На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн (ФОТО)

Слідчі Ужгородського районного управління поліції завершили досудове розслідування у справі щодо масштабної шахрайської схеми, за якою зловмисники виманили у матері полеглого захисника України 7,5 мільйонів гривень. Обвинувальний акт з матеріалами кримінального провадження щодо одного з організаторів скерували для судового розгляду. Йому загрожує до 8 років увʼязнення

На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн (ФОТО)

У жовтні 2023 року співробітники кримінальної поліції Головного управління Нацполіції в Закарпатській області спільно зі слідчими Ужгородського районного управління поліції затримали 35-річного киянина – одного з організаторів шахрайської схеми, за якою зловмисники виманили у матері полеглого військовослужбовця з Донеччини гроші, які жінка отримала як виплату від держави у зв’язку зі смертю сина на війні.

Після отримання грошової допомоги 49-річній жінці почали телефонувати невідомі та переконували її покласти гроші на рахунок у фінансову установу за кордоном та пропонували допомогти їй у цьому. 

Після того, як жінка погодилася на пропозицію, зловмисники кількома траншами виманили у неї 7,5 мільйонів гривень. 

Близько шести місяців тривали оперативні заходи та процесуальні дії, у результаті яких було затримано одного з основних фігурантів злочинної схеми. Йому повідомили про підозру за ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України, тобто шахрайство, вчинене у великих розмірах шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки. Відповідно до ухвали суду, тоді зловмисника взяли під варту з можливістю внесення застави у розмірі 13 млн 285 тисяч гривень. 

Станом на сьогодні слідчі поліції, за процесуального керівництва окружної прокуратури, завершили досудове розслідування у цій справі та скерували обвинувальний акт з матеріалами кримінального провадження для судового розгляду. 

Матеріали справи щодо спільників обвинуваченого слідчі виділили в окреме кримінальне провадження та продовжують розслідування. 

Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у виді позбавлення волі терміном до 8 років, інформує поліція Закарпатської області.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайнв Ужгороді шахрай видурив у дружини військового $10,5 тис. за "звільнення з полону". Днями апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві.

 

22 квітня 2024р.

Теги: шахрай, полеглий, Донеччина, матір

Коментарі

Конарь 23.04.2024 / 00:31:34
Но ти пітьооо...

пітю, ти дебіл? 22.04.2024 / 17:21:44
Почитай статтю

пітю 22.04.2024 / 16:03:58
а звідки такі гроші у матері налчкою, тай ще в баксах ?

НОВИНИ: Кримінал

15:52
/ 6
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 6
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 16
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 26
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
11:53
/ 1
На Ужгородщині військовослужбовця підозрюють у незаконному продажі гранат та вибухівки Фото новина
14:43
/ 9
На Закарпатті затримали власника СТО за продаж гуманітарних авто, призначених для ЗСУ Фото новина
16:07
/ 1
В Ужгороді жінку підозрюють у торгівлі метамфетаміном Фото новина
11:02
Суд виніс вирок жителю Тячівщини, який під час застілля вдарив сусіда ножем Фото новина
09:07
/ 13
Посадовцям Ужгородського РТЦК оголосили підозри через незаконне утримання людей Фото новина
17:25
На Закарпатті судитимуть чоловіка за спробу вивезти до Угорщини деталь до військового літака Фото новина
14:35
В Ужгороді жінку засудили до трьох років ув’язнення за збут наркотиків Фото новина
» Всі новини