Новий модульний міст у Тересві проінспектували представники фонду Говарда Баффета (ФОТО)

Про це повідомляє Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України.

Новий модульний міст у Тересві проінспектували представники фонду Говарда Баффета (ФОТО)

Тимчасовий модульний міст в Тересві – це одна з 11 конструкцій, які Україна отримала в межах спільного проєкту «Модульний міст» Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України та корпорації CDF за підтримки гранту від The Howard G. Buffett Foundation. Більше того – це перша встановлена конструкція.

Відтак на Закарпаття завітали представники фонду Баффета, аби особисто проінспектувати міст та поспілкуватися з командою, яка працювала над встановленням конструкції.

Гості зазначили, що для них важливо і цікаво побачити міст у вже зібраному вигляді, а також почути від команди про труднощі, які виникали при встановленні конструкції.

«Це перший міст, який ми можемо побачити в уже зібраному вигляді. І не просто побачити, а пройтися по ньому», – зазначив представник фонду Джозеф Кінг.

За словами підрядників, які працювали над встановленням конструкції, труднощів у роботі з конструкцією не було. Були певні затримки при встановленні опор мосту, однак саму конструкцію зібрали і встановили швидко. Зокрема і завдяки тому, що частина команди попередньо пройшла спеціальне навчання в Америці.

Наразі міст відкрили для легкового транспорту (3,5 т.) і розпочали процес випробування мосту. Після його завершення рух дозволять і великоваговому транспорту ( попередньо 40 т.).

Цей міст, як і 10 інших, виготовила американська компанія Acrow Corporation. Вона спеціалізується на виробництві модульних і тимчасових мостів для будівництва та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Конструкції прибули у розібраному вигляді. На виробництві мости одразу вкривають асфальтобетонним покриттям.

Міст на Закарпатті встановили на автодорозі Н-09 Мукачево–Рахів–Івано-Франківськ–Львів, поруч з мостом, частина якого обвалилася 23 липня цього року через недотримання вагових обмежень вантажівкою ПП "Стік".

Як повідомляло тоді Агентство відновлення, при забороні проїзду мостом, який було споруджено в 1957 році, а в 2018 році визнано аварійним, транспортним засобам вагою понад 7 тонн, його секції обвалилися під вантажівкою з піском вагою понад 45 тонн. Тобто, допустима вага була перевищена у 7 разів.

14 грудня 2023р.

Теги: міст, Баффет, модуль

Коментарі

До Іван 15.12.2023 / 10:08:27
А менти не просто стоять...вони важковаговику,,доять,,...там наверху грошики чекають...

Закарпатець 15.12.2023 / 09:04:12
А де керівництво ОВА, такий піар пропустили

Іван 15.12.2023 / 02:29:37
А навіщо мусора цілдобово стоять?
Поставте обмежувач і ніхто важкий не проїде.
А для них багато роботи є на сході.

НОВИНИ: Соціо

15:31
/ 1
На Закарпатті перевізника оштрафували на понад 86 тисяч гривень за 203 порушення Фото новина
12:17
/ 1
У румунських Карпатах врятували 23-річного українця, який чотири дні блукав біля кордону Фото новина
11:06
/ 1
На війні з рф поліг захисник із села Сасово на Берегівщині Михайло Тимканич Фото новина
10:04
У передмісті Ужгорода зупинили водія з 2,26 проміле алкоголю Фото новина
09:01
Закарпатців попереджають про ускладнення руху через КПП «Вилок – Тисабеч»
16:09
/ 1
В Ужгороді провели в останню путь загиблого захисника Ярослава Шляхту, який понад два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
16:01
/ 5
Закарпатські прикордонники затримали трьох чоловіків у горах неподалік Словаччини Фото новина
15:48
/ 1
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Олексієм Фролкіним Фото новина
14:42
На Закарпатті медики терміново транспортували немовля з підозрою на ураження мозку Фото новина
13:35
/ 2
Біля місця падіння метеорита на Закарпатті планують нові вело- та піші маршрути Фото новина
11:01
На Рахівщині 11-місячний хлопчик отримав важкі опіки гарячим супом Фото новина
10:14
Закарпаття отримає нові та прискорені поїзди в літньому розкладі Укрзалізниці
17:59
/ 3
На дорогах Закарпаття проводять покіс трави та розчищення узбіч Фото новина
17:00
/ 1
На Пагорбі Слави в Ужгороді поховали військового Івана Бабуку Фото новина
15:58
/ 1
На Закарпатті жінка наколола руку на кілок під час роботи на городі Фото новина
14:41
У Мукачеві сталася пожежа в покинутому будинку Фото новина
14:02
В Ужгороді три дні безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
12:50
На Мукачівщині через суд конфіскували земельну ділянку у громадянина росії Фото новина
10:22
На війні загинув Герой із села Плоский Потік на Мукачівщині Павло Малярчик, який понад рік був безвісти зниклим Фото новина
09:15
В Ужгороді біля ринку «Краснодонців» тимчасово змінюють схему руху
17:24
/ 1
На Тячівщині сусіди врятували мікроавтобус від повного знищення вогнем Фото новина
14:23
/ 2
На Закарпатті провели інноваційну операцію з відновлення щелепи військовому Фото новина
13:08
/ 2
На КПП «Ужгород» утворилися черги на виїзд до Словаччини Фото новина
12:11
На Мукачівщині підліток поранив руку канцелярським ножем Фото новина
11:11
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Іваном Бабукою Фото новина
» Всі новини