СБУ розповіла про затримання на хабарі посадовця Синевирської сільради (ФОТО)

Служба безпеки України викрила злочинну діяльність начальника одного з відділів Синевирської сільської ради. За даними слідства, посадовець вимагав хабарі у місцевих мешканців, які мали намір змінити цільове призначення земельних ділянок. Про це повідомила пресслужба УСБУ в Закарпатській області.

СБУ розповіла про затримання на хабарі посадовця Синевирської сільради (ФОТО)

Як йдеться у повідомленні, за 3 000 доларів США керівник відділу «гарантував» не створювати штучних перешкод та прискорити процедуру. Вартість своїх «послуг» оцінював в залежності від площі та розташування ділянки.

Правоохоронці затримали посадовця «на гарячому» під час отримання ним хабаря в розмірі 1 800 доларів США та 15 000 гривень.

Посадовцю повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Вирішується питання стосовно обрання йому запобіжного заходу.

У межах кримінального провадження встановлюються інші, можливо причетні до злочину, особи.

Викриття корупційного механізму проводили оперативники СБУ в Закарпатській області спільно зі слідчими Ужгородського РУП ГУ НП в Закарпатській області, співробітниками Управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області ДСР Нацполіції під процесуальним керівництвом Ужгородської окружної прокуратури.

Як повідомила також Закарпатська обласна прокуратура, вказаний "службовець пропонував громадянину за хабар вирішити питання щодо зміни цільового призначення земель. Це дало б змогу на ділянках, першочергово відведених для ведення особистого селянського господарства, будувати котеджі та займатися туристичним бізнесом."

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайну Міжгір'ї на хабарі затримали начальника відділу земельних ресурсів Синевирської ОТГ. У справі фігурує голова ОТГ Іван Чуп.

14 березня 2024р.

Теги: хабар, Синевир, земля, ділянка

НОВИНИ: Кримінал

17:48
/ 1
Закарпатку та її співмешканця, які прив'язали до стовпа і підпалили 9-річного сина, засудили до 9-ти років ув'язнення
15:39
Жінку з Берегівщини "пересудили" до 10 років тюрми за жорстоке зґвалтування знайомого
20:04
У Залужжі Мукачівської громади у 14 разів п'яніший за "норму" і "бездокументний" водій понівечив авто і бордюр Фото новина
19:49
В Ужгороді п'яний водій без документів в'їхав бусом у торговельний заклад Фото новина
17:09
У Чопі п'яний "безправний" водій скоїв ДТП і втік Фото новина
16:49
Біля Ужгорода патрульні виявили нетверезого водія Фото новина
19:29
/ 12
Ужгородця, який на моноколесі намагався "проїхати" до Словаччини, відстежили безпілотником і затримали біля кордону Фото новина
15:45
/ 2
На Рахівщині пострілами затримали двох "водолазів" та їх провідника Фото новинаВідео новина
01:11
"Страхову" шахрайку з Хуста, що "кинула" "ухилянта" на гроші, покарали 68 тисячами штрафу
23:05
П'яного водія, поміченого за кермом в Ужгороді, затримали вже в Оноківцях Фото новина
22:25
У Чопі львів'янин-рецидивіст за одну ніч викрав з 4 торгових закладів 70 тис. грн і товар Фото новина
22:09
В Ужгороді затримали двох грабіжників Фото новина
20:47
На Тячівщині за підозрою у зґвалтуванні неповнолітньої затримали 33-річного чоловіка
15:48
/ 1
Жителеві Березова на Хустщині, що жорстоко вбив собаку, оберуть запобіжний захід Відео новина
14:34
/ 8
Суд застосував силовий привід до "корупційного" голови Воловецької ТГ Попелича і відсторонив його від посади
00:34
/ 3
У Мукачеві виявили водійку Kia, яка напередодні скоїла ДТП в Ужгороді і втекла Фото новина
21:33
На Закарпатті прикордонник за хабарі сприяв незаконному переправленню "ухилянтів" за кордон Фото новина
16:42
/ 2
Двох закарпатців засудили по 9 років в'язниці з конфіскацією за підпали в Ясіні на замовлення рф
11:21
/ 4
В Ужгороді таксист після конфлікту з пасажирами пошкодив вікна в їх будинку Фото новина
22:18
/ 8
Мешканка Великого Березного уникла покарання за пересилання порнографії у Viber своїм знайомим
21:20
У Перечині товариство відшкодує 14,7 млн грн за забруднення ґрунтів
17:21
В Ужгороді засудженим до громадських робіт дозволили плести маскувальні сітки
16:55
/ 4
Закарпатець намагався без декларування завезти зі Словаччини 140-кілограмовий бронзовий дзвін російського виробництва Фото новина
15:39
У закарпатця в "Дякові" вилучили 139 "непояснених" феєрверків, які він намагався вивезти до Румунії Фото новинаВідео новина
18:10
На Закарпатті викрили ще двох інтернет-поширювачів кремлівської пропаганди Фото новина
» Всі новини