Практика Закарпатського апеляційного суду: суддя із сумнівною репутацією розгляне корупційну справу щодо депутата від ОПЗЖ Маєрчика

Суддя Закарпатського апеляційного суду, що має сумнівну репутацію за систематичне виправдовування різних чиновників-корупціонерів, розгляне апеляційну скаргу ужгородського депутата Павла Маєрчика, який відомий громаді значним земельним "дерибаном". Розгляд справи відбудеться 24 липня

Практика Закарпатського апеляційного суду: суддя із сумнівною репутацією розгляне корупційну справу щодо депутата від ОПЗЖ Маєрчика

Завтра, у середу, 24 липня, о 15:00, суддя Закарпатського апеляційного суду Тарас Бисага розгляне справу №308/16369/23 щодо корупційного порушення депутата Ужгородської міськради від партії Медведчука "Опозиційна платформа - За життя", члена земельної комісії Павла Маєрчика.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, 23 листопада 2023 року суд першої інстанції визнав винним даного депутата у корупційних діях щодо чергового "дерибану" землі на площі Петефі в самісінькому центрі Ужгорода. Оскільки Маєрчик особисто голосував на сесії міськради за передачу цієї землі своїй же фірмі «Вояж», на якій в подальшому почав незаконне будівництво, за яке йому вручили підозру також і в кримінальній справі.

Не погоджуюсь з даним рішенням суду, депутат Маєрчик, який є фігурантом численних скандальних забудов і земельних оборудок в Ужгороді, подав апеляційну скаргу.

Спочатку розглядати цю скаргу була призначена голова Закарпатського апеляційного суду Ганна Фазикош.

Однак, 16 лютого, на початку засідання, Г.Фазикош повідомила, що "особисто знайома з особою, щодо якої складено протокол про адміністративне правопорушення (П.Маєрчик – ред.), хоча і не перебуває з ним у стосунках, які б виключали можливість її участі у розгляді справи". Як наслідок, її відвели від розгляду справи відповідною постановою іншого судді Тараса Бисаги, який і має розглянути дану справу по суті. 

Хоча від розгляду справи і усунуто суддю Г.Фазикош, відому громадськості через невідповідність критеріям доброчесності, до новопризначенного судді Т. Бисаги у громадськості виникають аналогічні питання щодо об'єктивності розгляду.

Так, за інформацією джерел в правоохоронних органах, даного новопризначеного суддю називають "протеже" голови суду Г.Фазикош, зокрема, як вказується, ним забезпечується прийняття "потрібних" рішень. 

Більше того, в судовій практиці судді Бисаги є цілий ряд сумнівних рішень з виправдання значної кількості посадовців-"корупціонерів" шляхом скасування рішень судів першої інстанції.

Так, для прикладу, 7 лютого 2022 року суддя Т.Бисага повністю виправдав Буштинського селищного голову Руслана Янчія та закрив корупційну справу, не зважаючи на вчинення ним дій, які мають очевидний конфлікт інтересів. А саме, селищний голова голосував на сесії сільради за призначення старостою села Теребля своєї двоюрідної сестри, а не утримався від голосування, як цього вимагає закон.

10 лютого 2022 року даний суддя також виправдав "корупцію" директора ДКП «Комунальне господарство» Холмківської сільської ради Василя Северенчука, який є батьком керівника районної організації проросійської партії "ОПЗЖ" та заступника голови Холмківської громади Артура Северенчука. Суть порушень, за версією правоохоронців і суду першої інстанції, полягала в тому, що, діючи в умовах конфлікту інтересів, даний чиновник незаконно і систематично призначав собі "виробничі" та "святкові" премії, які в 2021 році сумарно склали 74 тисяч гривень.

Слід також нагадати, що в червні 2018 року Вища кваліфікаційна комісія суддів в рамках "переатестації" зупиняла кваліфікаційне оцінювання судді Бисаги і направила відомості для перевірки в НАЗК.

23 липня 2024р.

Теги: Маєрчик, корупція, апеляційний, Фазикош, Бисага

Коментарі

Ха! 29.07.2024 / 17:42:55
Нє, нє, Ганна Фазикош "не перебуває" в жодних стосунках такого роду, які б виключали можливість її участі у цій справі. Просто Маєрчик кожен вечір своє авто паркує біля її дому в Минаї. Видно Ганна Василівна програла в карти йому місце для паркування

Андрій 26.07.2024 / 10:54:25
Я думав цей аферист-забудовник маєрчик вже давно сидить!? Якийсь непотопляємий? Що ж стільки тягнути? Конфіскуйте все награбоване, а гроші для фронту, його на роботи для оборонки!

Закарпаття то ми 25.07.2024 / 12:51:25
Суди сучасної держави 1990-2024 рр. то сміх і знущання над людьми.
посилати людину у суд український за правдою і честю то посилати людину на три букви.

Закарпаття то ми 25.07.2024 / 12:49:48
Суди сучасної держави 1990-2024 рр. то сміх і знущання над людбми.

правда 25.07.2024 / 06:12:40
маєрчик ще той афер

Вася 25.07.2024 / 02:15:45
Ху.ло,Глагола,де ти ,борець з корупцією ???

Іван 24.07.2024 / 14:36:02
Так у нас усі судді з сумнівною репутацією.Подивіться як живуть. Справи буде нікому розглядати.

Василь 24.07.2024 / 08:48:11
Продасть справу...

май русин 23.07.2024 / 22:12:03
На тому Бисагови нема де клеймо ставити :((

НОВИНИ: Кримінал

16:13
На Закарпатті затримали волинянина, який переправляв чоловіків до Польщі Фото новина
17:56
/ 2
На Закарпатті нетверезий водій, який перевищив швидкість й влаштував смертельну ДТП, сів на 6 років Фото новина
09:24
/ 4
Затриманого на хабарі депутата Іванину з Міжгір'я, який брав "відкати" на посаді директора лісгоспу, "покарали" 51 тис. грн штрафу
09:01
У Чехії затримали українця, якого підозрюють у вбивстві 22-річної закарпатки Фото новина
16:13
/ 1
На Хустщині затримали чоловіка, який жорстоко побив гостя лопатою Фото новина
13:57
Інспектори Мукачівської поліції затримали водія з результатом 3,61‰ алкоголю в крові Фото новина
10:09
На Берегівщині конфлікт за майно завершився замахом на вбивство
08:53
На кордоні затримали угорця, що в заблукав в Україну колією Фото новина
08:26
У Чехії після понад двох тижнів пошуків виявили тіло 22-річної закарпатки Андріяни Офрім
18:08
На Рахівщині юнак розбив двері крамниці каменем і викрав сигарети Фото новина
16:51
Суд на 6 років ув'язнив закарпатця за смертельну "п'яну" аварію в Драгові на Хустщині Фото новина
18:40
В Ужгороді водія покарали за керування у стані сп’яніння Фото новина
15:01
На Закарпатті затримали чернівчанина з контрабандою айфонів на мільйон гривень Фото новина
11:10
Нові викриття у справах про переправлення ухилянтів на Закарпатті Фото новина
13:51
Поблизу кордону зі Словаччиною затримали трьох "ухилянтів" з Вінниччини Фото новина
13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 18
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 4
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
» Всі новини