Іршавський районний суд визнав винним уродженця села Мідяниця Хустського району Ігоря Поповича у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого. За смертельну ДТП, скоєну у стані наркотичного сп’яніння, водієві присудили 4 роки позбавлення волі, однак реальний термін покарання замінили на рік умовного.
Як йдеться у вироку суду, який винесли 11 червня, у квітні Ігор Попович, керуючи вантажівкою Volvo, виїхав на зустрічну смугу руху і зіткнувся з Volkswagen Touran. Внаслідок ДТП водій Volkswagen загинув на місці, а його пасажирка отримала тяжкі тілесні ушкодження.Тоді у поліції повідомили, що 19-річний водій вантажівки був під наркотиками.
Під час судового засідання Ігор Попович уклав угоду про визнання винуватості з прокурором Закарпатської обласної прокуратури. У свою чергу, потерпілі зазначили, що не мають претензій до водія та попросили суд звільнити його від відбування покарання з випробувальним терміном і не позбавляти обвинуваченого права керувати транспортом.
Дослідивши всі матеріали справи, суддя Ольга Бобик визнала Ігоря Поповича винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого і призначила йому 4 роки позбавлення волі. Реальний термін покарання суд замінив на рік умовного. На вирок можуть подати апеляцію.
ZAXID.NET
Сасвалово 2024-06-24 / 10:02:42
А що в цьому випадку Черничко(ставленик Василенка) та Косей, який скоса поглядає на Черничка не заставляють процесуальних прокурорів писати апеляційну маляву, долари чи євро закрили їм вочі, це ж 286-1 , по якій умовна міра не проходить, але за селикі гроші все проходить і в прокурорів і в суддів.Закон написаний тільки для бідняків, які немають грошей башляти цим узаконеним вимагачам від правоохоронної системи.Банда одним словом
закарпатець 2024-06-22 / 09:53:40
Де адвокати???? Де апеляція ??
Варош 2024-06-22 / 07:44:30
БОГ зробив всіх людей рівними,
а полковник КОЛЬТ зрівняв їх у правах .
Цей вислів стає все актуальним!!!
NRG 2024-06-21 / 16:44:08
будуть робити і далі все що хочеться, бо за злочини немає ніякої відповідальності. і це робиться руками чесних суддів, у яких і зарплата і пенсія баснословні.
злий 2024-06-21 / 11:40:44
Це посил до всх наркоманів і любителів випити за кермом - робіть своє і вам за це нічого не буде ((
Правосуддя по-закарпатськи? 2024-06-21 / 10:47:37
Жесть, треш якийсь!
Це типу так виглядає справжнє правосуддя та справедливість на Закарпатті..
З одного боку кривосуддя, з іншого боку прокурор-перевертень, який підписав таку цинічну угоду з наркоманом-водієм.
Обдолбишся і вб'єш людину – рік умовно на волі, вкрадеш курку щоб прокормити сім'ю – 8 років за гратами
Читач 2024-06-21 / 10:07:40
Не має такого бути - вбив людину в ДТП і був винний (тим більше під наркотичним оп"янінням), визнав свою вину, пішов на співпрацю - звільняють від відповідальності (бо гроші заплатив потерпілим) і дозволяють далі їздити. А людину не повернеш і не запитаєш, чи загиблий згідний з таким вироком!!! Не має впливати визнання вини, співпраця, відмова потерпілих на покарання винного у ДТП з летальним кінцем. Бо наступного дня це сволота знову прийме наркоту і знову зіб"є людину. Суддя впевнений що цього не станеться?
Гондурас 2024-06-21 / 08:10:37
Все вирішує його величність БАБЛО, хоч і зарплати та пенсії у судів європейські в ніщій, воюючій країні, уви.
5533 2024-06-21 / 07:33:17
Як відзначено у постанові ВП ВС, у практиці сформувалися два підходи щодо тлумачення та застосування правових норм.
Так, перший зводиться до того, що ч. 1 ст. 75 КК України установлює загальну заборону звільнення від відбування покарання з випробуванням щодо корупційних правопорушень, яка поширюється і на випадки затвердження угод про визнання винуватості.
Другий підхід ґрунтується на позиції, що ч. 2 ст. 75 КК України містить окреме правило, на яке не поширюється передбачене в ч. 1 цієї статті обмеження щодо звільнення від відбування покарання з випробуванням щодо корупційних правопорушень. Таким чином, у разі затвердження угоди про визнання винуватості з відповідними умовами суд повинен ухвалити рішення про звільнення особи від відбування покарання, навіть коли йдеться про корупційне правопорушення.
Проте, ВП ВС не вирішила, який підхід є правильним, адже касаційне провадження було закрито через відсутність у суду повноважень здійснювати перевірку, а у прокурора – повноважень щодо оскарження вироку, який не був переглянутий в апеляційному порядку.
Іван 2024-06-21 / 07:27:41
Йсе пі...ць