Депутат Ужгородської міськради зі 101-ї бригади ТрО пропонує мерії придбати 130 дронів для закарпатських підрозділів ЗСУ

Депутат Ужгородської міської ради Олександр Волосянський, що є військовослужбовцем 101 -ї окремої бригади Територіальної оборони України (Закарпаття) пропонує мерії придбати 130 дронів для закарпатських підрозділів Збройних Сил України.

Депутат Ужгородської міськради зі 101-ї бригади ТрО пропонує мерії придбати 130 дронів для закарпатських підрозділів ЗСУ

Відповідний допис депутат-військовослужбовець розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

"За два роки повномасштабного вторгнення Ужгородська міська рада закупила 0 (НУЛЬ) дронів для ЗСУ. І це в той час, коли в інших містах закуповують дрони сотнями. Нещодавно Перечин придбав для нашого батальйону дуже потужний дрон Matrice 350 з тепловізійною камерою за 617 тис. грн. Навіть сільські громади закуповують дрони. Знаю, що ОТГ з с.Батьово купила крутезний дрон Matrice 30T з додатковими батареями і антеною за 762 тис. грн. для своїх земляків на фронті.

Соромно, що Ужгород дотепер пасе задніх. Я склав перелік-пропозицію дронів, які пропоную закупити міській раді для підрозділів ЗСУ: 4 дрони MATRICE 350T, 16 - MATRICE 30, 36 - MAVIC 3Е, 74 - MAVIC 3 PRO RC – всього 130 дронів орієнтовно на суму 24 млн. грн", - написав О.Волосянський.

І наголосив: "Завдяки децентралізації вже кілька років основні кошти з обласного рівня перейшли на рівень міст. Всі податки з військовослужбовців весь цей час йшли не в обласний бюджет, а саме в міський. Крім того, за рік міський бюджет отримав додаткових 250 млн. грн. як податки з військовослужбовців, які служать у наших підрозділах. Це додаткові кошти, які ніяк не стосувались міського господарства. Та й за цей час я і не чув про якісь великі інфраструктурні проекти, реалізовані в місті. Тож закупівля дронів за рахунок частини цієї суми було б логічним кроком, який ніяк не має відобразитись на фінансуванні інших програм – адже податки з військових - це додаткові позапланові надходження".

Олександр Волосянський з 24 лютого 2022 р. перебуває на службі в ЗСУ і, як констатує, не має можливості активно займатися депутатськими справами. "Але час від часу мені потрапляють матеріали, де міські депутати та керівництво міста розповідають про свій патріотизм і волонтерство, і публікують в соцмережах красиві фото з прапорами. Настав час на ділі показати свою любов до України – пропоную не відкладати, а провести позачергову сесію, щоб в найкоротші терміни виділити кошти, закупити дрони і передати їх в підрозділи Збройних Сил України", - йдеться у дописі О.Волосянського.

Раніше, під час короткотривалої відпустки, О.Волосянський розповів, що в Ужгороді унікальний Палац Баті чеського архітектора Ґочара хочуть вбити зовнішнім ліфтом.

09 січня 2024р.

Теги: дрон, Волосянський

Коментарі

сорри 11.01.2024 / 01:28:03
Роберт, зазу видно, що ти зааанґажований. Тобто, прикоритник.
Бо був би ти просто порядною людиною, зрозумів би, що в часі війни забеспечення армії всім необхідним - справа всього народу, а не держчиновників

За 23 рік місцеві бюджети протендерили 30 млрд дол, а на армію нема... 11.01.2024 / 01:26:21
Голова фракції "Європейська солідарність" у Київській міськраді Володимир Прокопів, який обіймає також посаду заступника голови КМДА, вважає, що ухвалювати “бюджет війни” потрібно тільки на рівні держави, а "міста мають жити своїм життям".

Таку скандальну заяву він зробив у четвер, 14 грудня, під час голосування за бюджет столиці

Роберт 10.01.2024 / 23:46:09
Забезпечення війська є завдання держави. Нема чого перекладати з хворої голови на здорову, місто може закупити дрони чи будь що інше для армії якщо так вирішать жителі. Волосянський пише що місто не купило дрони та чому не пише про іншу допомогу війську. Зрозуміло що Волосянський є противником мера і вибори на носі та міг би з таким само успіхом написати про термінову необхідність у дронах до Умерова.

Крук 10.01.2024 / 21:12:31
"Закарпатець" молодчинка 100%.правду сказав..Жору в жопу...

Богдан 10.01.2024 / 21:04:52
А коли вони зробили не НУЛЬ,де не можуть отримати гешефт?Згадую як ми на Донбас вирушали,а не вистачало транспорту.Так і не домовилися.Виручили лише друзі,випадкові і не дуже,люди.На перекладних,ночуючи на заправках.Не випадкові,бо ті люди вже знали що таке війна,а для цієї шантрапи війни немає.Побачимо,що зараз придумають.

Василь 10.01.2024 / 19:40:02
Так це тому, шо Жорік всім розказує што то все на общак, другим розказує,шо гроші підуть "по чесноку" у бюджет міста, а сам все на крису робить!

закарпатець 10.01.2024 / 12:34:31
Жорі.
Що ж ти всім дак задовжав, і прокурору і менті іСБУ і ДБР????? Ти майже великий злодюга, якщо мусиш відкуплятися від усієї правоохоронної системи держави. Про суд ти забув.
Але якщо не дасте шановні пани на дролни, то прийдуть сюди буряти і калмики і виє.... і ваших дружин і дочок, і вас у придачу.

Жора 10.01.2024 / 12:16:55
Прокурору дай, менту дай, СБУшнику дай, ДБР дай, уже на дрони просять Тріо. Казна у мерії не безрозмірна.

Роман 10.01.2024 / 12:12:57
Хороша пропозиція! Підтримую!

закарпатець 10.01.2024 / 09:12:48
Та місцевих депутатів відправити в окопи під Авдіївку, хай свої владні крісла захищають. Вони влада, то чому їх владу має захищати гуцул із Рахівщини або лісоруб із Міжгірщини? Депутати повинні були бути першими в ТЦК і СП і проситится на війну, бо одягати вишиванки та співати гімн на свята мало для цілісності держави.

Депутати, чого не показуєте приклад своїм виборцям ???????????????

брехач борець вадимович 10.01.2024 / 08:56:10
Збіговисько міських депутатів активно прислуговує лише забудовникам і латифундистам , а для фронту нехай пересічні ужгородці донатять. Це ми їх повибирали на нашу голову. Керецьки вже підпирають.

Іужгородець 10.01.2024 / 07:40:40
Ті куплять хіба собі машини.

НОВИНИ: Соціо

22:47
Європарламент у своїй резолюції розкритикував побудову вітряків на високогір’ї Карпат
15:17
/ 1
На Закарпатті 13-річний хлопець отримав важкі травми, впавши з електросамоката Фото новина
14:11
На Мукачівщині медики надали допомогу постраждалому в ДТП, випадково ставши свідками аварії Фото новина
12:57
На Закарпатті зросла кількість випадків сказу серед тварин
10:20
У Сваляві попрощалися зі Станіславом Клочковським, що загинув у 2024-му на російській Курщині Фото новина
16:12
Ужгород провів в останню путь воїна Василя Мартина Фото новина
15:29
У Хусті прощаються із полеглим на війні з рф захисником Ярославом Коцаком Фото новина
14:57
Рятувальники евакуювали туристку, якій стало зле біля водоспаду Шипіт Фото новина
11:38
На Закарпатті облаштовують тимчасовий об'їзд через зруйновану дорогу поблизу Липецької Поляни Фото новина
16:51
На Рахівщині рятувальники допомогли травмованій туристці з Київщини Фото новина
11:27
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Василем Мартином Фото новина
14:49
Через негоду туристи заблукали на маршруті до Говерли Фото новина
12:26
В Ужгороді через карантинного шкідника вирубають ясени на одній із вулиць Фото новина
11:39
На Мукачівщині знайшовся 73-річний грибник, якого три доби шукали в лісі Фото новина
09:02
/ 2
На Мукачівщині двоє підлітків постраждали в аварії на електросамокаті
15:18
Таксист на Рахівщині помітив пожежу та допоміг вчасно викликати рятувальників Фото новина
10:00
В Ужгороді попрощалися із захисником Юрієм Легезою, який більше року був безвісти зниклим Фото новина
09:10
У Карпатах рятувальники евакуювали двох туристів Фото новина
17:42
/ 5
На Закарпатті екслісничому повідомили нову підозру через декларацію Фото новина
16:32
/ 1
У Сваляві гойдалка вдарила по голові дворічну дівчинку
16:03
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні 34-річним Василем Митровкою Фото новина
15:39
/ 7
Журналістка-розслідувачка Олена Мудра очолила "Суспільне Ужгород"
15:20
У Мукачеві затримали п'яного водія, який намагався втекти від патрульних Фото новина
09:55
На війні з росією поліг Віктор Попович з Розтоків на Рахівщині Фото новина
09:04
Через нічну атаку рф поїзди до Закарпаття курсують із затримками
» Всі новини