Як успішно скласти НМТ з математики у 2024 році

У 2024 році українські випускники втретє складатимуть мультипредметний тест НМТ, який у 2022 році створили на зміну ЗНО. Традиційно одним з найважчих предметів тестування є математика, яку ще за часів ЗНО учні провалювали найчастіше.

Освітня платформа Mathema створила список порад, які допоможуть добре скласти НМТ з математики та підготують абітурієнтів до викликів під час тестування.

Як буде проходити НМТ у 2024 році

У 2024 році НМТ заплановано провести з 14 травня до 19 липня, проте наразі офіційні дати реєстрації ще не були оголошені. Інформація про дату, місце і час проведення НМТ буде надана кожному учаснику індивідуально. Це рішення було прийняте задля безпеки, тому публічного оголошення таких деталей не передбачено.

Абітурієнти будуть складати чотири предмети, три з них є обов'язковими: математика, українська мова та історія України. Четвертий предмет абітурієнт вибирає самостійно серед таких дисциплін як іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька), українська література, біологія, географія, фізика або хімія.

Тестування поділене на два блоки: перший включає українську мову та математику, після чого передбачена перерва тривалістю 20 хвилин. Після перерви учасники складатимуть історію України та четвертий предмет за власним вибором.

Абітурієнтам важливо пам'ятати, що використання мобільних телефонів під час тестування суворо заборонено. Це правило має на меті забезпечити чесність і справедливість процесу оцінювання.

Як підготуватися до НМТ з математики

Зверніться до репетитора

Репетитор з математики в Ужгороді (mathema.me/tutors/misto-uzhgorod/ispyty-nmt/) може забезпечити індивідуальний підхід, який є ключовим у навчанні. Хороший викладач швидко знаходить слабкі місця у знаннях учня і зосереджується на них, забезпечуючи більш цілеспрямоване навчання. Крім того, репетитор адаптує свої методи навчання до стилю, що найкраще підходить для учня, сприяючи кращому засвоєнню матеріалу.

Проходьте більше пробних тестів

Перед НМТ надзвичайно важливо пройти якомога більше пробних тестів і регулярно практикуватися. Цей підхід дозволяє учням звикнути до формату тестування та темпу, необхідного для ефективного виконання завдань. Практика допомагає розпізнавати типові питання та виробляти стратегії їх розв'язування, зменшуючи рівень стресу під час справжнього тесту. Крім того, вона сприяє кращому засвоєнню матеріалу, підвищує впевненість у власних силах і дає можливість виявити та усунути прогалини у знаннях.

Будьте готові, що почнете хвилюватися

Хвилювання під час важливих подій — це нормально, його відчувають усі здорові люди. Однак часто воно може завадити, тому варто заздалегідь подумати, що робити у випадку сильного страху.

Якщо відчуваєте хвилювання почніть з глибокого дихання та релаксаційних технік, які допомагають заспокоїти нервову систему. Також ефективною є візуалізація успіху, яка налаштовує на позитивний лад та зменшує страх перед невідомим. Напередодні тесту спробуйте збалансувати режим дня, включаючи достатній час сну та здорове харчування.

07 лютого 2024р.

Теги: тест, математика, Mathema, випускник, абітурієнт

НОВИНИ: Різне

14:22
Зелена карта для виїзду за кордон
14:12
Як відбувається визнання закордонної шкільної освіти в Україні?
02:44
/ 1
МЗС Німеччини: Головування угорщини в ЄС вже завдало значної шкоди
15:49
орбан поговорив з Трампом про "мир" без України
15:00
Чи можна виїхати за кордон з відстрочкою від мобілізації?
07:28
Шість країн ЄС бойкотуватимуть міністерські зустрічі на час головування угорщини
07:21
фіцо лякає Третьою світовою після підтримки Словаччиною "незворотного" вступу України в НАТО
04:22
FT: У Брюсселі підтвердили, що ручкання орбана з путіним суперечить договорам ЄС
11:55
Рішення саміту НАТО: повноцінне членство України стало незворотнім
19:19
Чому краще вибирати тканинні ролети на вікна?
21:18
Макрон: вступу України в НАТО опонують США і Німеччина
14:31
На які фактори автентичності слід звернути увагу перед покупкою футбольного м'яча
20:04
Результати виборів у Франції: ліві посіли перше місце, проросійські ультраправі, яким пророкували перемогу, стали третіми
19:20
Як запустити свій онлайн-магазин, витративши нуль гривень: CleverCart - ось рішення
18:36
/ 1
Друга смерть поспіль: до Великолучківської громади надійшла звістка про загибель Василя Ремети
10:11
орбан після москви прилетів до Китаю і зустрівся з Сі Цзіньпіном
19:33
Air чи Pro: який MacBook обрати?
15:07
Арматура онлайн: де обрати якісне рішення з максимальною вигодою
13:37
Цікаві технічні аксесуари від Native Union
02:37
/ 5
Угорці бачать в Україні більшу загрозу, ніж у росії
15:08
орбан прибув до москви і зустрівся з путіним
15:34
Необхідні канцтовари для школи: комплексний огляд
23:13
Поки орбан був у Києві, сійярто говорив з лавровим
20:21
Як перевозити вантаж літаком
20:06
Електромеханічний замок – безпека, котра контролюється на відстані
» Всі новини