Ужгородці, на права яких зазіхнув державний "Добробуд", сьогодні знову захищатимуть себе у суді

З усіх нардепів, до яких звернулися містяни, відгукнувся тільки незакарпатець Микола Тишенко

Фото ілюстративне, з попередніх судових засідань
Фото ілюстративне, з попередніх судових засідань

5 лютого у адміністративній справі №260/9623/23 за позовом мешканки кварталу садибної забудови в районі вулиць Акацій, Солов’їної, Великокам’яної та Кримської до Закарпатської ОВА, управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради, державного підприємства «Добробуд» та приватного забудовника «Домінус старк» про скасування як протиправних розпоряджень голови ОВА, скасування протиправно виданих містобудівних умов та обмежень для комплексу багатоквартирних житлових будинків по вул. Кримській, 24 у м. Ужгороді, Закарпатським окружним адміністративним судом під головуванням судді Сергія Гаврилка ухвалено рішення, яким суд, прийнявши сторону відповідачів, відмовив у задоволенні позову позивачці.

Проте, громада, готуючись до його апеляційного оскарження, і надалі у інших пов'язаних справах відстоює своє право жити на території, режим забудови якої визначений генеральним планом міста Ужгорода і наразі залишається чинним з 2004 року.

Закарпаття онлайн повідомляло про зусилля громади відстояти таке право, оскільки в суді перебуває одночасно декілька проваджень за позовами мешканців цього кварталу. Також повідомлялось про спроби адміністративного тиску, зокрема через  місцеве ТЦК та СП, на чоловіків-позивачів у цих справах 

Сьогодні, 20 лютого 2024 року, о 10-й годині, продовжується судовий розгляд Закарпатським окружним адміністративним судом адміністративної справи №260/8523/23  за позовом мешканців до Ужгородської міської ради про скасування детального плану цієї ж території, що затверджений рішенням Ужгородської міської ради від 30 березня 2023 року та яким змінено функціональне призначення кварталу. З моменту затвердження детального плану це – квартал змішаної житлової забудови, з чим не погоджуються його мешканці.

Мешканці за підтримкою зверталися до народних депутатів від Закарпаття. Проте, звернення мешканців двох громад - Ужгородської міської та Оноківської територіальних громад) проігноровані.

Як повідомляють мешканці, на їх заклик в участі та підтримці своїх зусиль у захисті порушених прав відгукнувся лише незакарпатський  нардеп Микола Тищенко. 

20 лютого 2024р.

Теги: забудова, садиба, Тищенко, Добробуд

Коментарі

Іван 20.02.2024 / 22:12:44
Правда там де гроші продажні суди не на стороні закону а на власному збагаченню та вигоді .

Ужгородець 20.02.2024 / 07:47:32
Мешканці мікрорайону будуть і надалі захищати свої права в суді. Правда та Закон на нашій стороні! Нами встановлено багато сфальсифікованих документів які можуть дозволити незаконну забудову!

НОВИНИ: Соціо

18:27
На Закарпатті відкрили другу локацію акватерапії для ветеранів війни Фото новина
17:38
У Мукачеві інструктор автошколи вимагав хабар за складання іспиту з водіння Фото новина
16:33
Троє закарпатських бійців, що повернулися з полону, отримали «Срібний едельвейс» Фото новина
15:31
Закарпатських поліцейських нагородили відзнаками «Честь і доблесть Закарпаття» Фото новина
13:09
На Закарпатті медики врятували жінку після зупинки серця
11:26
На Рахівщині затримали киянина і полтавчанина, які організували втечу чоловіків до Румунії Фото новина
10:13
Рятувальники у Карпатах допомогли туристу з епілептичним нападом Фото новина
09:13
Ужгородку відзначили як «Героя-рятівника року» Фото новина
18:14
/ 1
ДТП на Львівщині забрала життя закарпатського військового Фото новина
17:21
На Закарпатті засудили чоловіка за зґвалтування 12-річної падчерки
16:08
До Мукачева прибув евакуаційний потяг із Дніпропетровщини Фото новина
15:04
У ДТП на Львівщині загинув 44-річний водій із Закарпаття Фото новина
14:15
В Ужгороді народилася перша дитина завдяки програмі безоплатного лікування безпліддя
12:59
На Хустщині затримали наркоторговця під час збуту психотропів Фото новина
11:11
На Берегівщині вночі палав житловий будинок Фото новина
09:54
/ 1
«Кримінальний авторитет» із Сваляви координував незаконне переправлення чоловіків через кордон Фото новина
08:46
У Мукачеві пацієнтам із катарактою безкоштовно встановлюватимуть штучні кришталики
18:15
На Закарпатті судитимуть чоловіка за контрабанду електронних сигарет Фото новина
17:00
На Закарпатті сім’я військового постраждала від шахраїв Фото новина
15:18
/ 3
У селі Липча біля храму залишили новонародженого хлопчика Фото новина
14:17
/ 3
В Ужгороді поліція розслідує пожежу в міській лікарні, де загинув пацієнт Фото новина
13:07
На Закарпатті за тиждень понад 3 тисячі хворих на грип та ГРВІ
11:11
На Мукачівщині взяли під варту підозрюваного у вбивстві знайомого Фото новина
08:55
На Мукачівщині запровадили безкоштовне “соціальне таксі” Фото новина
18:10
/ 1
Ортопеди з усієї України пройшли спеціалізований курс у Мукачеві Фото новина
» Всі новини