Юні мукачівці —переможці зональної першості «Шкіряного м’яча»

11 червня 2008 року на стадіоні «Приладист» у рамках Всеукраїнських змагань з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч» серед команд 1997 р.н. відбувся зональний турнір, у якому взяли участь команди міста Нетішин Хмельницької обл., Топорівці Чернівецької обл. та ЗОШ №6 м.Мукачева.

Юні мукачівці —переможці зональної першості «Шкіряного м’яча»

Першими на поле вийшли команди з міста Мукачево та Топорці Чернівецької області. З рахунком 2:1 перемогу одержали юні мукачівці. У другій грі з командою м. Нетішин переконливу перемогу з рахунком 3:0 здобула команда ЗОШ №6. У поєдинку за друге та третє місця зустрілися команди Чернівецької та Хмельницької області. У гострій боротьбі з рахунком 3:2 перемогла команда з міста Нетішина. Таким чином, переможцем турніру стала команда ЗОШ №6 м.Мукачева, на яку у липні чекають фінальні Всеукраїнські змагання на приз клубу «Шкіряний м’яч».
 Коментуючи підсумки футбольного турніру, присутній на змаганнях в.о.Мукачівського міського голови Золтан Ленд’єл підкреслив, що останні роки влада міста приділяє багато уваги розвитку дитячого та юнацького спорту. За сприяння почесного громадянина міста Віктора Балоги побудовано майже десяток  красенів спортивних майданчиків за місцем проживання. Приділяється увага роботі вчителів фізкультури та тренерів і це, у підсумку, починає давати відчутні результати.                                           

Є.М.Овсянніков, начальник відділу у справах молоді та спорту Мукачівського міськвиконкому, ЗІА «Простір»
12 червня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Спорт

12:10
/ 1
Закарпатець встановив новий олімпійський рекорд України Фото новина
09:07
/ 3
Закарпатець Дмитро Шеп’юк виступив у фіналі на Олімпійських іграх-2026 і посів 33-тє місце Фото новина
17:20
В Ужгороді вперше відбувся турнір з більярду серед ветеранів війни Фото новина
13:24
/ 4
Закарпатець підкорив найвищий вулкан світу Фото новина
14:36
/ 1
Ветерани та військові змагаються в Ужгороді на кубку адаптивного спорту Фото новина
11:06
Ужгород приймає відбір до збірної України з дзюдо на Євро‑2026 Фото новина
10:16
П’ятеро закарпатців увійшли до складу української команди на Зимову Олімпіаду-2026
12:34
/ 1
Закарпатський сноубордист Олександр Попадич увійшов у топ-10 Кубка Європи в Австрії Фото новина
18:05
/ 3
Закарпатський гірськолижник Дмитро Шепʼюк здобув «золото» в Італії та встановив рекорд України Фото новина
09:54
Український фристайліст здобув перемогу на етапі Кубка світу на лижах, виготовлених у Мукачеві Фото новина
10:32
/ 1
Першими новонародженими 1 січня 2026 року в Ужгороді стала двійня дівчаток
13:43
В Ужгороді триває Відкритий новорічний турнір з фехтування, присвячений ЗСУ Фото новина
12:01
Закарпатський спортсмен показав високі результати на європейських змаганнях з гірськолижного спорту
11:04
В Ужгороді відбувся турнір з адаптивних видів спорту «ІГРИ ВОЇНІВ КАРПАТ» Фото новина
17:48
Закарпатська сноубордистка Аннамарі Данча вийшла до півфіналу етапу Кубка світу
17:52
В Ужгороді триває відкритий зимовий турнір із дзюдо «Randori Winter Cup» Фото новина
13:17
12-річний закарпатець встановив світовий рекорд у піднятті 32-кілограмової гирі Фото новина
10:20
/ 2
12-річний силач із Закарпаття готується до світового рекорду Фото новина
17:13
/ 1
Мукачівець Ілля Ковач став чемпіоном Європи з пауерліфтингу у присіданні
14:56
На Закарпатті рятувальники допомогли травмованій туристці на Синевирі Фото новина
10:00
/ 1
Закарпатець Олександр Окіпнюк виграв етап Кубка світу з лижної акробатики в Руці Фото новина
12:32
Закарпатський прикордонник виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» у столиці Фото новина
10:10
13-річний Назар Токар з Ужгорода став призером першого Чемпіонату України з дрон-рейсингу Фото новина
16:14
Понад сто учасників з різних громад змагаються на Кубку «Безбар’єрне Закарпаття» у Мукачеві Фото новина
12:40
/ 8
Закарпатський спортсмен увійшов до ТОП-8 на Чемпіонаті світу з кіокушин карате в Японії Фото новина
» Всі новини