Військовослужбовець ЗСУ і депутат міськради повідомив, що влада Ужгорода не закупила жодного дрона

"За два роки повномасштабного вторгнення Ужгородська міськрада не закупила для наших військових жодного дрона", – військовослужбовець ЗСУ Олександр Волосянський

Військовослужбовець ЗСУ і депутат міськради повідомив, що влада Ужгорода не закупила жодного дрона

Пост із обгрунтуваною критикою міської влади Ужгорода за бездіяльність щодо закупівлі дронів для військових опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці військовослужбовець ЗСУ і депутат Ужгородської міськради Олександр Волосянський.

"Міські депутати відмовились купувати дрони для закарпатських військових в ЗСУ. Ще два місяці тому я, як депутат міськради, вніс пропозицію закупити 130 дронів для підрозділів ЗСУ, в яких воюють закарпатці.

Орієнтовна сума – 24 млн грн – це всього невелика частина з 250 млн грн, які місто понаднормово отримало від податків з військових за рік.

Ужгородська міська рада відмовилась їх купувати. Міські депутати намагаються брехати, що законодавство забороняє купувати дрони з місцевого бюджету. При тому Львів, Дніпро, Франківськ вже закупили сотні дронів для Збройних сил.

Та не треба далеко ходити: закарпатські Перечин та Батьово також офіційно закупили дрони і передали нашим хлопцям. Виходить, їм законодавство дозволяє купувати дрони, а Ужгороду – забороняє?

Нагадаю, за два роки повномасштабного вторгнення, Ужгородська міськрада не закупила для наших військових ЖОДНОГО дрона!

Я бачу три причини, чому ужгородські депутати відмовились купувати дрони:

- Їм простіше направити ці гроші на свої звичні схеми, де можна їх розікрасти, бо на дронах це зробити не вийде;

- Чиновникам мерії просто лінь займатись оформленням документів по закупівлі дронів і вони, користуючись тим, що інтелектуальний рівень більшості депутатів і керівників мерії дуже низький, просто брешуть їм, що така закупівля неможлива;

- Прихильники «руського міра» серед депутатів і працівників мерії, використовуючи своє становище, спеціально заговорюють питання, успішно саботуючи закупівлю дронів. Адже ми всі розуміємо, що 130 дронів на передовій – це додаткове ураження техніки і живої сили окупантів і збережені життя наших військових. Але одразу виникає питання: а як це їм дозволяють інші депутати і чиновники?

Поки хлопці воюють, депутати-мародери з міської ради грабують і знищують наше місто – бо ті, хто міг би спитати з них – на фронті, захищають країну. Але ми обов’язково повернемось і спитаємо кожного депутата, а що вони зробили для нашої перемоги, крім того, що розкрадали Ужгород і виставляли патріотичні фотографії з прапором?

Здивувало і керівництво обласного телебачення («Суспільне»), де спочатку зацікавились такою обурливою ситуацією, але потім тихенько злилися, заблокувавши телесюжет і обмежившись постом на своєму сайті. Я пам’ятаю до війни, як вони постійно були трибуною для міської влади і не пускали в ефір опонентів мерії.

Але ж тепер, коли на кону стоїть постачання дронів для військових, ви все рівно продовжуєте працювати не на громаду, а на міську раду? Хочу нагадати, що ви фінансуєтесь на податки громадян України, тому і називаєтесь Суспільним телебаченням.

Сьогодні 14 березня. Свою пропозицію про закупівлю дронів я направив в мерію 9 січня. За це час вже можна було виділити необхідні кошти і організувати закупівлю. Але депутати відчули себе всесильними царьками, перед якими мають принижуватися військові і випрошувати закупити дрони з тих податків, які понаднормово отримало місто з заробітних плат військових.

Дрони – це внесок у нашу перемогу і збережені життя наших побратимів. Тому вимагаю від міської ради невідкладно провести позачергову сесію, на якій виділити необхідні кошти і одразу почати процедуру закупівлі техніки", – написав депутат-військовослужбовець.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, 9 січня депутат Ужгородської міськради зі 101-ї бригади ТрО запропонував мерії обласного центру Закарпаття придбати 130 дронів для закарпатських підрозділів ЗСУ.
 

ДО ТЕМИ:

Закарпаття займає останнє місце в державі за кількістю закуплених через Prozorro дронів

14 березня 2024р.

Теги: дрон, БПЛА, Волосянський, Ужгород

Коментарі

Гарматному 15.03.2024 / 21:39:39
А ти чому відсиджуєшся на дивані?

Гарматний 15.03.2024 / 21:13:59
Разом з полосянським там ще один "вояка" служить. Депутат облради Ман Денис. Цілими днями в фейсбуку тільки пише. Відсижуються депутатики в тилових частинах. А піару на мільйон.

В.Піпаш 15.03.2024 / 18:54:48
Ганьба. Днями Великобичківська селищна рда закупила вісім дронів. Та то не ганьба з ужгоодських?

Босс27 15.03.2024 / 11:12:55
Потрібно не просто дрони закуповувати, а якісні багаторазові. Щоб вони ефективно працювали.

Агент БОСИЙ 15.03.2024 / 09:50:49
Розрив єдності. БЕНЖАМІН ФРАНКЛІН, СЛАВА, ГОРДИНЯ - рулять. Святих нема.

Конарь 15.03.2024 / 09:21:31
Яніна не хоче відсидітися в Сумській області???

Богдан 15.03.2024 / 08:26:56
2Слава,Саша та решта воняків.
Шукайте хорошу машину і я влаштую вам екскурсію в тот "тил" і там де дрони не потрібні.

Пес 15.03.2024 / 07:08:45
Які дрони.
Примастити дебудатам крила а в сраку гранату і запускати замість дронів!

Еліна 15.03.2024 / 04:51:55
А інакше й не буде,бо влада Закарпаття ОПЗЖ

Анатолій 15.03.2024 / 02:25:52


Най ідуть на ***! Чорти.


Яніні 14.03.2024 / 21:47:40
А можна конкретніше: куди і які дрони возив Шандор?

Яніна 14.03.2024 / 21:42:25
Шандор туди в,їхній підрозділ вже стільки допомоги в т.ч. дронів привіз, що хлопці можуть спокійно йти штурмувати Авдіївку, а не а не в Сумській області,відсижуватись.

Слава 14.03.2024 / 21:07:17
Там де знаходиться Волосянський - дрони не потрібні. Вони просто не долетять до русні

Недопосол, що порізав дома руку плиткою взагалі охороняв півроку Харківську ОДА.

Для Slava 14.03.2024 / 20:59:47
Інфа від мерії – цинічна брехня , вже спростовано на сторінці міськради і в коментах до допису Волосянського.
Запитайте мерію хай скажуть хоча б тип дронів і загальну кількість яку закупили. Не скажуть)) бо передавали кошти хоч на що, крім дронів. А з тих грошей, що передали , то взагалі мізер порівняно з сумами інших міст. Ось , для прикладу, Львів не днях купив знову партію дронів, 750 штук на 10 млн грн.

Slava 14.03.2024 / 20:29:52
23 мільйони 631 тисячу 640 гривень на придбання дронів перерахували цьогоріч із бюджету Ужгородської міської територіальної громади!

Кошти отримали 7 військових частин, які звернулися до міської ради з відповідними запитами.
#дрони #мерія

zed 14.03.2024 / 19:57:46
Недопосол з цього підрозділу халить по пресклубам в ужгороді і фоткається з підстаркуватими недожурналістками

Саші 14.03.2024 / 19:41:17
Нафіга тобі це розуміти, якщо ти всю війну просидів на дивані?

Саша 14.03.2024 / 18:56:34
Нафіга підрозділу Волосянського дрони? Вони сидять всю війну в тилу.

Жора 14.03.2024 / 17:57:57
А де взяти на ті дрони гроші? Микиті дай, прокурору дай, мусору, чекісту дай, в ДБР дай.

НОВИНИ: Соціо

18:20
/ 2
В Ужгороді впровадили цифрову систему для водоканалу Фото новина
15:56
В Ужгороді проведуть в останню дорогу полеглого захисника Олександра Павлія Фото новина
14:41
Подорож схилами полонини Боржави: програма екоосвітнього туру для школярів Фото новина
13:48
На Закарпатті інспектори Укртрансбезпеки оштрафували перевізників майже на 95 тисяч грн Фото новина
12:04
На Закарпатті попрощалися зі старшим солдатом Віктором Рубльовським Фото новина
09:01
Сьогодні в Ужгороді попрощаються з полеглим бійцем Олександром Тарнаєм Фото новина
19:48
25 природних скарбів Закарпаття: білоцвіт весняний на Перечинщині Фото новина
18:05
В Ужгороді запровадили новий автобусний маршрут до кордону зі Словаччиною
16:57
/ 3
У Мукачеві 42-річний чоловік обікрав обласну дитячу лікарню Фото новина
12:11
/ 2
Закарпатська митниця запобігла вивезенню 124-річної книги до ЄС Фото новина
09:04
У Мукачеві відбудеться Хресна дорога за участі близько 200 вірян
19:15
/ 1
У Ганьковиці на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого на Харківщині Василя Дронишинця Фото новина
18:03
В Ужгороді попрощалися із 35-річним захисником Тарасом Сірком, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
16:30
/ 8
Ужгородські депутати дозволили продаж землі в Боздоському парку
16:01
Понад 20 переселенців у Мукачівській громаді отримають житлові ваучери по 2 млн грн
15:16
/ 17
Полеглому комбату "Карпатської Січі" закарпатцеві Олегу Куцину присвоєно звання Героя України
14:36
/ 1
У центрі Ужгорода відкрили фотовиставку «Обличчя стійкості» про героїв тилу і фронту Фото новина
13:11
У Мукачеві виділили майже 2 млн грн захисникам та родинам загиблих
12:18
У селищі Кольчино на Мукачівщині виявили ручну гранату часів Другої світової війни Фото новина
11:03
Закарпатські рятувальники інформують про сніголавинну небезпеку
10:34
25 природних скарбів Закарпаття: Карпатський біосферний заповідник Фото новина
10:18
/ 3
На війні з рф поліг захисник з Ужгорода Олександр Тарнай Фото новина
09:02
/ 3
На КПП «Тиса» закарпатські прикордонники викрили двох чоловіків із підробленими медичними довідками Фото новина
15:30
В Ужгородському університеті відбудеться меморіальний вечір героя Сергія Кузнєва
15:01
В Ужгороді відбудеться прем’єра вистави дитячого екотеатру «Чарівний світ Карпат: уроки Діда-Всевіда»
» Всі новини