жодного журналіста. Натомість побільшало представників духовенства.
У коментарі ZAXID.NET головний редактор газети "Неділя" Михайло Носа зазначив, що експерти розглянули понад 300 анкет. Їх автори серед найвпливовіших здебільшого називали Віктора Балогу та Сергія Ратушняка. "Рейтинг газети "Неділя" — суто наша точка зору, - зазначив М.Носа. - Хотілося би, щоби з’явилися ще 2-3 таких опитування і ми могли би з ними конкурувати".
Він також зазначив, що цьогорічний рейтинг було робити "досить сумно і навіть нецікаво". З його слів, область маленька, і обличчя на впливовому олімпі фактично не міняються.
Довiдка ZAXID.NET
Проект "ТОП-50. Найвпливовіші люди Закарпаття" був започаткований у 2006 році.

ZAXID.NET
17 червня 2008р.

Теги:

Коментарі

Історик 2008-06-23 / 17:53:00
Що за останный час Балога корисного зробив для Закарпаття??? Конкретно?

Игорь 2008-06-20 / 08:07:00
горват в списке есть

ужгородка 2008-06-19 / 23:26:00
добре,що таке роблять журналісти у нашому болоті.але де Гісем,Рябіч,Йосіф Горват,Шуфрич,багато інших?Чому Стрижак аж на 16 місці?

ВАСЯ 2008-06-19 / 14:43:00
Цьогорічний рейтиг занадто дутий. Після 10 місця все або куплено або висмоктано з пальця.

Камуфляжник:) 2008-06-18 / 22:03:00
Ну и кто, интересно, из этих закарпатцев влиятельнее Балоги?..:)

П.С. Я не Топ-50-ник...:)

Faustus. 2008-06-18 / 20:02:00
Шановні Топ-50-ники, ви бачите щось далі свого закладеного носа? Адже в Києві є багато людей-закар-патців (крім В.І.Балоги), які маю-ть великий вплив і авторитет не тільки в Закарпатті, але і в Укра-їні...

SL_3000 2008-06-18 / 10:20:00
Ахметов теж для свого регіону робить багато чого. А нинішня влада від цього у захваті. Але прийде нормальна влада, перед якою Ахметов, так само як і Балога, відповість за все те, що вкрадено від народу. І їхні робінгудські подачки їм не допоможуть.

Факти річ вперта 2008-06-18 / 10:13:00
Але Балога, дійсно, впливовий. І нічого тут не поробиш. І скільки б його не хаяли, все одно потрібно визнати, що для області він робить набагато більше ніж всі нардепи від Закарпаття разом узяті за всі минулі роки.

SL_3000 2008-06-18 / 09:58:00
Ще декілька раз рейтинг очолить Балога, і такому-сякому авторитету, який має цей рейтинг, настане повний кінець.



Ну якій зараз порядній людині буде не соромно бути в одному списку із Балогою?..

Перехожий 2008-06-18 / 09:53:00
Дуже дивно... Ніби-то непогані журналісти. Але тексти відверто слабкі. Можливо це сила звички - не писати, вкладаючи душу, а відпрацьовувати гроші. Сумлінно і по-діловому. Шкода... Був такий гарний і цікавий початок проекту.

Игорь 2008-06-18 / 08:08:00
Над текстами работали С. Федака, А. Валюк, Л. Подоляк

Жах! 2008-06-17 / 22:23:00
Що за бездарі писали ці тексти до рейтингу? Третій випуск гірший за другий, а про перший й взагалі й годі говорити... Щоб писати із гострим сарказмом, цікаво, талановито потрібен Дар божий журналісту. Такий дар був у покійного Івана Коцура. Нині ж журналісти тількі намагаються мавпувати стиль Івана. Доволі бездарно... Невже на всю журналістську спільноту Закарпаття не можна знайти бодай двох-трьох талановитих і незаангажованих осіб. Шкода, що очікування від цьогорічного проекту "Топ-50" не виправдалися... Хоча потрібно віддати належне видавцю проекту, який намагався зробити все якнайкраще (принаймні це видно із нових якісних і цікавих фотографій).

Інопланетянин 2008-06-17 / 20:44:00
А слабо провести опит -


Найвпливовіша сім'я ?

НОВИНИ: Політика

11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК
21:24
/ 9
Жителі "вибухової" Керецьківської громади проігнорували звіт свого корупційного голови від ОПЗЖ Мушки