Суперником "Минаю" у півфіналі "Турніру чотирьох" за місце в УПЛ буде "Епіцентр"

Поєдинки відбудуться 26 липня

Відбулося жеребкування "Турніру чотирьох", який визначить останнього учасника Української Прем’єр-ліги-2024/25.

Жеребкування визначило склад півфінальних пар. Обидва поєдинки відбудуться у п’ятницю, 26 липня. У дужках зазначений час початку матчів.

Лівий берег — Металіст 1925 (15:30)

Минай — Епіцентр (18:00)

Також сліпий жереб визначив, що переможець пари Лівий берег/Металіст 1925 буде господарем фінального матчу, який відбудеться 30 липня. Час та місце проведення поєдинку будуть визначені додатково рішенням дирекції УПЛ.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайнзакарпатський "Минай" у "Турнірі чотирьох" виборюватиме право грати в Українській Прем'єр-лізі.