Депутат, що підірвав гранати на сесії в Керецьках, системно опонував голові від ОПЗЖ і перед тим зустрічався з головою ОВА (ВІДЕО)

54-річний депутат від політичної партії "Слуга народу", підприємець Сергій Батрин, якій підірвав гранати на сесії Керецьківської сільської ради, був системним опонентом чинного голови від політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Михайла Мушки і свого часу балотувався на цю посаду.

Депутат, що підірвав гранати на сесії в Керецьках, системно опонував голові від ОПЗЖ і перед тим зустрічався з головою ОВА (ВІДЕО)

Про це повідомляють джерела Закарпаття онлайн, наближені до влади  Керецьківської об'єднаної сільської територіальної громади.

С.Батрин постійно акцентував на корупції у владі ОТГ, публікував відповідні відео у соцмережах і звертався з цього приводу до правоохоронних органів.

Мешкаючи в селі Кушниця, яке увійшло до Керецьківської ОТГ після виборів  25 жовтня 2020 року, він опікувався справами всієї громади. В сільраді входив до  до складу комісії з питань законності, правопорядку та депутатської етики.

Жителі громади характеризують його як адекватну та розумну людину і не розуміють, що могло підштовхнути чоловіка до трагічного вчинку.

Як повідомив у відео від 5 грудня сам Сергій Батрин, напередодні, 4 грудня, він і інші члени громади, включно з головою М.Мушкою, мали зустріч в контексті справ в ОТГ з головою Закарпатської ОВА, очільником політичної партії "Слуга народу" на Закарпатті Віктором Микитою та його заступниками. Однак, судячи з усього, відповідей на окреслені проблеми не отримав.

Як підсумок, він прийшов на сесію ОТГ, де розглядалися питання бюджету, з гранатами і підірвав їх.

Власне, стали відомі деякі деталі цієї трагічної події. До прийняття бюджету на наступний рік С.Батрин вимагав, щоби депутати відзвітували про виконання бюджету 2023 року, а вже потім ухвалювали бюджет на 2024 рік. Також він виступив проти виділення 50-відсоткової надбавки до зарплати та щомісячної премії 100% від окладу чинному голові. Потім він вийшов із сесійної зали, покликавши з собою ще одного депутата, і повернувся через кілька хвилин вже з гранатами, намагався втрутитися в дискусію, а далі, зі словами "Можна я скажу?" висмикнув, одна з а одною, чеку з трьох гранат і кинув їх під ноги. Депутат, який вийшов разом з Батрином, до зали так і не повернувся.

Щодо опонента С.Батрина, чинного очільника Михайла Мушки, то, як повідомляло Закарпаття онлайн, 30 березня 2021 року його було затримано на хабарі. Правоохоронці не публікували інформацію про завершення цієї справи, останнє з відомого, що суд в Ужгороді відмовився відсторонювати упійманого на хабарі "медведчуківського" голову ОТГ і визначив заставу всього 68 тисяч гривень.

Трагічний випадок на сесії грає на руку М.Мушці, який постійно стверджував, що в опозиції до нього перебувають одні неадеквати.

Закарпаття онлайн публікує передостаннє інтерв'ю С.Батрина, яке ілюструє все сказане вище.

"Незабаром ви будете здивовані чому, як і хто "кришує" нашого безсмертного Мушку", - каже в іншому, останньому своєму відео С.Батрин.

15 грудня 2023р.

Теги: Батрин, Мушка, Керецьки, корупція, Микита

Коментарі

Іван 2024-01-09 / 22:22:11
Што тот мушка проходить по кримінальній справі та што робить на посаді вернути треба вто што наб ашл,яв баригам.

василь 2023-12-17 / 16:37:06
МАИКИТА ІГНОРУВАВ ЗВЕРНЕННЯ БАТРИНА ,ПРО КОРУПЦІЮ В ОТГ.

До Василя 2023-12-17 / 13:54:17
МИКИТУ НА ЗВІЛЬНЕННЯ! САБАДОША НА ЗВІЛЬНЕННЯ ! ВСІХ ТИХ НА ПОМОЙКУ ЗАМІВ, РАЗОМ ІЗ МИКАИТОЮ І САБАДОШОМ !!

Віталій 2023-12-17 / 12:38:05
Якщо на сесіях ради вони всі так питання обговорюють і приймають рішення, та ще й за такі гроші, то тоді слів нема, це просто катастрофа. Схоже на якийсь балаган, в якому точно нічого корисного для життя громади не може прийматися.

Лоціко 2023-12-16 / 18:33:39
До всіх, хто захищає тотально корумповану владу і весь державний апарат України!
Якби чоловік дійсно просто затаїв обіду, що не став головою грамади, то скоріш за все просто б закинув гранати в приміщення, щоб покарати, на його думку, винних. Але ні! Він залишився, навіть не прикрився, щоб вижити, хоча знав, що починається!
Тому, для всіх "слуг народу", задумайтеся! Чи варто дерибанити державні кошти, коли в країні війна?? Чи правильно виписувати собі премії та надбавки в 50%, 100% від розміру окладу?
Задумайтеся!
Так, шкода всіх постраждалих. Але ніхто, підкреслюю, НІХТО! Не підтримав чоловіка, не дав слово! Якщо хоча б кілька людей підтримали, то можливо події можна було б уникнути. А всі ж звикли гарно жити, хто біля кормушки. Ніхто не хоче трохи обділити себе в чомусь, лишній раз не поїхати відпочивати, дітям машини накупувати і т.д.
Чуйка мені підказує, що скоро у всіх дкрустановах будуть "рамки", то будуть боятися людей. Бо є чому боятися, коли цей народ так розводять...

Закарпатець 2023-12-16 / 16:44:14
Ви просто подивіться на масштаби розкрадання бюджетних коштів в закарпатті микитою та його бандою, тиск на бізнес і простих людей, руками правохорнців і тцк, віджим земель, в обласному центрі по кафешкам одні менти і рішала, з 500 тис правоохоронців, влада не спішить відправляти на фронт, тих хто вже одітий, екіпірований, і утримується за державні кошти, бо хто тоді буде кошмарити простих громадян... У людей накіпило за всім тим спостепігати....
https://t.me/mosiychuk72/30760

Таке повсюди 2023-12-16 / 16:17:13
Аналогічна ситуація з злодіями з новостворених ОТГ у більшості громадах де є що красти, а де не має, то 90 відсотків грошей іде на зарплати неробів і це є вся суть реформи ОТГ, тому наступній владі треба задуматись над цією псевдореформою...
До прикладу ОТГ села Верхній Коропець, де всім заправляє сват феодала Балоги, Михайло Іван, бувший керівник Мукачівської райради, більшість бюджет ним скеровується виключно на зарплати і премії, вся земля роздана своїм людям і сім'ям, зокрема вздовж траси Мукачево-Іршава, для воїнів ЗСУ землі вже не має, за безцінь собі любимим продані привабливі об'єкти як ферма в с.Зубівка чи колишній винзавод в селі Березинка і так далі. Хтось скаже, а що голова даного ОТГ? А нічого, став одним із забудовників житла в Мукачеві і це виключно на свою зарплату, тому Браво, після війни будуть плакатись, що військові, які повернулись з фронту не дають їм любимим насолоджуватись життям, яке в них вдалося на славу! Або буде схожа ситуація як в даному випадку.

правда 2023-12-16 / 14:41:10
не ОТГ а ОЗУ , я так казав на початках їх піару

Іван 2023-12-16 / 12:42:36
Більше би таких народних месників, влада би менше крала.

дід Петро 2023-12-16 / 12:21:34
[селянин]!
Саме так як кажешь. Раніше все це були балачки. А тепер наприклад мені особист нічого втрачать. Половина друзів загиноли на війні, родини вже теж немає. Всі підуть на раду, і я піду 100% . На закарпатті бабло ділили на відео, а в нас і гумонітарку, розпаковували, сортували шо кому, решту, велику таку решту грузили в машину і продавали. И ті правий чоловіче, від сільрад до верховної ради сучари вони там. Просто вбити. Вони вороги. Неможу назвать цих пі....сів людями. Вибачте, тоже накипіло на дущі

111 2023-12-16 / 12:11:55
Потрібно зареєструвати петицію до клоуна "Про зняття з посади контрабандиста Микити" бо скоро до масових самосудів дійде.

Магда 2023-12-16 / 12:09:26
Туй ми ниє за што хліба купити, а сесі воняки тулько грошей собі уписувуть!

ужгородець 2023-12-16 / 12:08:31
Ось шо означає коли до влади приходять зе-клоуни і верховинці типу микита!!!!

селянин 2023-12-16 / 12:06:22
А ШО ДИВНОГО? Я ДУМАЮ ТАК, ШО ЦІЙ ЛЮДИНІ ТРЕБА ДАТИ ГЕРОЯ УКРАЇНИ!!! А ХТО ВИНЕН? А ВИНЕН ЗЕ_КЛОУН,ЯКИЙ ТАКЕ ДОПУСТИВ!!! На відео чітко видно,і чути.шо продажні депутати хотіли призначити 100% премію голові, надбавки, добавки матдопомолгу і інші виплати!!! А зе-клоун починаючи від місцевих рад закінчуючи верховною домовився з калоборантами опзж аби приймали рішення які йому вигідні!!! В україні повний безпредєл!!! Так у Великолучківській ОТГ, мукачівського р_ну голова Коштура В. має зарплату 100 000 тис.грн.ЩОМІСЯЦЯ!!! А кришує його трижди судимий Паульо В.Д кримін.кличка "чалі2 у якого "криша" Балога В.нардеп!!!!

Мольфар 2023-12-16 / 12:04:14


Ви не український мольфар, а руZZкій шаман. Тому майбутнє України передбачити неспроможні. Коментар видалено. Адмін


Іван 2023-12-16 / 12:01:38
Вся відповідальність за цей випадок лежить виключно на Микиті бо він собою підмінив всі ради, владні, правоохоронні і судові органи влади. Це його відповідальність.

закарпатець 2023-12-16 / 11:51:52
А що чудуєтеся? Тав в обласній раді і Ужгороській міські цілі фракції жопоблочників існують. І так дисципліновано ходять на засідання, там дерибанять землю і бюджет, аж гай шумить. Ворог серед нас, а ми посліпли, а тут ще й попи закарпатські занесені у календар гундяєвської російської православної церкви.Це не регіон, а цирк.

Правда 2023-12-16 / 11:32:32
Де ще в світі є держава, щоб активний Опесажист, які притягли в державу мацкалів і війну, після двох років найжорстокішої війни зараз у світі, коли гине сотні тисяч воїнів і патріотів, а ця шалава і далі продовжує керувати громадою і обкрадати її ???
Як таке тіпа в європейській державі може в принципі бути ? А таких промацкальських керівників у нас і надалі сотні, якщо не тисячі, уви, тому бачимо результат скотської мобілізації, бо люди прозрівають, але дуже помали...

Юра 2023-12-16 / 11:21:15
Пишете про Мушку голову отг який проходить по кримінальним справам піз заставою і суд залишив його на посаді подання слідчого про відстороненя було судьом відмовлено.якщо би суддя відсторонив і завдоволив клопотання слідчого, я думаю цього би небуло, і якщо би реагував микита і його зами назверненя Батрина що до корупції і тд.. в отг, цього би тоже несталось, вся вина і відповідальность за теракт дипутатів отг на голові фракції в области і голові ода микиті.крапка !

Закон і Правда 2023-12-16 / 11:21:05
Не ОТГ а ОЗГ, і ніяк інакше, вже зовсім страх і совість втратили!

НОВИНИ: Політика

11:32
/ 2
Священника УПЦ МП з Тячівщини засудили умовно за виправдовування дій росії
11:24
В Ужгороді до 15 років тюрми заочно засудили агента фсб з Херсонщини, який збирав розвіддані про військові об’єкти на Закарпатті
19:28
В Ужгороді відновили роботу велопатруля
11:40
/ 4
Ужгородський депутат-утікач Риба задекларував $100 тис. готівкою, а також нову роботу та оренду будинка в Канаді
14:15
/ 23
Голова Закарпатської ОВА Микита стане заступником керівника Офісу президента − нардеп
16:37
/ 2
Судитимуть прихильника "русского міра" зі Сваляви, який виправдовував збройну агресію рф проти України
11:07
Мешканці Берегова, яка публічно поширювала російську пропаганду, повідомлено про підозру
04:43
/ 5
Шуфрич сховав родину в Угорщині та переписав активи на підставну особу – розслідування
21:45
/ 3
Скандальні відео за участі президента Федерації легкої атлетики Закарпаття Коноваленка відзняті давно, а сам він з грудня минулого року – у розшуку за бійку
11:41
На Тячівщині місцеву колаборантку на 12 років відлучили від влади
21:45
/ 2
У Хусті біля школи досі стоїть погруддя поету-русофілу Вакарову – "Деколонізація.Україна"
16:20
/ 41
Звільнений екс"воєнком" Музиченко стане заступником голови Закарпатської ОДА
12:43
Закарпатська асоціація футболу закликає спортсменів не брати участь у турнірі "сепаратистської" CONIFA
22:20
/ 4
Зеленський призначив Сергія Кононенка начальником УСБУ в Закарпатській області
20:08
/ 2
Зеленський звільнив Гузинця з посади голови Ужгородської РДА
23:53
/ 38
В Ужгороді представники ПЦУ відмовилися від участі в молитовному сніданку, на який влада запросила УПЦ Московського патріархату
03:04
/ 3
Що показав перепис у Румунії?
15:00
/ 15
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
» Всі новини