Російська блогерка та співачка з Придністров'я Аліна Маслова, яка живе в москві і не раз освідчувалася в любові до росії, приїхала на відпочинок " в любімую Украіну", в українські Карпати, на закарпатський курорт Драгобрат.
Дівчина у своєму Інстаграмі розповіла, що приїхала святкувати Новий рік із сімʼєю.
"Під час спілкування з представниками Служби безпеки Маслова визнала, що не підтримує російську агресію проти України. А тепер ще й вибачається перед українцями. Зараз правоохоронці видворяють її з України, тому Новий рік вже буде святкувати в росії", — повідомляють джерела.
UPD: Додано відео
закарпатець 2024-01-05 / 11:19:45
Блогерку відправили, а голих київських під..., що танцювали в Ізках ні.
Верховинець 2024-01-02 / 08:18:35
Молодці сбу! А Ця блохерша кацапська приіхала і жила в сепарському готелі « 12 Місяців», кажуть рахівські копи , який до речі належить депутату опзж облради і шовгору мертвеччука - іванкові чубірко! І повинен бути конфіскований у зрадника і переданий під реабілітаційниий цнгт нашим пораненим хлопцям із ЗСУ ! Ця проруська ватниця співати повинна була в ресторані готельному чубірка для гостей таких самих сепарів що там завжди живут всі новорічні свята , лиш завдяки вмілим і в асртм діям наших поавоохоронців це поекратилося
Очевидець 2024-01-01 / 21:06:26
З агітацією за рф - на інші ресурси, де таке торерується. Коментар видалено. Адмін
злий 2024-01-01 / 20:54:43
Очевидець, ти сепар. І, відповідно, покидьок. Тут нема ідіотів. А тому всі бачать, що ти топиш за цю москальську дуру, підтягуючи різні "аргументи" з недосконалого життя України.
Ти - чмошник. І всі вже тобі тут про це сказали. І ще скажуть.
Так, у нас не все ідеально, Але, в порівнянні з казарменним режимом в рашці, у нас - розквіт демократії.
Північна Корея - то твій улюблений путінстан, який ти відстоюєш, відмазуючи цю дуру. І якщо ти так агітуєш за неї, то її рівень, який нижче рівня ужгородської каналізації, тебе влаштовує. Ти його приймаєш. Тобто, це твій рівень.
З цим сім і живи, чмошнику (
Очевидець 2024-01-01 / 20:02:54
На днях сбу шника відпустили після того як вбив лвох на дорозі,племягу балоги відпустили піся вбивства доктора,все норм а тут дівчинка приїхала..ойойой,сбу виїхала,журналісти...сміх один
Очевидець 2024-01-01 / 20:00:30
До нижчих так в північній кореї теж є які хвалять те що діється ,верной дорогой ідете товарісщі,за те ми там де і є зараз.
Крук 2024-01-01 / 16:59:21
Очевидець малинько посліп,або сволота...хоче за молдаванкою придністровською до мухосранська поїхати..
пензіяш-ужг. 2024-01-01 / 14:51:50
Все Правильно-І Молодці СБУ!_Хлопці Зробили-Те шо Мали Зробити!Всяку Маскалоту Гнати з Укр-неньки!
"Очевидцю" 2024-01-01 / 14:40:15
Чомусь ця молдованка липова не молдовською спілкується
"Очевидцю" 2024-01-01 / 14:39:29
То ти дикун. Вона з Придністров'я. Яке формально є частиною Молдови - а по факту - окуповане, москальське. Як Крим. І тамтешня москалота нахапалася молдовських паспортів, бо з придністровськими і, навіть, москальськими, - невиїзні. Тому це москальське бидло з молдовським паспортом. А ти колаборант, який його виправдовує
Очевидець 2024-01-01 / 14:23:12
Там паспорт на столі,молдова ,страна дикунів.
Очевидець 2024-01-01 / 14:22:00
То молдаванка а не росіянка.Північна Корея 2 вже тут.Налякали дівчину герої які,не тим сбу займается...
Крук 2024-01-01 / 11:29:46
Не треба її на фронт бо заразить хлопців даков паскудов...
Треба було 2023-12-31 / 22:26:55
Могли відтправити на Схід десь попрацювати на фронті.
злий 2023-12-31 / 19:50:24
Судячи з фото, ця придністровка - громадянка Молдови
пенсіонер 2023-12-31 / 19:44:07
Ще би почистили ждунів закарпатських промеджвечуківських та жопоблоківських.
Кіріл 2023-12-31 / 19:36:14
Мені взагалі в голові не вкладається як її в Україну пропустили ще на кордоні,
Еган 2023-12-31 / 19:34:12
Свят,свят,свят!щось своє у тої дівки є?
Іпен так ,як і у її расєї!Нічого свого!
Крук 2023-12-31 / 19:30:22
Молодці СБУшники,суку думав і бігом,щоб туй не смерділо рускім міром.