Справу "земельного" хабарника з Синевирської сільради скеровано до суду (ФОТО)

Як повідомлялося раніше, у Міжгір'ї на хабарі було затримано начальника відділу земельних ресурсів Синевирської ОТГ

Справу "земельного" хабарника з Синевирської сільради скеровано до суду (ФОТО)

Прокурор Ужгородської окружної прокуратури затвердив і скерував до суду обвинувальний акт щодо колишнього начальника відділу Синевирської сільської ради за фактом вимагання і одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

Його викрили та затримали в березні цього року. Вже під час слідства, у травні, обвинуваченого звільнено з посади.

Встановлено, що службовець пропонував громадянину за хабар вирішити питання щодо зміни цільового призначення земель – двох ділянок на території Синевирської громади.

Це дало б змогу будувати там котеджі та займатися туристичним бізнесом. Першочергово ці землі відводилися для ведення особистого селянського господарства.

Вартість таких «послуг» сягала 3 000 доларів США. Обвинувачений одержав 15 тис. грн авансу, а згодом і решту суми – 15 тис. грн і 1800 доларів США.

Наразі розслідування провадження завершено. Його здійснювало Ужгородське райуправління поліції за оперативного супроводу обласного Управління СБУ та Управління стратегічних розслідувань у Закарпатській області ДСР НПУ.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн,  у Міжгір'ї на хабарі затримали начальника відділу земельних ресурсів Синевирської ОТГ. Згодом цю інформацію підтвердили в СБУ.

14 червня 2024р.

Теги: хабар, Синевир, земля

НОВИНИ: Кримінал

15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 10
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 10
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
10:15
/ 1
Російські спецслужби могли вплинути на підлітка, який стріляв у школі на Ужгородщині Фото новина
09:57
На Закарпатті затримали організатора каналу незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
18:28
/ 10
Під час обшуків у посадовця ВЛК на Закарпатті вилучили понад 11 млн грн Фото новина
10:29
/ 1
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
17:08
/ 14
У Берегові ДБР проводить обшуки у керівника ВЛК якого підозрюють у продажі висновків комісії Фото новина
17:50
Суд обрав запобіжний захід підлітку, який відкрив стрілянину в школі на Закарпатті Фото новина
11:00
На Закарпатті підлітку повідомили про підозру за стрілянину у школі Фото новина
15:19
/ 2
На кордоні затримали громадянку Словаччини, яка вивозила українок у сексуальне рабство Фото новина
00:36
/ 1
Cтрілянину підлітка з пістолета в ліцеї Чопа розслідують як терористичний акт Фото новина
18:29
На Закарпатті судитимуть 15-річного водія, який спричинив смертельну ДТП Фото новина
15:44
/ 3
Жителю Берегова, який викрав жінку з дитиною і стріляв у поліцейських, загрожує довічне ув’язнення Фото новина
17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
16:31
На Закарпатті повідомили про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та відкрив вогонь по поліцейських
13:09
В Ужгороді чоловіка засудили до 13 років за жорстоке вбивство Фото новина
17:04
/ 2
Поліція оприлюднила деталі резонансного викрадення жінки з 3-річною дитиною на Закарпатті Фото новина
15:23
На Берегівщині затримали чоловіка, який викрав жінку з дитиною і відкрив вогонь по поліції Фото новина
» Всі новини