Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового

Суд першої інстанції призначив закарпатцеві тримання під вартою з можливістю застави у 378 500 гривень, але адвокат подав апеляцію

Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового

15 квітня Закарпатський апеляційний суд розглянув апеляційну скаргу адвоката, який діяв в інтересах підозрюваного у вчиненні шахрайства на ухвалу слідчого судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області. Про це повідомляє пресслужба апеляційного суду. 

Згідно з матеріалами справи, раніше судимий уродженець Тячівського району вчинив нове кримінальне правопорушення під час іспитового терміну. Наразі він підозрюється у вчиненні шахрайства (ч. 3 ст. 190 КК України, в редакції, чинній до 11.08.2023 року) по відношенню до дружини військовослужбовця, який зник під час військової агресії російської федерації проти України.

Суд першої інстанції визначив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою підозрюваного до 4 травня 2024 року включно та встановив заставу у розмірі 125 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що складає 378 500 (триста сімдесят вісім тисяч п’ятсот) гривень.

Ознайомившись з ухвалою суду, доводами апеляційної скарги адвоката підозрюваного, Закарпатський апеляційний суд постановив:

апеляційну скаргу захисника-адвоката підозрюваного залишити без задоволення, а ухвалу слідчого судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області від 8 березня 2024 року – без змін.

Відповідно до ч. 3 ст. 190 КК України (в редакції, чинній до 11.08.2023 року) шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайнв Ужгороді шахрай видурив у дружини військового $10,5 тис. за "звільнення з полону".

 

16 квітня 2024р.

Теги: шахрай, полон, звільнення

НОВИНИ: Кримінал

18:23
/ 1
У Виноградові затримали чоловіка, який кинув бойову гранату у двір поліцейського Фото новина
09:32
/ 7
У Мукачеві затримали іноземця, який зґвалтував 16-річну дівчину Фото новина
21:24
/ 3
У Рахові за відмову від повістки на 3 роки ув'язнили Свідка Єгови
13:30
До 8 років ув’язнення загрожує фігурантам справи про незаконний видобуток на Тисі Фото новина
10:53
В Ужгороді виявили п'яного водія KIA Фото новина
17:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть керівника фірми за контрабанду хутра на понад 11 млн грн Фото новина
15:51
На вʼїзді в Закарпатську область зупинили «швидку» з боєприпасами Фото новина
14:14
У Берегові викрили 42-річного торговця автоматом і бойовими гранатами Фото новина
11:56
/ 2
На Закарпатті затримали киянина, що намагався ввезти в авто, маркованому під "швидку", гранати і набої Фото новина
17:45
/ 1
У Мукачеві через суперечку 44-річний чоловік напав на знайомого з ножем Фото новина
14:54
/ 1
До 8 років ув'язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі в Мукачеві
16:25
/ 2
На Закарпатті житель Вінничини переправляв "ухилянтів" до Румунії за 500 тис. грн Фото новина
15:14
У Рахові раніше судимого чоловіка підозрюють в умисному вбивстві Фото новина
13:27
/ 1
Двох братів із Закарпаття судитимуть за нелегальний вейп-бізнес Фото новина
16:07
/ 3
На Тячівщині 26-річний син напав з ножем на батька Фото новина
13:38
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали іноземця, який переправляв групу чоловіків Фото новина
14:24
/ 10
На Закарпатті викрили схему з фіктивним «туберкульозом» для ухилення від призову Фото новина
10:56
/ 1
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
/ 2
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
» Всі новини